ANNE ADAYLARI REİKİ İLE STRESTEN KURTULUP KOLAY DOĞUM YAPIN!REİKİ NEDİR,YAPILIŞI?

Anne adayları Reiki ile rahatlıyor, stresten uzak bir doğum süreci geçiriyorlar. Reiki ile kolay doğum tekniği tüm dünyada giderek yaygınlaşıyor.
Anne olmanın kişide oluşturduğu heyecanın dışında anne adaylarının ilgilendiği hatta büyük bir endişe yaşadığı durum bebeğin dünyaya geldiği doğum anıdır. Annelerin korkulu rüyası olan doğum süreci Reiki sayesinde rahat atlatılabiliyor.
Birçok anne adayının merak ettiği Reiki ile hamilelik süreci ve doğum hakkında Uzman Reiki Master Su Karakuş, bilgiler verdi.

Reiki Ruhsal Dengeyi Koruyor mu?

İnsan hayatı boyunca birçok sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu sıkıntılar karşısında Reiki ile kişi kendi hayatını dengede tutabilir, rahatlayabilir ve içsel sıkıntılarını kendi de tedavi edebilir.
Reiki kullanımı en kolay şifa terapilerinden biridir. Herkes bu teknikleri öğrendikten sonra kolayca uygulayabilir.
Ruhsal yaşam enerjisini yükselten bu tekniklerin tarihi binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Herkesin rahatça uygulayabileceği bir sistemdir. Meditasyon yaparcasına yoğunlaşmamız gerekmeden, sıradan bir otobüs yolculuğunda bile kolaylıkla kullanacağımız Reiki, hem koruyucu hem de ruhsal gelişim sağlayan bir sistemdir. Psikolojik olarak yaşanan sorunlarda, çeşitli ağrılarda tıbba yardımcı olarak uygulanabilir. Kişinin ağrı ve stresini azaltarak daha pozitif bir düşünce yapısına girmesini sağlar.

Reiki ile Hamilelik Süreci Nasıl Geçiyor?

Anne ile bebek Reiki sayesinde doğum öncesinde iletişime geçiyor. Anne adayları karınlarında taşıdıkları bebeklerini Reiki ile sakinleştirirken, dingin bir hamilelik evresi geçiriyor. Mide bulantıları hissedilmiyor. Ayrıca hamilelikten kaynaklanan stres ve yorgunluklarda kişinin rahatlamasını sağlarken özellikle hamilelik esnasında ağrıyan kasların gevşemesinde de büyük şifa kaynağı oluyor. Aynı şekilde Reiki, doğum sonrasında da yaşanan hamilelik depresyonuna karşıda etkili oluyor ve bebek ile annenin birbirlerini tanımalarını kolaylaştırıyor.

Reiki Programı Almış Annelerden Gelen Tepkiler Nasıl?

Anneler hamilelik evresini neredeyse normal yaşamlarını hiç değiştirmeden sürdürdüklerini ve doğum sürecinde de herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadıklarını bize bildiriyorlar.
Bu nedenlerle, doğum sancılarının azaltılması, doğumun kolay yapılması ve hatta her türlü doğumda hem bebeğin hem annenin sağlıklarının korunması için bu tekniği tüm anne adaylarına tavsiye ediyorum.

Reiki Doğum Dışında Hangi Alanlarda Fayda Sağlıyor?

Bugün dünyada oldukça yaygınlaşan Reiki, kullanım alanlarının sınırsızlığı ile hepimizin şifa sanatı olmayı sürdürüyor. Gençlikte adet sancıları, sınav başarılarının arttırılması, arkadaşlarla ilişkilerin düzenlenmesi, ergenlik döneminin hafif atlatılması gibi konularda vazgeçilmezimiz olan Reiki, ilerleyen yaşlarda ilişkilerin düzenlenmesi, kariyer planlarının doğru yapılması, kişilik savaşının yorgunluklar olmadan kazanılması ve finansal konularda birikim hatta yatırım sağlanması içinde büyük faydalar sağlıyor.ailem.comdan alınmıştır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ANNE ADAYLARI REİKİ İLE STRESTEN KURTULUP KOLAY DOĞUM YAPIN!REİKİ NEDİR,YAPILIŞI?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar