Benleriniz Karakteriniz Hakkında Ne Anlatıyor ?

Aşk/Astroloji 13 Aralık 2014

Hemen hemen herkese bir tane dahi olsa ben vardır. Pek çoğumuz benleri önemsemeze bile. Ama Çin astrolojisinde benler çok ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan benler, sizin karakterinize, ruh halinize, geleceğinize ve sağlığınıza dair önemli işaretet verir.Çin Astrolojisi benleri, bulunduğu vücut alanına göre sınıflandırarak size karakteriniz ve yaşayabileceğiniz olası olaylara karşı bilgilendiriyor.

benlerin_anlamlari
Benlerin anlamları

Çin Astrolojisinde Benler Ne Anlama Gelir ?

Alında Ben Olması

Kişinin alnının ortasında ben var ise, o kişinin patron, müdür gibi otorite sahibi kişilerle iyi iletişim kuramadığı anlamına gelir. Alının sağ ya da sol tarafında bulunan ben, odaklanma, zorlama yeteneği ve enerji sahibi olduğunuz anmalına gelir.

Kaşta Ben Olması

Kaşın altında olan ben, zengiliğin işaretidir. Ben kaşın içerisinde saklanmış ve kaybolmuşsa,  saklı hazine gibi çok daha özel bir durum söz konusudur. Kazşın üzerinde bulunan ben, hayatınız boyunca size sürekli para akışı olacağını gösterir.

Göz Kapağında Ben Olması

Ben göz kapağının üzerinde ise, aile içinde uyumsuzluk yaşayacağınızı ve para kaybetmeye eğilimli olduğunuzu gösterir. Tıpkı bir göz yaşı gibi, gözün hemen altında olan ben, fazla duygusal bir yapıya sahip olduğunuzu işaret eder.

Yanakta Ben Olması

Yanağınızda ben olması, aile kurmaktan uzak, yalnızlığı seçen biri olduğunuzun simgesidir. Eğer güldüğünüz zaman, be yanağınızın üzerinde kalıyor ise, potansiyel kazalara maruz kalacağınızın işaretidir.

cin_astrolojisi
Çin Astolojisi

Kulakta Ben Olması

Çin Astrolojisine göre, kulak karakteri temsil eder. Bu sebeple de kulak memesi üzerinde bulunan ben iyi bir kişliği ve itibarlı bir insanı temsil eder. Kulağın içinde ben olması, uzun yaşamayaya delalettir. Kulağınızın üzerinde ben var ise, bu sizin zeki lduğunuzu gösterir. Eğer her iki kulağınızda da ben varsa, bu sizin nüfuzlu ve rahat bir hayat süreceğiniz anlamına gelir.

Burunda Ben Olması

Eğer sizin de burnunuzda ben varsa dikkat edin. Bu kararsızlık ve dengesizliğin işaretidir. Size, güvenilmez bir profil çizer. İlişkilerinzde sorun yaşayacağınız anlamına gelir. Burun köprüsünde bulunan ben, enerji akışını engellemektedir. Bir sıkışma veya sorun olduğunun göstergesidir. Ama aynı zamanda çalışkanlığınızın da simgesidir. Bu kişilerin enerji akışını dengelemek için büyük çabası vardır. Burunun yan tarafında ben olması, para işinde, özellikle de banka hesabınızı korumak konusunda oldukça becerikli olduğunuzu gösterir.

Çenede Ben Olması

Çenenizde ben var ise, kararlı, azimli ve inatçı bir kişiliniz var demektir. Ayrıc, bu durum değişim ve seyahat htiyacınızı da temsil etmektedir.

dudaginda_ben_olan_kadinlar
Dudağında Ben Olan Kadınlar

Dudakda Ben Olması

Süt dukadağın sağında ya da solunda ben olması iyi yemekten ve hayatta güzel olan her şeyden keyif aldığınızın göstergesidir. Ben dudağınızın altında ise, çocuklarınızın başarılı olacaklarının simgesidir.

Boyunda Ben Olması

Boyununuzda ben olması, baş ve gövde ile, yani ruh ve fizikle bağlantı anlamına gelir. Bu bölgede bulunan ben, enerji akımını engeller ve hayal kırıklığı yaşayacağınız anlamına gelir. Boyuun ortasında bulunan ben, ailede acıya sebep olabilecek, çılgın bir karakteri temsil eder.

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Benleriniz Karakteriniz Hakkında Ne Anlatıyor ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar