15 Farklı Şekilde Giyilen Şal Nasıl Örülür ?

El İşi Göz Nuru 9 Şubat 2009

Derya Baykal’ın sunduğu Deryalı Günler programına konuk olan Filiz Kum farklı örgü modelleri ile hanımların en çok takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Filiz kum 09 şubat tarihinde Derya Baykal’ın programına konuk olarak katıldı ve 15 farklı şekilde giyilen şal olarak bilinen buda mı modeli nasıl örülür konusunda bilgiler verdi. 1 adet şal ile 15 farklı kıyafet elde edilebiliyor. En güzel tarafı çok amaçlı kullanılabilmesi ve kolayca örülebilmesi. 15 farklı şekilde giyilen şal isterseniz, bir ceket, isterseniz şık bir bolero, isterseniz şık bir buluz, isterseniz de muhteşem görünen bir yelek, isterseniz muhteşem bir kırka, isterseniz salaş ve modern görünümlü bir kıyafet ve daha pek çok şekilde kullanılabilecek bir şal olması nedeni ile hanımların ilgi odağı oldu. Siz de Filiz Kum’un önermiş olduğu 15 farklı şekilde giyilen şal olarak bilinen buda mı modeli nasıl örülür diye merak ediyorsanız makalemizde buda mı modeli nasıl örülür konulu bölüme bakabilirsiniz.

15 Şekilde Giyilen Şal Nasıl Örülür ?

15_farkli_sekilde_giyilen_sal_nasil_orulur

70 cm’ye 70 cm olacak şekilde örgüyü başlayın ve örün. kol kısımlarına gelince kol girecek yerleri ayırın ve ayırdıktan sonra 5’er sıra gidip gelerek kol girecek yerin genişlemesini sağlayın. ilmekleri birleştirip yine örün ve 2. kol kısmına gelince yine aynı işlemi yapın. yine ilmekleri birleştirip 70 cm daha örün ve örgüyü bitirin. iki kol arasındaki mesafe herkesin sırt genişliğine göre değişir.

filiz_kum_15_farkli_sekilde_giyilen_sal_nasil_orulur

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“15 Farklı Şekilde Giyilen Şal Nasıl Örülür ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
121
Yeni Yıl Patiği Yapımı

Yeni Yıl Patiği Yapımı

28 Aralık 2016
326

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni