2017 Dekorasyonununda Neler Var?

2017 yılı için dekorasyon fikirleri sunmak istiyorum bu gün. 2017 yılında hangi eşyalar daha trend olacak. Ya da 201 dekorasyon trendleri arasında hangi renkler daha moda. Ev eşyaları ve aksesuarlar nasıl seçilmeli? Yerlerde kullanılacak ahşaplarda ne renkler moda olacak. gelin bütün bu soruların cevabını hep birlikte görelim.

Koyu ve Dramatik Renkler

2017_bordo_siyah_dekorasyon

2016 koyu ve dramatik renkler, siyahlar ve bordolar, griler çivit mavileri oldukça ön planda olan dekorasyon renkleri arasında yer alıyordu. 2017 yılında da bu renklerin pastel tonları kullanılacak. Mineral griler, pastel pembeler, pastel yeşiller ve pastel sarılar sıklıkla kullanılacak renkler arasında. Siyah renk veya koyu renkleri mobilyaların ayaklarında kullanabilirsiniz. Bordo, mürdüm ve mor gibi koyu renkleri dekorasyonunuzda kullarak farklı bir tarz sağlayabilirsiniz.

2017 Yılının En Gözde Rengi Yeşil

2017_koyu_yesil_dekorasyon

2017 yılında dekorasyon renkleri arasında en sık göreceğimiz ve hatta en moda olan renk yeşil ve tonları. Ayrıca koyu yeşilin yanı sıra, koyu maviler ve kiremit rengi de oldukça sık kullanılacak renkler. Özellikle koyu yeşil ve zümrüt yeşili 2017 yılının yıldız rengi. Bu iki rengi koltuklarınızdan tutun da duvarlarınıza ve mobilyalarınıza kadar her yerde kullanabilirsiniz. Mor ve mürdüm renklerini de yer yer kullanarak farklı bir kombinasyon elde edebilirsiniz.

Mobilyalarda Ahşap Şıklığı

2017_ahsap_dekorasyon

Dekorasyonda kullanacağınız mobilyalar koyu ahşap, bakır, pirinç, bronz tonları olursa harika bir dekorasyon yapabilirsiniz. 2017 yılının dekorasyon trendlerinde en çok göze çarpan detaylar ise; kiremit, mantar dokular, doğal masif ahşaplar, pişmiş topraktan elde edilen aksesuarlar olacak. Kiremit ve tuğladan örülmüş şömineler ve duvarlar evinize bambaşka bir hava katacak. Tekstil olarak da süet, kadife ve nubuklar çok revaçta.

Açık Renk Yer Ahşapları

2017_acik_renk_ahsap

Bir dönemin koyu yer döşemeleri artık rafa kaldırıldı. 2017 yılında açık renk yer ahşapları kullanılacak. Ayrıca yer döşemelerinde kullanılacak mermer dokuların özellikle üç boyutlu olanları oldukça rağbet görecek. Dekorasyonda hemen hemen her mekanda lokal keskin çizgiler ve derinlik olgusu dikkat çekecek. Detayların ön planda olduğu doğal malzemeler dikkat çekici unsurlar arasında yer alıyor.

Metalik Aksesuarlar

2017_metalik_ev_aksesuarlari

Aksesuar seçiminde bakır tonları oldukça sık kullanılacak. Ayrıca metalik ve parlak renkler de gözde aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu aksesuarları dilerseniz banyonuzun aynasında, dilerseniz salonunuzda kullanabilirsiniz. 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da doğal malzemelerden yapılmış aksesuarlar sıklıkla kullanılacak.Soyut tablolar yine bu sene de kullanılacak aksesuarlar arasında yer alıyor. 2017 yılının dekorasyon trenlerinde genel olarak kişiye özgü mekanlar öne çıkacak. Zarif, sade ve etkileyici detaylar 2017 dekorasyon modasına damgasını vuracak gibi görünüyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Dekorasyonununda Neler Var?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
121
En İlginç Kot Tasarımları

En İlginç Kot Tasarımları

15 Haziran 2017
54

Sponsor Bağlantılar