Bir Gülümseme Her Şeyi Değiştirebilir ! İşte Size 11 Kanıt

Aktüel/Güncel 16 Aralık 2015

Gülümsemek belki de insanlara verilmiş en mucizevi olayların başında yer alıyor. Öyle ki bir tek gülümseme hayatınızdaki pek çok şeyi değiştirmeye yeter de artar bile.  Gülümseme, yapması kolay bir eylem olmasına rağmen, insan hayatındaki çok büyük değişikliklere ve inanması zor olaylara vesile olabiliyor. Peki gülümsemeyi bu kadar güçlü kılan ne ? Karşınızdaki insana gülümsediğinizde onun hayatında neleri değiştirdiğinizi biliyor musunuz ? Peki ya siz gülümseye devam ettiğinizde kendinize nasıl büyük bir güç verdiğinizi ve hayatınızda ne kadar çok değiştirdiğinizi biliyor musunuz ? Bunları hiç düşünmemiş olabilirsiniz ama gülümsemek hayatta pek çok iyi olayın başlangıcı kabul ediliyor. Gelin gülümsemenin hayatımızda neleri değiştirdiğini hep birlikte görelim.

Aşkın İlk Adımı Gülümsemektir

asik_olmak

Birisine ilk aşık olduğunuz zamanın bir gülümsemenin ardından geldiğini biliyor muydunuz ?Evet bütün güzel ve iyi şeyler bir gülümsemenin ardından başlıyor.

İş Yerinde İyi Bir Gün Geçirmenin Yolu Gülümsemektir

eglenceli_is_ortami

Sabah ofise geldiğinizde iş arkadaşlarınıza gülümseme ile selam verirseniz, onlar da size sizin gibi karşılık verecektir. Bu da iş yerinde pozitif bir gün geçirmeniz için yeterli olacaktır. Özellikle pazartesi günü yapılan bir sabah gülümsemesi pazartesi sendromunu da atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Medyada Daha Popüler Olmanın Yolu Gülümsemektir

sosyal_medyada_populer_olmak

İçten bir gülümseme sırasında çekilmiş bir fotoğrafınızı sosyal medyada paylaşmanız düşündüğünüzden çok daha fazla beğeni almanıza ve popüler olmanıza neden olacaktır. Aslına bakarsanız fotojeniklik de içten gülümsemenin bir diğer adı gibidir.  Çekiyorum Gülümseyin :)

Dikkat !! Gülümsemek Kişiden Kişiye Bulaşıcıdır

gulumsemenin_faydalari

Bu konuda çok da fazla yorum yapmaya gerek yok. Dünyada en hızlı şekilde insandan insana bulaşan en güzel eylem… Herkes gülümserse hayat da dünya da güzel olur.

Birinden Özür Dilemenin En Samimi Yoludur Gülümseme

ozur_dilemek

Eğer bir kişiden özür dilemek istiyorsanız bu eylemi mutlaka gülümseyerek yapın. ama gerçek ve samimi bir gülümsemeden bahsediyorum. Bu sayede karşınızdakinin sizi affetmemek gibi bir durumu söz konusu olmayacaktır.

Alışveriş Yaparken İndirim Alabilmenizi Sağlar Gülümseme

alisveris_yapmak

Alışverişe çıktınız ve çok beğendiğiniz bir kaç parça ürün aldınız. Elbette aldıklarınız için bir miktar indirim olması için dua ediyorsunuz. Bunun en güzel yolu da bir gülümseme. İçten bir gülümseme size indirim sağlayabilir. Ama burada hemen bir uyarıda da bulunmak istiyorum. Malum ülkemizde pek çok erkek gülümsemeyi farklı algılayabiliyor. Bu sebeple Samimi değil, abartılı değil, içten gülümseme konusunda ısrarcı olun. İçten olması samimi olacağı anlamına gelmez gülümsemenizin. 😇

Gülmesiyle Ünlü Olanların Seveni de Çoktur.

saba_tumer

Gülmeyi seven ünlüler denilince benim aklıma Saba Tümer geliyor. Kadın maşallah yürüyen neşe kaynağı adeta.  Saba Tümer ibi gülmesiyle ünlenen pek çok kişi var. Ve bu ünlülerin sevmeyeni yok denecek kadar az. Bizden biri gibi düşünülüyor olsa gerek. 😍.

Bu Çok Önemli Hanımlar !! Gülümsemek Güzelliğinize Güzellik Katar😘..

guzel_gulen_kadinlar

Hayatınız boyunca güzel kalmak ve hatta (Allah gecinden versin) öldüğünüzde güzel hatırlanmak için gülümseyin.

İstediğiniz Bir Şeye Sahip Olmanın Altın Anahtarıdır Gülümseme

istedigin_seye_sahip_olmak_icin

Bir şey isterken en büyük ve kuvvetli silah gülümsemedir. Kocaman bir gülümsemeye kimse hayır diyemez. Gülümsemeyi biz yetişkinler unutmuş olsak bile çocuklar bu silahı son derece etkili kullanıyorlar benden hatırlatması.

Çocukların Gülümsemesi Tüm Evin Neşe Kaynağıdır

guzel_gulen_cocuklar

Çocuk sahibi olduktan sonra tüm her şeyimiz onlara endeksli olur. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. siz de gülümseyin ve çocuklarınıza da gülümsemenin gücünü anlatın. Keşfetmelerini sağlayın.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bir Gülümseme Her Şeyi Değiştirebilir ! İşte Size 11 Kanıt” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar