2015 Ruj Renkleri Modası

2015 yılı ruj modasında son derece güzel renkler var. Pek çok kadının severek kullandığı ruj renkleri alabildiğine çekici canlı ve güzel. Hanımların vazgeçilmez makyaj ürü olan ruj, bazen tek başına bile çok büyük fark yaratır. Hiç makyaj yapmayan bir kadın bir ruj bile sürse, tüm güzelliğini ortaya çıkarabilir. Rujun hanımlar üzerinde bu kadar büyük değişimlere bile yer veren ruj konusunda, hanımların bu kadar titiz olmalarına şaşmamak lazım. Her yıl değişen ruj modası, hanımların kullandığı ruj renklerinin de değişmesine sebep oluyor. 2015 ruj trendlerine bir göz atacak olursak, pembeden bordoya kadar pek çok renk ve ruj renkleri konusunda iddialı pek çok firma bulmak mümkün. 2015 ruj modası dediğimiz gibi oldukça renkli ve göz alıcı. Hanımların vazgeçilmezi olan rujlarda trendi takip etmek de oldukça zor han. Bir sene moda olan bir renk diğer sen demode oluyor. Ama uzun yıllar boyu klasik haline gelen ve bayanların sıklıkla kullandığı ruj renkleri de yok değil hani. Bu makalemizde sizlere 2015 ruj renkleri, modası ve trendleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bakalım sizin 2015 ruj renkleri arasındaki favoriniz ne olacak ?

2015 Ruj Renkleri/Modası/Trendleri

2015_ruj_renkleri_modasi

2015 ruj modası dileyenler için çok canlı ve kullanması cesaret isteyen, dileyenler için de normal zamanlarda göz makyajını nötr hale getirmek için kullanılabilen ruj renklerinden oluşuyor. Bakalım 2015 ruj trendlerinde neler var ?

Kırmızı Renkli Ruj

Kırmızı ruj hanımların yıllardır en gözde ruj renkleri arasında birinci sırada yer alan bir renk. Hatta öyle k, ruj renkleri denildiği zaman, erkeklerin ilk aklına gelen de nedense kırmızı ruj. 2015 ruj modasında kırmızı ruj birinci sırada yer alıyor. 2015 ruj terenlerini takp eden hanımlara bir de önerimiz olacak. Eğer kırmızı ruj almaktan yana tercih kullanacaksanız satin görünümlü ve dudaklarda ipeksi bir hava yaratan rujları tercih edebilirsiniz. emin olun etkisi iki kat artacaktır. Üstelik 2015 moda ruj renkleri içinde kırmızının her tonunu kullanmak mümkün.

Pembe Renkli Ruj/Gül Kurusu Renkli Ruj

2015 ruj renkleri arasında pembenin her tonunu kullanabilirsiniz. Çünkü 2015 makyaj modasında pembenin her tonu kullanılacak. Sadece rujlarda değil allıklarda da pembe kullanmak mümkün olacak. Gül skuru ruj rengi dudaklarınızda doğal bir esinti yaratmak için mükemmel bir seçim olacak ve makyaj çantanızın baş köşesinde yer alacak. Dudaklarınız için sadece gül kurusu değil, pembenin istediğiniz tonunu kullanabilirsiniz. 2015 ruj modasında oldukça favori bir renk olan pembenin zarafetinin ve doğallığının keyfini çıkarın.

Bordo Renkli Ruj

2015 ruj renkleri arasında yine en çok kullanılan renklerden bir tanesi de bordo. Ruj seçerken cilt rengine çok dikkat etmek ve ona göre ruj almak gerekir. Ama bordo ruj neredeyse tüm cilt renklerine uyum sağlayacak nitelikte bir ruj rengidir. Siz de eğer bordo renkli bir ruj seçimi yapıyorsanız, dudaklarınıza ışıltı katacak olan bordo tınlarından herhangi birisini tercih edebilirsiniz.

2015_ruj_modasi_trendleri

Nude Renkli Ruj

Nude rengi genellikle hanımlar koyu renk göz makyajı yaptıklarında cilt tonunu ve makyaj görünümünü dengelemek için kullanıyorlar. Çok iddialı bir renk olmaması avantaj mıdır yoksa dezavantaj mı bilemem ama , geçen sezon olduğu gibi bu sezon da en gözde ruj renkleri arasında yer alıyor. Nude ruj mutlaka makyaj çantanızda bulunsun deriz.

Mürdüm Renkli Ruj

Mürdüm rengi, neredeyse tüm kadınlara yakışan bir ruj rengi olarak 2015 sezonunda moda ruj renkleri arasında yer alıyor. Mürdüm renkli ruj tercih edecekseniz, farklı tonlarda mürdüm rengi bulmanız mümkün. Eğer mürdüm renkli ruju gece makyajı için kullanacaksanız daha yoğun tonlardaki renkleri seçmeniz yerinde olacaktır.

Fuşya Renkli Ruj

Fuşya renkli rujlar her sezon olmasa da dönem dönem oldukça moda olan ruj renkleri arasında yer alıyor. Son derece güzel bir renk olan fuşya rengi bu sezonun ruj trendi arasında en çok öne çıkan renklerden. Dudaklara sürüldüğünde son derece cezbedici bir hava sağlayan fuşya renkli rujlardan dilediğiniz fuşya tonunu seçerek makyaj çantanıza ekleyebilirsiniz. Fakat burada küçük bir hatırlatma yapmadan da geçmek istemiyorum. Fuşya renkli ruj kullanmak biraz ceseret istemekle birlikte, bahar mevsiminin cıvıl cıvıl havasına da son derece yakışacaktır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2015 Ruj Renkleri Modası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
195
En İlginç Kot Tasarımları

En İlginç Kot Tasarımları

15 Haziran 2017
71

Sponsor Bağlantılar