AHMET MARANKİ DEN HAFIZA ZAYIFLIĞINA VE ALZHEİMERE KARŞI ÖZEL FORMÜLLER

Ahmet Maranki, Sağlık 5 Mayıs 2011

05.05 2011 tarihinde sabahın sedası programına konuk olarak katılan prof.dr. ahmet maranki,bitkilerin sağlığımıza faydalarından ve bazı hastalıklara karşı çok faydalı olacak kür tarifleri verdi.bu tariflerden birisi de unutkanlık,hafıza zayıflığı ve alzheimer hastalığına karşı oldukça etkili bazı bitkisel tarifler verdi.

HAFIZA GÜÇLENDİREN VE ALZHEİMERE KARŞI KORUYAN BİTKİSEL KÜR

1 .KÜR TARİFİ:

Ginko biloba bitkisi toz haline getirin. 1 bardak (200 gr.)kaynatılmış suyun içine 1 çay kaşığı ginko biloba tozu atıp kaıştırın ve günde 3 öğün için

bu tozu içtiğiniz yeşil çayın içine de ilave ederek içebilirsiniz.

veya; 100 gr. balın içine 100gr. ginkobiloba tozu ilave edip iyice karıştırın ve her sabah 1 tatlı kaşığı bu karışımdan yiyin.

2.KÜR TARİFİ:

beyin süpürgesi,hafıza otu ya da hatırlatan ot adı ilede bilinen biberiye bitkisini mutlaka bahçelerinizde yetiştirin.bu bikiden 20 gr. alıp 200 gr. suya atıp bir taşım kaynatın ,10 dakika dinlendirip için. ya da yeşil çayın içine ilave ederek içebilirsiniz.günde 2-3 bardak içilebilir.sınavlara hzırlanan öğrencilere ve 50 yaş üzeri herkese mutlaka kullanması tavsiye edilir.

ya da;1 bardak suyun içine 10 damla biberiye yağı damlatarak ta hafızanızı güçlendirmek ve alheimerden korunmak mümkün.

3. KÜR TARİFİ:

hafıza zayıflığına, beyin ve kalp damarlarının tıkanıklığını önleyen,beyin yaşlanmasına karşı etkili,hafızayı kuvvetlendiren  diğer bir bitki de alıç yaprağı ve alıç çiçeğidir.alıç dağların tepelerinde kendiliğinden yetişen mucize bir bitkidir.

alıç yaprağı ve çiçeğini kurutun 100 gr. suyun içine  5-10 gr. bu karışımdan atıp bir taşım kaynatın ve için. çok faydalarını göreceksiniz.

kaynak:show tv-seda sayan-ahmet maranki

marankinin resmi web sayfası: www.maranki.com dur.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“AHMET MARANKİ DEN HAFIZA ZAYIFLIĞINA VE ALZHEİMERE KARŞI ÖZEL FORMÜLLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar