2017 Yazında Pötikare Geri Dönüyor !

Moda/Aksesuar/Dekorasyon 6 Mayıs 2017

Pötikare bir dönemin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyordu. Malum moda, eski kıyafetlerin modernize edilmiş haliyle karşımıza çıkıyor. Bu sene de eskilerin pötikaresi yeniden sahalara dönüyor. Sokakta artık hemen hemen her parçada pötikare görmeye alışın. Etekler, pantolonlar, tulumlar, bluzlar ve gömlekler hep pötikare olacak.

potikare_kiyafet

Moda dünyasına yeniden merhaba diyen pötikare kıyafetlere sevimli ve spor bir hava verirken sizin de oldukça tarz görünmenizi sağlayacak. 2017 yaz sezonunda oldukça popüler olacak olan pötikare büyük parçalardan çok küçük detaylarda kullanılacak.

potikare_etek_modasi

Özellikle de tığ iş, patch, çiçek figürleri ve nakış işlemeleri gibi detaylarla birleştirilen ve daha modern hale getirilen pötikare, bu defa daha farklı bir yorumla karşımıza çıkmış olacak. Bu detaylar dışında pötikareyi en iyi birlikte kullanacağınız renk ise şüphesiz ki kırmızı olacak. Sana kırmızı çok yakışıyor durumu yani..

potikare_kirmizi_kiyafet_modasi

Kırmızının en sevimli ve tarz hali olarak karşımıza çıkacak olan pötikare desenler sadece kırmızı renkten oluşmuyor elbette. Maviler ve özellikle de sarı renk yine pötikarenin gözde renkleri arasında yer alacak. Bu yaz rengarenk bir yaz olacak. Sarı rengi de sıklıkla kadınlarda görmek mümkün olacak.

potikare_sari_kiyafet_modasi

2017 yaz sezonunun en gözde renklerinden bir tanesi olacak olan sarı pötikare ve renk birlikteliğinde tercih edilen renklerin başında yer alacak. Bana göre yaz mevsimine her renk çok yakışıyor. Keyifli, sağlıklı, mutlu ve rengarenk bir yaz mevsimi geçirmeniz dileğiyle :)

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017 Yazında Pötikare Geri Dönüyor !” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
122
En İlginç Kot Tasarımları

En İlginç Kot Tasarımları

15 Haziran 2017
55

Sponsor Bağlantılar