Burçların Kısa Kısa Özellikleri

Aşk/Astroloji 5 Aralık 2016

Astroloji ve burçlar istesek de istemesek de hayatımızda o ya da bu şekilde var. Hepimiz bir burç haberi gördüğümüzde mutlaka bakarız. İnandığımızdan değil ama sırf meraktan bakarız. elbette bazı insanlar var. İşlerini, aşklarını, hayatlarını burçlara göre dizayn eden. Ona göre yaşayan ya da çok inanıp astroloji ve burç olayını abartan. Ama biz onlardan değiliz değil mi ? Biz biraz eğlence biraz espri olsun diye burçlarla ilgileniyoruz. Bu gün sizlere eğlenceli ve keyifli vakit bir okuma zamanı sağlayacak bir makale hazırladım. Burçların kısa kısa özellikleri.

Koç Burcu

koc_burcu_ozellikleri

Astrolojinin birinci burcu olan koç burcu mensupları duygularını bir türlü saklamayı beceremezler. Mesela sevmediği bir insanı seviyormuş gibi davranamaz. Eğer sizi sevmemişse bunu açık bir şekilde belli eder.

Boğa Burcu

boga_burcu_ozellikleri

Kimi insanlar için boğa burcu kesinlikle bulunmaz bir nimettir. Ama o kimi insanlar boğa burcunun değerini kaybetmeden anlayamazlar. Anladıklarında ise gerçekten de durum geçmiş olsundan ibarettir sadece..

İkizler Burcu

ikizler_burcu_ozellikleri

İkizler burcuna mensup kişilerde her şey birden bire oluverir.  Eğer yakalarsan dünyanın en mutlu insanı olursun. Aşka doyarsın. eğer kaçırırsan da geçmiş olsun. Başka sefere deyip yoluna devam edersin.

Yengeç Burcu

yengec_burcu_ozellikleri

Hayatta alışması çok olan şeylerden bir tanesi de yengeç insanının yokluğudur. Canın o kadar yanar ki, çözüm bulamazsın. O sebeple de kendine bir iyilik yap ve kendini yengecin yokluğuna alışmak zorunda bırakma. Sürünürsün dedem yeri var.

Aslan Burcu

aslan_burcu

Bir aslanla berabersen iyi ya da kötü bir şekilde aslanın anılarında yer almış olursun. Geçmişte anı defterine yazdıkların, gelecekte aslanın hayatındaki yerini belirler unutma..

Başak Burcu

basak_burcu

Bir başak mensubunu susturmak kolay değildir. Eğer susuyorsa çok kırılmış demektir. Ama dışarıdan susması içinde sessiz çığlıklar atmadığı anlamına gelmez. Başağın sessizliği sağır bir gürültü gibidir. Dışı sussa bile içi çok şey söyler.

Terazi Burcu

terazi_burcu

Terazi burcunun keskin sınırları vardır. Yeri geldiğinde yanar söner, ama yeri geldiğinde de her şeyi ataşe verip öyle gider.

Akrep Burcu

akrep_burcu

Astrolojideki en tehlikeli burç bana göre akrep burcu. Akrep burcuna laf söz kar etmez. Kendini ifade edeceksen laflarınla değil hareketlerinle ifade etmen gerekir. Çünkü akrep burcu mensupları sadece gördüklerine itimat eder.

Yay Burcu

yay_burcu

Yay burcu sevdiklerini özel bir yere koyar. Eğer bir yay burcu için bitmişsen artık herkes gibisindir. Onun kalbinde özel bir yer sahibi değilsindir.

Oğlak Burcu

oglak_burcu

Oğlak burcunun sevgisine herkes nail olamaz. Önemli olan bir oğlak burcu mensubunun gece uyumadan önce aklından ve kalbinden geçen en güzel ve özel kişi olabilmektir.

Kova Burcu

kova_burcu

Kova burcu mensupları her şeyi, herkesi bırakabilir ama kendisi olmayı bırakamaz. Bu nedenle de kova burcu mensubundan kendisini değiştirmesini ya da başka bir insan olmasını asla istemez. Ne kadar çabalasan da bunu başaramazsın. Onu olduğu gibi kabul etmen en güzeli.

Balık Burcu

balik_burcu

Astroloji dünyasının en duygusalı balık burcu sen yokken çok üşür. Ama sen yanındaysan kalbi sıcacıktır. Soğuk falan vız gelir ona. Bu sebeple de seni en özel olarak ilan etmiştir zaten. Kıymetini bil ve balık burcunu üzme..

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burçların Kısa Kısa Özellikleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar