Burçların Aşk Uyumu Erkek

Aşk/Astroloji 6 Şubat 2015

Burçlara inansak da inanmasak da, sırf eğlence olsun diye okuruz. Ya da kendi burcumuza dair bir yazı gördüğümüzde merak ederiz. Burçların karakteri etkilediği pek çok yerde yazılıp çiziliyor. Ama ne kadar doğru elbetteki bilemiyoruz. Burçların hayatımızdaki etkisi söylendiği kadar çok mu ? Yoksa hiç bir etkisi yok mu? Ama her ne olursa olsun özellikle aşık olduğumuz zamanlarda karşımızdaki kişinin burcunu sorarız ve onun karakterini anlamaya çalışırız. Burç özelliklerini okuruz. İkili ilişkilerdeki tutumu hakkında fikir edinmeye çalışırız. Bütün bunlar da aslında burçların hayatımızda belli bir yeri olduğunun göstergesidir. Bizler bilgituru.com ailesi olarak burçlarla ilgili merak edilen ve ilginç bulduğumuz konuları sizlerle paylaşıyoruz. Bu günkü makalemizi erkek burçlarının aşk uyumu konusuna ayırdık. Hangi burç erkeği, hangi burç kadını ile daha iyi anlaşır. Ya da her ikisi de aynı burçtan olan kadın ve erkeğin burç uyumu nasıldır ? Gelin bu soruların cevaplarını hep birlikte görelim. Biraz eğlenceli biraz bilimsel açıklamalara beraber göz atalım.

Burçların Aşk Uyumu Erkek Kadın

Makalemizin bu bölümünde 12 adet burcun erkek tarafından aşk uyumu konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Hangi burç erkeği, hangi burç kadını ile daha iyi anlaşır, aşk uyumu nedir, ya da hangi burç erkeği hangi burç kadınıyla anlaşamaz. Aşk uyumu yoktur sorularının cevaplarını arayacağız.

burclarin_ask_uyumu

Koç Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Koç burcu erkeği çok enerjik olmasına rağmen çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir. Sevgiye ve sevdiğine değer veren koç burcu erkeği, karşısındaki insana sabırlı davranması ile bilinir. Eğer siz de koç burcu erkeği ile beraberseniz onun ani çıkışlarına hazırlıklı olmanız gerekir. Ama asla ipleri koç burcu erkeğine bırakmamanız gerekir. Çünkü ipler koç burcu erkeğinin elinde olursa, sizden çabucak sıkılacaktır.  Yapmanız gereken şey, çabuk elde edilemeyeni oynamaktır.  Yer yer kıskançlık gösterileri yapsa da koç burcu erkeği yenilikleri sever. Bu sebeple de sizi belli bir kalıba sokmaya çalışmaz. Seksi kıyafetleri ve seksi tavırları seven koç burcu erkekleri kısıtlanmaktan nefret ederler.  Ateş grubunun öncü burcu olan koç burcu aslan burcu kadını ile zaman zaman zıtlaşsa da uyum sağlayabilir. Koç burcu erkeği ve yay burcu kadınının birliktelikleri neredeyse kusursuzdur. Koç burcu erkeğinin anlaştığı diğer burç kadınları ise, terazi ve kova burcunun kadınlarıdır. Balık burcu kadını ve koç burcu erkeğinin de mutlu bir beraberliği olabilir.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Boğa burucu erkeği katı ve sert görünür ama durum aşık olunda değişir ve yelkenleri suya bırakıverir. Boğa burcu erkeği mükemmel bir koca olacak kapasitedir. Beklemediğiniz zamanda yaptığı romantik sürprizlerle sizi şaşırtır. Eğer sinirli görünen dış görünüşünün arkasındaki uysal kişiyi keşfetmişseniz onu elde etmeyi de başarmışsınızdır. Cinsellik boğa burcu erkeği için son derece önemlidir ama, hayatını devam ettirebileceği ve tek eşli yaşabileceği bir insanla yaşamak fikri her zaman aklının bir köşesindedir. Sadakat hem kendisi için vazgeçilmez hem de karşı cinsten beklediği en önemli özelliktir. Kendi gibi uyumlu kadınlardan hoşlanır. Beraber olduğu kadınla her ortama gitmek ister. Bu sebeple de başak burcu kadınının uyum ve zarafeti boğa burcu erkeğini adeta büyüler. Yengeç, kova ve oğlak burcu kadınları ile de uyumlu bir beraberlik yakalayabilir.

İkizler Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Eğer ikizler burcu erkeği ile birlikte iseniz, kesinlikle sıra dışı bir beraberlik yaşamaya hazır olun deriz. Canlıi enerjik, kıpır kıpır, deli dolu, neşeli ve sosyal kişiliklerinin ardında ilişki kurmaktan uzak hatta yeteneksiz gibi görünebilirler. Ama kendilerine has flört tarzlarıyla son derece de çekici olurlar. Sevgi ve aşk dolu sözcükleri çok kullanamasalar da tavırları ile onların aşık olduğunu ok rahatlıkla anlayabilirsiniz. İkizler burcu erkeğinin ikili ilişkilerde en hassas oldukları konu kıskançlıktır. Ne sizi deli gibi kıskanır, ne de beraber olduğu kadının kıskançlık krizlerine tahammül edebilir. Kendisine olan güveni o kadar üst seviyededir ki, sizi kıskanmayı aklından bile geçirmez. İkizler erkeği bakımlı ve zarif kadınlardan çok hoşlanırlar.  İkizler burcu erkeği kendisi gibi deli dolu bir kadınla beraber olmaktansa kendisine uyum sağlayabilecek bir kadınla birlikte olmak ister. Boğa, terazi ve kova burcu kadınlarla uyumlu bir beraberlik yaşayabilirler. Ama asla baskın karakterli kadınlarla birlikte olamazlar. Özellikle balık burcu kadınları çok hassas ve kırılgan olduklarından dolayı, kesinlikle ikizler burcu erkeğinden uzak durmalıdırlar. Böylesi kendileri için çok daha faydalı olacaktır. İkizler burcu erkeği ve yay burcu kanı inişli çıkışlı bir birliktelik yaşasalar biler, birbirlerinden kola kolay kopamazlar.

hangi_burc_hangi_burcla_anlasir

Yengeç Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Yengeç burcu erkeğinin fazlasıyla duyarlı bir kalbi omasına ve duygulu bir erkek olmasına karşı çok hassas olduğu söylenemez. Yengeç burcu erkeği duygularını belli etmekten ve kendini göstermekten hiç hoşlanmaz.  Son derece iyi niyetli olmalarına karşılık, bu iyi niyetleri birisine sinirleninceye kadardır. Sinirlenince intikam alma düşüncesi olur ama bu tavrı korkutucu olmaktan çok çocukça bir tavır olarak kalır. Annesine çok düşkün olan yengeç burcu erkeği, annesine benzeyen bir eş aday arar. Yengeç burcu erkeği evine çok bağlıdır. Huzur yengeç burcu erkeği için çok önemli olduğundan dolayı, kendi fikirlerine uymayan bir durum olduğunda bile orta yolu bulmaya çalışır. krep, balık ve yengeç burcu kadınları ile mükemmel bir birliktelik yaşayabilir. Terazi kadını le de mutlu bir birlikteliği olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Aslan burcu erkeği adeta bir kral havasındadır. Neşeli, hoş sohbet, çekici ve etkileyici bir erkek olan alan burcu erkeği, sevdiği kadın için her şeyi tam anlamıyla ve eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Yani aslan burcu erkeği aşık olduğunda kral olmayı bir kenara bırakır ve sevdiği kadının emrine amade bir erkek haline dönüşür. Aslan burcu erkeği genellikle çapkın ve zapdelemez gibi düşünülse de ılım bir yapıya sahiptir. Lüksü ve parayı çok severler. Aslan burcu erkeği için karşısındaki kadın hem bakımlı hem de güzel olmalıdır. Bu da şu demek oluyor ki, aslan burcunun evleneceği kadın onun hem sınıfına hem de karakterine uygun olmalıdır. Dönem dönem cimri ve cömert tutumları kafanızı karıştırabilir ama bilin ki, o hep sizin için en iyi olanı ister. İlişkiniz ilerledikçe, kendi iplerini sizin ellerinize teslim etmekten kaçınmayacaktır. Ama burada size düşen en önemli şey ona emretmekten kaçınmanız gerektiğidir. Emir vermeye kalkışırsanız aslan burcu erkeğini kaybetmeyi de kabullenmiş olursunuz. Aslan burcu erkeğine en uygun kadın koç burcu kadınıdır. Koç burcu kadını ile çok mükemmel bir beraberlikleri olur. Yay burcu kadını ile mutlu olur. Akrep kadını ile ise, çalkantılı başlayan ama zaman içerisinde dengelerin yerine oturduğu bir birliktelik yaşarlar. Ama denge oturduğu zaman bozulmayacak bir ilişkileri olur.

Başak Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Başak burcu erkeği kibarlığı ve mükemmeliyetçiliği ile bilinir. Üstelik kendisinden başkasının daha mükemmel olabileceğine ihtimal bile vermezler. Başak burcu erkeği ilk etapta soğuk ve çekingen görünür ama o sizi süzmüş ve kim olduğunuzu anlamaya çalışmıştır bile. Etrafındakilerden kendisi kadar mükemmel ve kibar olmasını beklemez. Başak burcu erkeği, kendisine yapılan jeste saygı duyar ve kıymet bilir. Başak burcu erkeği her ne kadar saygılı ve size karışmaz bir tutum sergilese de sormaz ama, sevdiği kadının nereye gittiğini ve ne yaptığını bilmek ister. Hesap vermekten hoşlanmayan ve özgürlüğüne düşkün kadınlar asla başak burcu erkeği için uygun değildir. Başak burcu erkeği bir kadını boyunduruğu altına almak istemediği gibi, kendi iplerini de asla karşı tarafın eline bırakmak istemez. Kör aşılardan değildir. İlişkisini yaşadığı kadar mantık çerçevesinde kendi hayatını da yaşamak ister. İlişkilerinde en çok önem verdiği şey saygıdır. Başak burcu erkeği eğer başak burcu kadını ile beraber ise, bile bir yerden sonra ilişkileri kopacaktır. Yay burcu kadını kabullenici ve dürüst tavırları başak burcu erkeğini etkiler. Koç burcu kadını dik başlı olmaz ve kıskançlığını baskılayabilir ise, başak burcu erkeği ile çok mutlu bir beraberliği olur. Kova kadını ile iyi bir evlilik yapabilir. Ama bu evlilik başak burcu erkeğini mutlu etmesine karşın, kova burcu kadını için mantık evliliği olacaktır. Her iki burcun da duygusallıktan uzak olması uzun süre evli kalmalarını sağlar.

burclar_ve_ask_uyumu_burcu_erkegi

Terazi Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Terazi burcu erkeği ideallerine ve inançlarına çok bağlıdır. Bu uğurda savaşmaktan kaçınmazlar. Kendi fikirlerine  ve ideallerine uymayan fikirleri olan bir kadınla beraber olsalar bile o kadını haytalarının kadını olarak düşünmezler. İyi bir idealist olduğu kadar iyi bir aşıktır. Ama bu durum onların ruhunu acıtmaktan başka bir işe yaramaz. İlişkilerinde paylaşıma ve dostluğa çok önem verirler. Çok vicdanlı olduklarından dolayı kolay kolay aldatmazlar. Terazi burcu erkeğini etkilemek bir ışık çarpmasına bakar. Eğer size odaklanmışsa, öncelikle sizi eni konu tanımak ister. Karşısındaki kadını süzer, inceler ve sizden gerçekten etkilenirse sizin için savaşır.  Kova burcu kadını terazi burcu erkeği için ideal kadındır. Terazi burcu erkeği ikizler burcu kadına ondan kopamayacak derecede bağlanır ama buna bir anlam veremez. Terazi burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burç kadınları koç ve başak burcu kadınlarıdır.  Eğer terazi burcu erkeği ve oğlak burcu kadını bir beraberlik yaşıyor ise,ilişkinin geleceği oğlak burcu kadının yenilikçiliğine bağlıdır.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Akrep erkeği cinsel merakı ile tanınır ve bu çok doğrudur. Cinsellik onlar için vazgeçilemez bir tutkudur. Bunun yanında Akrep erkeğinin duyarlılığı da çok yüksektir. Duyguludur, aşka ve sevgiye önem verir. Bilinenin aksine ilişkilerinde ona karar verdiren cinsel performans değil gördüğü şevkat, saygı ve hizmettir. Tek eşlilik onun için zor bir karardır. O, aldatmaktansa hiç evlenmez. Evlenirse de aldatmaz. Karım dediği kadın, onun seneler boyu tapacağı kadındır. İlişkinin başında kendisinin tavrı güven teşkil etmese de karşısında her zaman güven ve sadakat arar. Eşini sahiplenir, korur ve kıskanır. Yengeç kadını ile çok büyük bir mutluluk yakalar. Yengeç kadının dürüst ve hizmetkâr tavrı Akrep erkeğini çok mutlu eder. Balık burcu kadını ile uyumlu bir birliktelik sürdürebilir. Ateş grubu kadınları Akrep erkeğini ilk başta büyülese de uzun süreli bir ilişki yaşanmaz. Ilımlı bir Yay kadını, Akrep erkeği ile uyum sağlayabilir tabii Akrep erkeğinin kıskançlıklarını kabul etmeyi başarabilirse. Terazi burcu kadını da Akrep erkeğine uyum sağlayabilir.

Yay Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Yay burcu erkeğinin son derece cömert olması flört döneminde kadınları mutlu etse de iş evliliğe geldiği zaman fazla savurganlığı beraber olduğu kadını rahatsız eder. Çapkın bir erkek olan yay burcu erkeği aşka ve sevgiye önem verse de bağlanmaktan kaçar.Birlikte olacağı kadından güzel olması kadar akıllı ve becerikli olmasını bekler. Son derece hareketli olan yay burcu erkeği, yenilik peşinde koşar ve bunun için bitmek bilmeyen bir enerjiye sahiptir. Yay burcu erkeği kesinlikle fazla sıkıntıya gelemez. sürekli kendisine saygı duyulmasını ve anlaşılmayı bekler.  hem iyi bir sevgili hem de sizin için iyi bir dost olur. İkisini bir arada gayet güzel yürütebilir. Koç burcu ve Aslan burcu kadınlarının yüksek enerjisi Yay burcu erkeğine uyum sağlar. İkizler burcu kadını ve yay burcu erkeğinin evlilikleri kesinlikle sıradanlıktan çok uzak olur. Balık burcu kadınları kesinlikle Yay erkeğinden uzak durmalıdır. Çünkü yay burcu erkeği ince düşünmeyi ve hassas davranmayı beceremezler ve istemeden de olsa kırıcı olabilirler.

burclarin_ask_uyumu_evlilik

Oğlak Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Özünde nazik ve çok saygılı olan oğlak burcu erkeği soğuk ve otoriter görünürler. Her şeyi saygı kuralları içinde yürüten oğlak burcu erkeği sorumluluklarını bilir ve ailesine önem verir. Ama kendi hayatını pek düşünmez. Hayatında yer alan herkes için bir planı vardır. Oğlak burcu erkeği birlikte olduğu kadını mutlaka kıskanır ve bu elinde değildir.Oğlak burcu erkeği karşı cinsten destek ve cesaretlendirilme bekler. Oğlak burcu erkeği temkinlidir ve başının belaya girmesini hiç istemez. Böylece onu merak etmeniz de gerekmez. Son derece sadık, dürüst ve saygılıdır. Eleştirilmekten hiç haz etmez. İnatçılığı tuttuğunda üzerine gitmemeniz sizin için iyi olur. Oğlak burcu erkeği güçlü kadınları sever. Küçük kız çocuğu modundaki kadınlar ona göre değildir.  Oğlak erkeği, başak burcu ve boğa burcu kadınları ile her yönden uyumlu bir birliktelik içinde olur. Evlilik hayatında ise yengeç burcu kadını ile uzun süreli ve mutlu bir evlilik yapabilir.

Kova Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Son derece zeki ve akıllı olan kova burcu erkeği bir kadını nasıl elde tutacağını çok iyi bilir. Aynı zamanda çok mantıklı olan kova burcu erkeği yaptığı felsefik konuşmalarla çok etkileyicidir. Kendisine güveni had safhada olan oğlak burcu erkeği, dürüst ve güvenilir olmasının yanı sıra yalan söylemeye ihtiyaç duymayan bir erkektir. Eğer bir kadına gerçekten aşık olmuşsa evliliğini uzun süre sürdürür. Doğru kadınlar karşısına çıkana kadar arayışını sürdürür. Gelip geçici ilişkiler peşinde koşan bir erkek değildir. Bir kadına bağlandı mı evliliğini uzun süre sürdürür. Gelip geçici ilişkiler onun ilgisini çekmez ama doğru kadın karşısına çıkana kadar da aramaktan vazgeçmez. Kova burcu erkeğini ikna etmek zordur. Esprilidir ve hayattan zevk almayı bilir. İlişkilerinde detaylara önem vermez, sizi sorgulamaz, aksine sizi anlamaya çalışır. Kova burcu erkeğinin bir kadına aşık olduğu ilk şey karşısındaki kadının kültürüdür. Yanındaki kadının bakımlı olmasını çok önemser. İkizler kadınının pratik zekası kova burcu erkeğine uyum sağlar. Aslan burcu kadını ve kova burcu erkeği mükemmel bir evlilik yaparlar. Arada yaşadıkları tartışmalar evliliği büyütür ve geliştirir. Terazi kadını ve kova burcu erkeğinin uyumu oldukça iyidir. Yay burcu kadınının felsefik inançları ve durmak bilmez enerjisi Kova erkeğinin mutlaka ilgisini çekecektir.

Balık Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır ?

Buğulu bakışları ile kadınları cezbeden balık burcu erkeği duygusal görünümlü, çok yönlü ve hayalperesttir. Kendine güveni tamdır. Yalan söylemekten asla hoşlanmayan balık burcu erkeği, her şeyini sizinle paylaşmak konusunda cimri davranır. Bazı şeylerin kendinde kalmasını ister. Balık burcu erkeği ile beraberseniz, kendinizi sürekli onu çözmeye çalışırken bulmanız normaldir. Hassas ve kırılgan olmasına rağmen kırıldığını söylemez ve bunu sizin anlamanızı bekler. Aşk balık burcu erkeği için çok önemlidir ve aşksız bir hayat düşünemez. Hayatı boyunca pek çok evlilik yapmak gibi bir potansiyele sahip olan balık burcu erkeğinin ilk evliliği aşk evliliği olur. Estetik ve güzellik anlayışı çok gelişmiştir ve güzel olan her şeyi sever. Aptal aşığı oynayıp sizi sürekli hediyeler alarak şımartabilir. Buna rağmen, bir anda sessiz bir şekilde sizden ayrılabilir. Bunun en önemli nedeni ise, sizinle hiç bir şey paylaşmayıp her şeyi içinde biriktirmesi ve dolduğu zaman sizden uzaklaşmasıdır.  Balık burcu erkeği sevildiğini sürekli duymak ve hissetmek ister. Balık burcu erkeği tıpkı kendisi gibi su grubu burçlarından olan Yengeç ve Akrep burcu kadınlarla çok iyi anlaşır.  Yengeç burcu kadını ile daha uyumlu ve uzun süreli bir ilişki kurabilir. Başak burcu kadını ile de mutlu bir evlilik yapar. Boğa burcu kadını ile balık burcu erkeği uyumlu olur.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burçların Aşk Uyumu Erkek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar