Kategori: Ayakkabı

Topuklu Ayakkabılar İçin Harika Depolama Fikirleri

Topuklu ayakkabı kadınlar için resmen aşk. Bir çok topuklu ayakkabıya aşık olup alan kadınlar için en büyük sorun bu topuklu ayakkabıları ne şekilde muhafaza edecekleri ya da nereye koyacakları. Bu gün siz değerli hanım okurlarımıza topuklu ayakkabıları depolamak için muhteşem fikirler önereceğim.

PAYLAŞ TWEET
17 Nisan 2017
55

Topuğu Değiştirilebilen Topuklu Ayakkabı Üretildi

Topuklu ayakkabı ile tüm gün gezdikten sonra ayaklarınızın yorulması son derece doğaldır. Bir diğer sorun ise, aynı ayakkabı ile tüm etkinliklere katılmak sorunu var elbette. Pek sizlere bir soru sorsam yanıtınız ne olurdu?

PAYLAŞ TWEET
24 Mart 2017
64

Ünlüler Neden Bir Beden Büyük Topuklu Ayakkabı Giyer?

Tüm kadınlar gibi ünlü kadınlar da topuklu ayakkabı giyiyor. Fakat ünlüler bir beden büyük topuklu ayakkabı giyiyorlar. Kırmızı halıda boy gösteren ünlülerin giydiği topuklu ayakkabıların genellikle ayaklarına büyük olduğunu gözlemlemiştim. Fakat neden bu şekilde bir beden ya da bir numara büyük topuklu ayakkabı tercih ettiklerini anlamamıştım.

PAYLAŞ TWEET
10 Mart 2017
75

2017’nin Topuklu Ayakkabı Modası Gladyatör Stiletto Ayakkabılar

Topuklu ayakkabıda da tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi bir moda akımı mevcut. Topuklu ayakkabı kadınların vazgeçilmez aksesuarların başında yer aldığından her yıl farklı modellerde ayakkabılar üretiliyor. 2017 yılının topuklu ayakkabı modasında yine stilettolar en gözde olanı.

PAYLAŞ TWEET
2 Mart 2017
82

Yüksek Topuklu Ayakkabı Hasarından Ayakları Korumak İçin Öneriler

Yüksek topuklu ayakkabı giymeye kadınlar bayılıyor malum. Ama bazı zamanlarda yüksek topuklu ayakkabılar ayaklara zarar verebiliyor. Ayakları yorup kişinin rahatsızlık duymasına neden oluyor. Bu gün sizlere çok kolay uygulanabilir önerilerle yüksek topuklu ayakkabıların zararlarından korunmak için bazı uygulamalardan bahsedeceğim.

PAYLAŞ TWEET
18 Şubat 2017
155

Topuklu Ayakkabılarla Gün Boyu Rahat Etmenizi Sağlayacak Pratik Tüyolar

Topuklu ayakkabı giymek kadınlar için önemli bir konu. Fakat bazı zamanlarda topuklu ayakkabı ayakları rahatsız eder. Özellikle de yeni alınmış bir topuklu ayakkabı ise. Ayakları vuran, can yakan veya sıkıntı yaratan bir ayakkabının içinde elbette rahatlık söz konusu değildir.

PAYLAŞ TWEET
6 Şubat 2017
82

Topuklu Ayakkabınız Ayaklarınızı Vuruyorsa Bir De Bu Yöntemleri Deneyin!

Çok severek ve beğenerek aldığınız topuklu ayakkabıların en büyük sorunu ayaklarınızı vurmasıdır. Ayağınızı vuran ve canınızı acıtan ayakkabıların size yaptığı bu eziyete dayanmak zorunda değilsiniz.

PAYLAŞ TWEET
25 Ocak 2017
98

Topuklu Ayakkabının Rahat Olduğunu Anlamanın Püf Noktası

Topuklu ayakkabının şık ve güzel olması kadar rahat olması da çok önemli bir konudur. Gün içinde giyeceğiniz ayakkabının içinde ayaklarınızın rahat etmesi kadar önemli bir konu olamaz. Topuklu ayakkabı alırken, dikkat etmeniz gereken en önemli konu budur.

PAYLAŞ TWEET
13 Ocak 2017
95

2017 Kısa Topuklu Ayakkabı ve Bot Modelleri

Topuklu ayakkabı ille de yüksek topuklu olmak zorunda değildir. Boy kısalığı nedeniyle yüksek topuklu ayakkabıları tercih eden hanımlar olduğu gibi, boyu uzun olup da kısa topuklu ayakkabı veya bot tercih eden bayanlar da olabilir. ya da yüksek topuklu ayakkabılarla denge problemi yaşayıp kısa topuklu ayakkabı ve botları tercih eden hanımlar da var elbette.

PAYLAŞ TWEET
1 Ocak 2017
138
Yeniler

Er Rafi Ya Rafi Esmasının Anlamı ve Zikretmenin Faydaları

Kurna-ı Kerim mucizelerle dolu bir kitaptır. Bu mucizelerden bir tanesi de Allah (c.c.)’in yüce isimleridir. bu gün sizlere Allah (c.c.)’in yüce isimlerinden birisi olan ER-RAFİ/ER RAFi esmasının anlamındab-n ve zikretmenin faziletlerinden bahsetmek istiyorum. yıldızınız düşükse, mutsuz ve defresifseniz, sürekli uyku ve esneme hali mevcutsa, aile ilişkilerinde dışlanıyor ve sevilmediğinizi düşünüyorsanız, evrenizdekilerin size karşı sevgi ve saygı beslemediğini düşünüyorsanız ER RAFİ/YA RAFİ esması ile yardım isteyin.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2018
3

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
34

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
33

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
40

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldız düşüklüğü kelimesini duymuşsunuzdur. Peki nedir bu yıldız düşüklüğü. Vücudumuzda 7 adet ana salgı bezi bulunur ve bunlara çakra ismi verilir. Çakraların düzgün çalışmaması ve çakraların etrafındaki enerjinin azalması sonucu yıldız düşüklüğü meydana gelir.

PAYLAŞ TWEET
28 Haziran 2017
43