Bu Tarz Benim Finalinde Skandal

Aktüel/Güncel 21 Aralık 2014

Uzun zamandır devam eden ve adeta fenomen haline gelen bu tarz benim yarışması yayınlandığı ilk günden itibaren çok konuşuldu. Hakkında çok şey yazıldı ve söylendi. Gerek jüri üyeleri, gerekse konuk sanatçıları ile her bölümü merakla beklendi ve büyük ilgi ile izlendi. Bu tarz benim yarışmasında Türkiye’nin en tarz kadını seçmek için süren elemeler uzun süre devam etti. Ve nihayet eleme gecesine gelindi. Bu Tarz Benim yarışmasının Final gecesi bir hafta önceden de canlı yayılacak şeklinde yayınlar yapıldı. Ama buna rağmen yarışmanın sadece son 15 dakikalık kısmı canlı yayınlandı.

bu_tarz_benim_final_gecesi
Bu Tarz Benim Final Gecesi

Bu Tarz Benim Final Gecesi

Bu tarz benim final gecesinin başlangıcı, banttan yayınlandı. Üstelik büyük çoğunluğu banttan yayınlanan yarışmada seyircilerden SMS mesajları atarak birincinin belirlenmesinde katkı sağlamaları istendi. Banttan yayınlanan kısımda tüm jüri üyeleri görülürken, canlı yayınlanan kısımda jüri üyeleri yoktu. Jürinin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi olan Nur Yerlitaş, sosyal medyada aynı anlarda kahve içerken başka bir yerde çekilmiş fotoğrafını yayınladı. Yani Yarışmanın final gecesinde Nur Yerlitaş başka bir mekanda idi. Yarışmada olmayan sadece jüri üyeleri değildi. Eski yarışmacılar ve seyirciler de yarışmada yoktu. Bu skandal sosyal medya da büyük yankı uyandırdı ve Show TV kanalına tepki yağdı.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi

bu_tarz_benim_aycan_nurcan
Aycan Nurcan Şencan

2014 yılına damgasını vuran Bu tarz benim yarışması, gördüğü ilgiye rağmen, seyircide büyük hayal kırıklığı yarattı. Üstelik bu tür bir uygulama hiç bir yarışmada olmamıştı. Bu tarz benim yarışmasında ilk kez böyle bir uygulamaya imza atıldı. Bir haftadır 20 Aralık 2014 tarihinde Cumartesi akşamı canlı yayınlanacağı duyurulan Bu Tarz Benim Yarışmasının sadece son 15 dakikası canlı yayınlandı. Gece yarısına kadar banttan yayınlanan final gecesinde, sürekli olarak, seyircilerden destekledikleri yarışmacıya SMS mesajı göndermeleri istendi. Mesaj atan tüm seyircileri mesajları böyle bir numara olmadığı gerekçesi ile, geri döndü.

Bu Tarz Benim Finalini Kim Kazandı ?

Canlı Yayına geçildiğinde, banttan yayın yapıldığı sırada görünen eski yarışmacılar, jüri üyeleri ve seyirciler görünürde yoktu. Sadece sunucu Öykü Serter’in ve yarışmacılardan Aycan- Nurcan Şencan kardeşler, Ezgi Baylar ve Ayşenur Balcı vardı. Final gecesinin sonunda yarışmayaı kazanan isim Aycan-Nurcan Şencan Kardeşler oldu.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu Tarz Benim Finalinde Skandal” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar