23.01.2009 TARİHİNDE DERYALI GÜNLERDE KURBAĞALI ŞAPKA

Gezelim Görelim 23 Ocak 2009

5zincir çek zincirin iki ucunu birleştirip 15 sıra sık iğne yaparak başınızın büyüklüğüne göre alnınızda kalack kadar bir şapka örün.
Koyu yeşil iplikle 10 zincir çekin ve uzunluğu 54 sıra olacak şekilde yine sık iğne yaparak uzn bir parça daha örün. bu parçayı şapkanın etrafına monte edin. Yine açık renk yeşille 5 zincir çekin ve 10 sıra sık iğne yapınm.
nız bu parçaların uç kısımları parmak şeklinde yapılacak.
Bu parçalardan 4 tane oalcak ama 2 tanesi sini 3 sıra daha uzun yapın. Yani ik parçası 10 sıra,diğer iki parçasıda 13 sıra olacak. el olarak örülen bu parçaların ikisini sağ ikisini sola yerleştirin.
Siyah iple sık iğne yap 2 sıra etrafına bayz ile devam et ve yuvarlak hal alsın ki irice bir göz olsun. Bu şekilde birtane daha hazırlayın içine pamuk doldurun ağzı içinde zincri çekin.ve gözlerden biraz aşağıya yerleştirin.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“23.01.2009 TARİHİNDE DERYALI GÜNLERDE KURBAĞALI ŞAPKA” hakkında 4 yorum var

 • Anonymous

  ben sipariş vermek istiyorum cok begendım melis hanım size nasıl ulasabılırım?

 • meliss

  bende bu şapkaya bayıldım.kızıma bi tane yaptım.çok güzel duruyo.bi kaç tanede sipariş aldım.aranızdan sipariş almak isteyen varsa yapabilirm ;)

 • Anonymous

  istiyorum bayıldım bu şapkaya

 • banu

  tek kelime ile harika onu istiyorum:)))

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar