Banyo Dekorasyonu İçin Öneriler

Banyo Dekorasyonu İçin Öneriler konulu makalemizde, banyolarınızı daha şık hale getirmek ve daha kullanışlı alanlar oluşturmak için çok işinize yaracak bazı dekorasyon fikirleri vermek istiyoruz. Banyo Dekorasyonu,Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı,Banyo Dekorasyonu Yapmanın Püf Noktaları,Banyo Dekorasyonu Yaparken Nelere Dikkat Etmeli,Banyo İçin Dekorasyon Fikirleri konularında işinize yarayacak olan pek çok bilgiyi makalemizin ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.  Evde en çok kullanılan, fakat en fazla ihmal edilen terlerin başında banyolar gelir. Nedense banyoda düzenleme veya dekorasyon yapmak çok da önemsenen bir konu değildir. Ama son yıllarda kitle iletişim araçlarında sıklıkla izlediğimiz dekorasyon programları ile insanlar banyo dekorasyonuna daha fazla önem vermeye başladılar. Banyo için dekorasyon yapmak gerekir ve banyonuz da evinizin diğer bölümleri kadar şık olmalıdır. Sizde banyolarınızın şık ve göz alıcı olmasını isterseniz, size önereceğimiz dekorasyon fikirlerine kulak verin. Önerdiğimiz fikirlerden bir kaçı mutlaka size uyacaktır.

Banyo İçin Dekorasyon Fikirleri
Banyo İçin Dekorasyon Fikirleri

Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı-Banyo Dekorasyonu Yapmanın Püf Noktaları

Banyo Dekorasyonu Yaparken Nelere Dikkat Etmeli konusu ile ilgili sizlere çok işinize yarayacak dekorasyon fikirleri önereceğiz. Banyo dekorasyonu konusunda püf noktaları vereceğiz.

 • Banyo küvetinizi yuvarlak hatlı bir bir model seçerseniz, hep estetik ve şık görünecektir. Üstelik yuvarlak hatlı ürünlerin modası geçmez.
 • Banyonuzun dolaplarının ve fayanaslarının beyaz olması, ilerisi için de değişik kombinasyonlar yapmanızı sağlar. Çünkü beyaz her renge uyum sağlayan bir renktir. İleriki zamanlrda banyonuzda farklı renkte aksesuarlar, farklı renklerde duvar kağıtları kullanarak değişik bir dekorasyon yapabilirsiniz.
 • Banyonuzda kokulu mumlar bulundurmanız hem dekorasyonunuzu tamamlar, hem de size romantik bir ortam sağlar.
 • Eğer küçük bir banyoya sahipseniz,  küçük hatlara sahip vitrifiyeler kullanabilirsiniz. Ayrıca asma klozet ve lavabolar küçük banyonuz için ideal olacaktır. alanı olduğundan büyük göstermenzi sağlar.
 •  Küçük banyolarda ölü alanları ve köşeleri vitrifiyeler kullanarak değerlendirebilirsiniz. Ya da raflar yerleştirerek aksesuarlarınızı bu raflara koyabilirsiniz.
 • Banyonuzda kontrast renkler kullanmak sade bir şıklık yaratmanızı sağlar.
 • Banyo duvarınızın birini, parlak ve canlı bir renge boyayabilirsiniz. Bu sayede banyonuz hareket kazanır ve ilgi çekici bir tarz yakalarsınız.
 • Banyonuzda bir tasarımcı dokunuşu yakalamak için, siyah, beyaz ve griyi bir arada kullanmayı deneyin. Size muhteşem bir stil kazandıracaktır.
 • Banyo küvetinde uzun vakit geçirmeyi seviyorsanız, küvetin her iki yanına tutturulabilen küvet tepsilerinden edinin. Ne kadar işe yaradığını göreceksiniz.
 • Kullanmadığınız bir dolabı ya da çekmeceli üniteyi, yeniden boyayıp vernikleyerek banyonuzda kullanabilirsiniz.Ya da üzerine dekoratif paneller yapıştırarak farklı bir dolap elde edebilirsiniz.
 • Banyonuzun zeminini açık renkli, sudan etkilenmeyen parkelerle kaplayabilirsiniz.Banyo Dekorasyonu,Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı,Banyo Dekorasyonu Yapmanın Püf Noktaları,Banyo Dekorasyonu Yaparken Nelere Dikkat Etmeli,Banyo İçin Dekorasyon Fikirleri
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Banyo Dekorasyonu İçin Öneriler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
122
En İlginç Kot Tasarımları

En İlginç Kot Tasarımları

15 Haziran 2017
55

Sponsor Bağlantılar