AHMET MARANKİ DEN HASTALIKLARIN SEBEPLERİ HAKKINDA AÇIKLAMALAR

Gezelim Görelim 6 Ocak 2009

ÇOCUKLARDA NEDEN ASTIM VE ŞEKER HASTALIKLARI ÇOĞALMAYA BAŞLADI:
kozmik bilim uzmanı prof. dr. ahmet maranki birçok hastalığın artık daha erken yaşlarda ,hatta çocukluk yaşlarında ortaya çıkmaya başladığının ,astım ve şeker hastalığınında bu hastalıklardan olduğunu söyledi ve bunların sbepleri olarakta yanlış beslenme olduğunu söyledi.
-özellikle anne üsütü yerine hazır mamalarla büyüyen bebeklerin daha yatkın olduğunu anlatan dr. maranki bebeğin doğumundan itibaren beslenmesine çok önem verilmesi gerktiğini vurguladı.
-çocukluk dönemlerinde ise yine yanlış beslenme fesfood yiyecekler,konsantre ürünler, şekerli ve kolalı yiyecekleri tüketmek bu tip ömür boyu sürebilecek hastalıklara davetiye çıkardığını da sözlerine ekledi.
-ayrıca mevsiminde yenmeyen meyve ve sebzelerin yetiştirilmesi sırasında kullanılan gübreler, böcek ilaçları ve hormon maddeleri de sağlık açısından çok tehlikler doğurmaktadır dedi.
-eleoktromanyetik dalgalarla maruz kalmak(ör:cep telefonuyla 1 dakikadan fazla süren konuşmlar)beyinde bazı hasarlara neden olmaktadır dedi ve her alanda sağlığımıza gerekli özenin ve dikkatin gösterilmesi gerektiğinide söyledi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“AHMET MARANKİ DEN HASTALIKLARIN SEBEPLERİ HAKKINDA AÇIKLAMALAR” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar