Balık Yağı Omega 3 Maskesi İle Muhteşem Kaş ve Kirpiklere Sahip Olun

Omega 3 diğer adıyla balık yağı saç uzamasını hızlandırdığı gibi kaş ve kirpikleri de besliyor, güçlendiriyor ve yeni kaş, kirpik oluşumunun çok daha hızlı olmasını sağlıyor. Özellikle E vitamini ile birleştirildiğinde omega 3 kaş ve kirpiklerinizde muhteşem bir etki sağlıyor. Bu gün sizlere balık yağı omega 3 maskesi ile, daha gür, daha uzun ve daha güçlü kaş ve kirpiklere sahip olmanın doğal yolunu anlatacağım.

Balık Yağı Omega 3 Maskesi İçin Gerekli Malzemeler

balik_yagiyla_kas_kirpik_uzatma

  • 1/2 su bardağı saf zeytinyağı
  • 3-4 Kapsül Balık Yağı

Balık Yağı Omega 3 Maskesini Hazırlanışı ve Kaş/Kirpiklerde Kullanım Şekli

Balık yağı kapsüllerini delip, zeytinyağının içine karıştırın. Gece yatmadan önce, günde 1 defa olmak üzere kaş ve kirpiklerinize, pamuklu çubuk yardımı ile uygulayın. Güzellik uzmanları tarafından da önerilen balık yağı maskesi, kaş ve kirpik uzatmak konusunda gerçekten de bir numara. Üstelik kirpikleriniz az ise, yeni kirpik oluşumunu desteklediği için size ekstra kirpik de kazandıracak. Düzenli uygulama sonrasında farkı fark edeceksiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Balık Yağı Omega 3 Maskesi İle Muhteşem Kaş ve Kirpiklere Sahip Olun” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar