BACAK BAKIMI YAPILIŞI ?

Bacak Bakımı Nasıl Yapılır ?
Thermage, Thermage  Nedir,Bacak Bakımı,Bacak Bakımı İçin,Bacak Bakımı Nasıl Yapılır,Yaza Hazırlık,Yaza Hazır mısınız,Bacak Estetiği

Kış bitti ve nihayet bahar sıcak yüzünü göstermeye başladı. Bunu arkasından sıcak yaz mevsimi geliyor ve yaza hazırlık yapmak gerekiyor.. Bu dönemlerde yaza hazırlık yapmak ve yazı güzel karşılamak isteyen hanım okurlarımıza önerilerimiz olacak.. Evet sevgili hanımlar… yaza hazır mısınız ? Bu makalemizde bacak bakımı hakkında bilgiler verek istiyoruz. Bakalım bacaklarınız yaza hazır mı ?

Bacak Bakımı ve Bacak Estetiği
Bacak Bakımı ve Bacak Estetiği

Thermage, Thermage  Nedir,Bacak Bakımı,Bacak Bakımı İçin,Bacak Bakımı Nasıl Yapılır,Yaza Hazırlık,Yaza Hazır mısınız,Bacak Estetiği
Artık devir değişti.. Eskiden yapacak bir şey yok diye kabul ettiğimiz bacak kusurlarımızı, artık küçük estedik dokunuşlarla istediğimiz hale getirmek mümkün.. Üstelik bacakta yapılan estetik müdehaleler, çok iyi sonuçlar vermekte.
Bacak estetiği son derece sonuçlar vermekte… Bacak estetiği, diz kapaklarına, ayak bileklerine, bacak içlerine yapılabiliyor ve kısa sürede olumlu sonuçlar veriyor.  Çünkü, bacaklar vücudumuzun yağlarının depolandığı bel ve karın bölgesi gibi incelme tedavilerine direnç göstermez.  Bu sebeple de, yapılan uygulamaların sonuçları kalıcı ve son derece memnuniyet vericidir.
Bacak Bakımı,Bacak Bakımı İçin,Bacak Bakımı Nasıl Yapılır,Yaza Hazırlık,Yaza Hazır mısınız,Bacak Estetiği
Bacak bakımı nasıl yapılır derseniz, ağda yerine, iyi bir merkezde, lazer epilasyon yaptırmak çok daha uygun olacaktır. Hem istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yoludur. Hem de kıl dönmesi ve siyah lekelerin oluşmasını engellemenin…Tabiki, nemlendirici sürmek de bacak bakımı için önemlidir. Çünkü, özellikle soğuk havalarda, bacakları korumanın en iyi yoludur.
Kalın ya da ince bilekler, parantez, asimetrik, gövdeyle orantısız kalınlıktaki üst bacak ya da buruşuk, siyahlaşmış dizler için bacak estetiği uygulanabilir.
Bacak estetiğinde hangi sorun için nasıl bir tedavi şansı vardır ?
Bacaklarda en sık rastlanan sorunlar aşırı kalın basenler, bacak içleri, kalın ayak bilekleri, buruşuk ya da kalın diz kapakları ve bacaktan ayrı düşünemeyeceğimiz düşük kalçalar.
Bunlardan kalın basen, bacak içleri ve diz kapağı kenarları için Vaser Compact Sponge System, hemen hiç iz bırakmayan, çabuk iyileşen, iyileştikten sonra sarkma ve dalgalanmaya yol açmayan dünyada en çok uygulanan FDA onaylı bir liposuction uygulamasıdır. Bu işlem yazın çok sıcak dönemleri dışında, her zaman uygulanabilir. Uygulamayı yaptıran kişiler 3-5 gün içinde normal hayatına dönebilir… 20-30 gün içinde de denize veya havuza girebilirler.
Thermage, Thermage  Nedir
Buruşuk dizler, sarkmalar, yer yer gevşemiş ve asimetrik olmuş bacak dokusu cerrahi uygulamalarda germe ameliyatı yapıldığında gözle görülebilir ameliyat izi bırakacağından tercih edilmemekte. Ameliyatsız cilt germe yöntemi olarak FDA güvencesine sahip Thermage Body, tek seansta hiçbir iz, morartı bırakmadığı için kalça ve bacaklarda sıkılaşma ve toparlanma ve gerginlik sağlamak amacıyla kullanılıyor. Tek seans olduğu için bikinisini mayosunu giymeden önce kısa sürede diri bacaklara sahip olmak için birçok kadın Thermage yaptırıyor. Selülit görünümünü de gerileten bu yöntem her yaşta ve kiloda uygulanabiliyor. Özellikle çok kilolu olmayan ancak sık sık diyet yapmak, doğum ve hareketsizlikten esnekliği azalan ciltler için yüzde ve vücutta farklı tiplerde Thermage kullanılıyor ve mevsimsiz, tek seanslık bir uygulama oluşu ile sıkça tercih ediliyor.
Thermage, Thermage  Nedir,Bacak Bakımı,Bacak Bakımı İçin,Bacak Bakımı Nasıl Yapılır,Yaza Hazırlık,Yaza Hazır mısınız,Bacak Estetiği

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BACAK BAKIMI YAPILIŞI ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar