Başınıza Gelecekleri Önceden Belli Eden Tuhaf İşaretler

Aktüel/Güncel 3 Nisan 2017

Günlük hayatımızda bazen ilginç tesadüfler veya tuhaf işaretlerle karşılaşırız. Ama elbette hiç birimiz bunun başımıza geleceklerle ilgili detaylar olduğunu düşünmeyiz. Tesadüf der geçeriz. Y da olur mu öyle şey canım? Ne alaka ? deriz. Aslında günlük hayatta yaşadığımız bazı şeyler bizlere gün içinde başımıza gelecek olaylar hakkında bilgiler veriyormuş. Bir neyi ayrıntı falı gibi :)

Sabah Yüzünüz Ne Yöne Bakarak Uyandınız?

sabah_uyanmak

Eğer, sabah kalktığınızda yüzünüz sağa bakarak uyanmış iseniz şanşlısınız demektir. Olaylara pozitif taraftan bakıp, sorunları zorlanmadan çözebileceksiniz demektir.

Gün İçerisinde Ardarda Kaç defa Hapşurdunuz?

hapsurmak

Eğer bir defa hapşurmuşsanız bir anlam yüklemeye gerek yok. Ama 3 defadan fazla hapşurmuşsanız bu kalbinizin kırılacağı anlamına gelir. Ne kadar kırıcı sözlerle ve davranışlarla karşılaşırsanız karşılaın soğuk kanlılığınızı koruyup onlarla aynı yerde olmayın derim.

Bir Gün İçinde Kaç Kişiye Günaydın Dediniz?

gunaydin

Eğer gün içinde 5 kişiden fazla insana günaydın demişseniz, size ufak sürprizler var demektir. Meraklanmayın. Oldukça güzel haberler alacaksınız. Ve bu en fazla 5 gün içinde olacak.

Ayaklarınızın Altı Kaşınıyor mu?

ayak_altinin_kasinmasi

Genellikle ayakların altının kaşınması, çok yol yürümeye işaret eder denir ama bu durum, büyük bir gerçeği temsil eder. Hem de sizden saklanan bir gerçeği. Ama, hemen olumsuz düşünmeyin. Belki de başınıza gelecek çok güzel bir olayın habercisidir.

Gece Yatağa Yüzüstü mü Uzandınız?

yuz_ustu_uyumak

Yatağa yüzüstü uzanmak birilerini çok özlediğiniz anlamına gelir. Yeni birisiyle yeni bir başlangıç yapmak isteseniz bile, geçmişe olan büyük özleminiz hala geçmemiş demektir. Ve elbette geçmişteki kişi de sizi özlemiş demektir.

Gün İçinde Sürekli Saçlarınızla mı Oynuyorsunuz?

saclarla_oynamak

Eğer gün içinde bilinçsizce de olsa sürekli saçlarınızla oynuyorsanız, en yakın arkadaşlarınızdan bir tanesi, sizin hakkınızda olumsuz bir yorum yapmış demektir. Neler konuşulduğunu bilmiyor olsanız da dikkatli dvranmanızda fayda var.

Saçlarınızı Ortadan İkiye mi Ayırdınız?

saclari_ortadan_ayirmak

Eğer saçlarınızı rotadan ikiye ayırarak taramışsanız, kendinizle ilgili sorunlar gün yüzüne çıkacak demektir. Bu dönemde kendinizi dinleyip hayattan ne istediğinize iyi karar vermeniz gerekir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Başınıza Gelecekleri Önceden Belli Eden Tuhaf İşaretler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar