2017’nin Topuklu Ayakkabı Modası Gladyatör Stiletto Ayakkabılar

Ayakkabı 2 Mart 2017

Topuklu ayakkabıda da tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi bir moda akımı mevcut. Topuklu ayakkabı kadınların vazgeçilmez aksesuarların başında yer aldığından her yıl farklı modellerde ayakkabılar üretiliyor. 2017 yılının topuklu ayakkabı modasında yine stilettolar en gözde olanı. Ama bu sefer gladyatör stiletto topuklu ayakkabıları hanımların ayaklarında sıklıkla göreceğiz. Galdyatör stiletto topuklu ayakkabı kullanmak isteyen okurlarım için bir kaç farklı ve güzel model paylaşacağım.

gladyator_topuklu_ayakkabi

Dilerseniz diz kapağına kadar olan modellerden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de bilekte biten gladyatör tipi stiletto topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

gladyator_stiletto_topuklu_ayakkabi

Dilerseniz,kot pantolonla, dilerseniz klasik eteklerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

gladyator_stiletto_topuklu_ayakkabi_modelleri

İster kapalı burun, ister açık burun. Gladyatör topuklu ayakkabı modellerinde her zevke uygun model mevcut. 2017 yılında hanımların günlük hayatlarında ya da gece gezmelerinde sıklıkla tercih edecekleri ayakkabı modellerinin başında yer alacak.

gladyator_topuklu_ayakkabi_modelleri

Ben kırımızı bilekte biteni çok beğendim. Ne dersiniz? sizin tercihiniz hangisi?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2017’nin Topuklu Ayakkabı Modası Gladyatör Stiletto Ayakkabılar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni