BAĞIRSAK PARAZİTLERİNDEN KURTULMAK İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER..

Gezelim Görelim 2 Ağustos 2008

kendinizde yabancı canlıların olduğundan şüpheleniyorsunuz ve doktora gidip tahlil yaptırdığınızda bu şüpheleriniz doğrulanıyor. doktorun verdiği ilaçları kullanın. peki bu sorunu ilaçsızda halledebilirmisiniz? evet… şimdi Bağırsak kurtları ve parazitlerinden kurtulamının bitkisel yollarını öğrenelim;

GEREKEN MALZEMELER :

Şeftali yaprağı, Kabak çekirdeiği, nohut, Defne yaprağı, Sirke, Süt HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :

* Şeftali yaprağı bir saat suda kaynatıldıktan sonra süzülür. Elde edilen sıvı, havanda ezilmiş kabak çekirdeiği ve ufalanmış defne yaprağı ile yoğrularak macun haline getirilir. Hazırlanan macundan, yemeklerden önce hastaya bir çorba kaşığı yedirilir.

* Ezilmiş kabak çekirdekleri, sirke ve süt karışımıyla birlikte yoğrularak macun haline getirilir. Hazırlanan ma­cundan, tedavi süresince yemek arası hastaya bir çorba kaşığı yedirilir.

* Sirke dolu bir kapta yirmi dört saat bekletilen nohut lapa kıvamına getirilerek ezilir. Hazırlanan lapa yemeklerden önce hastaya tedavi süresince bir çorba kaşığı yedirilir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BAĞIRSAK PARAZİTLERİNDEN KURTULMAK İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar