22.01.2009 TARİHİNDE DERYALI GÜNLERDE YEŞİL RENKLİ ÖRGÜNÜN MODELİ

Gezelim Görelim 22 Ocak 2009

istediğiniz büyüklülkte ilmek sayısı ile başlayın. 4 sıra haroşa örün ve 5 sırada bir ilmek örüp bir tanede ip dolayarak bütün sıarayı böyle tamamalayın.
6 .sırada ise (ilk iki lmekler baştakiler ve en sondakile daima düz örülecek ki kenarları düzgün dursun)6 tane ilmeği üzerine dolanan ilmekleri de açarak uzamasını sağlıyoruz. 6 ilmeği bu şekilde açtıktan sonra ilk olarak en sondaki ilmeğin içinden öndeki ilmeğe doğru şişi geçiirp bu şekilde içinden ilmek çıkartın2. ilmeği önden normal şekilde ilmek çıkartıyoruz ve bu şekilde bir arkadan bir önden olmak üzere 6 ilmeğin içinden 6 tane ilmek çıkartmış oluyoruz. bu işelm bittikten sonra yine 6 ilmeği uzatarak açıp aynı işlemi sıra sonuna kadar devam ettiriyoruz. bu sıara bittikten sonra yine 4 sıra haroşa örüp örgüye edvam ediyoruz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“22.01.2009 TARİHİNDE DERYALI GÜNLERDE YEŞİL RENKLİ ÖRGÜNÜN MODELİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar