AHMET MARANKİ NİN DEPRESYON İÇİN ÖNERİSİ :SARIKANTORON ÇAYI

Gezelim Görelim 3 Kasım 2008

depresyonun tedavisi uzmanları tarafından tedavi edilmeli ve uygun ilaçların kullanılması gerekmektedir. yardımcı ve destek olarak ahmet maranki sarıkantoron çayını tavsiye ediyor.
Sarı Kantaron: İçeriğindeki aktif bileşiklerden biri olan hipersinin anskiyetenin, depresyon ve değersizlik hissi gibi durumların tedavisinde çok önemli ilerlemeler sağlamaktadır.Ciddi derecedeki depresyon hastalarının en büyük sıkıntısı olan uyku düzensizliklerini tedavi eden özellikleri vardır.
Kullanımı:1 bardak kaynar suya 1-2 çay kaşığı kurutulmuş sarı kantaron koyup 10 dakika demlenmesini bekleyin ve sonra için. 4 ile 6 hafta boyunca günde 1 veya 2 bardak bu çaydan içilirse son derece etkili olur.
Not:Eğer hamile iseniz sarı kantaron kullanmayın ve kullanırken şiddetli güneş ışınına maruz kalmayın. çünkü bu bitki cildi güneşe karşı hassaslaştırmaktadır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“AHMET MARANKİ NİN DEPRESYON İÇİN ÖNERİSİ :SARIKANTORON ÇAYI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar