Banyo Temizliğinde Kimyasallar Yerine Bu Muhteşem Doğal Tarifi Deneyin!

Pratik Bilgiler 31 Ocak 2017

Kimyasal temizlik ürünleri hem sağlığımıza hem de doğaya ciddi zararlar veriyor. Bu sebeple de bilinçli ve duyarlı pek çok insan artık kimyasal içermeyen doğal temizlik ürünlerini tercih ediyor. Ama kadınlar da bazı alışkanlıkları da kolay kolay bırakmıyorlar. Özellikle banyo temizliğinde pek çok kadın hijyeni takıntı haline getirmiş durumda. Bu gün ben de sizlere banyolarınızı hem tertemiz hem de son derece hijyenik bir şekilde temizleyecek doğal temizlik deterjanı tarifi önereceğim. Bu sayede banyo temizliğinde kullanılan ve özellikle solunum yolları başta olmak üzere pek çok vücut sistemine zarar veren deterjanlardan da kurtulmuş olacaksınız.

Ev Yapımı Doğal temizlik Deterjanı İçin Gerekli Malzemeler

evde_dogal_temizlik_detarjani_yapimi

  • 1 bardak karbonat
  • 2 kaşık boraks

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Karbonat ve boraksı bir serpme kavanozunun içine koyup karıştırın. Her temizlik yapmanızda bu karışımı güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu karışımla temizlediğiniz yeri su ile duruladıktan sonra yumuşak bir bezle kurulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca, eşit miktarda su ve sirke karışımı da temizlik ve hijyen konusundaki isteğinizi fazlası ile karşılayacaktır.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Banyo Temizliğinde Kimyasallar Yerine Bu Muhteşem Doğal Tarifi Deneyin!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar