Çapkın Erkek Nasıl Davranır ?

Aktüel/Güncel 27 Nisan 2015

Kadınlar hoşlandıkları erkeklerin çapkın olup olmadığını her zaman merak eder ve bu konuya ait ip uçları ararlar. Her kadının çapkın erkeği anlamak için kendine has yöntemi vardır. Peki bu yöntemler ne kadar işe yarar? Çapkın erkeklerin ortak tavırları vardır. Bu ortak tavırlara bakarak karşınızdaki erkeğin çapkın olup olmadığını anlayabilmeniz mümkündür. Bu günkü makalemizde çapkın erkek nasıl davranır çapkın erkeğin belirtileri nelerdir, çapkın erkek nasıl olur sorularının yanıtlarını vereceğiz. Bir erkeğin çapkın olup olmadığını anlamak için sizin iyi bir gözlemci olmanız yeterli olacaktır. Çapkın erkek davranışları ile bir şekilde kendisini ele verecektir.  çapkın erkek nasıl davranır çapkın erkeğin belirtileri nelerdir,çapkın erkek nasıl olur hep birlikte görelim dilerseniz.

Çapkın Erkek Nasıl Davranır-Çapkın Erkeğin Belirtileri-Çapkın Erkeğin Davranışları-Çakın Erkek Nasıl Olur ?

  • Çapkın erkeğin davranışlarını iyi gözlemlemeniz gerektiğini belirtmiştik.  Öncelikle çapkın erkeklerin her daim cool davrandığını aklınızdan çıkarmayınız.
  • Çapkın erkeğin belirtilerini en başında kendine olan öz güveni gelir ve bu güvenden asla taviz vermezler. Eğer bir kadından hoşlanıyorlar ise ona ulaşmak için gerekli bilgileri toplar ve doğrudan iletişim kurarlar. Eğer beklediği gibi bir sonuç alamaz ise hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam eder.
  • capkin_erkegin_belirtileri_davranisleri
  • Çapkın erkekler sanılanın aksine gördükleri her kadınla birlikte olma ya da flört etme derdinde değildirler. Eğer durum öyle olsaydı zaten hiç bir kadınla birlikte olamazlardı.
  • Çapkın erkeklerin ağzı çok iyi laf  yapar. Bir de kısa hikayeler anlatırlar. Eğer karşınızdaki erkek size kısa hikayeler anlatıyor ve çok iyi komplimanlar yapıyor ise, büyük ihtimalle çapkın bir erkektir.
  • Çapkın erkekler karşısındaki kadını bilgi birikimi ile etkilemeye gayret ederler. Ve her gün kendilerini çok daha fazla geliştirirler.
  • Çapkın erkekler kadınların dilinden ve ruhundan çok iyi anlarlar. Kadınların ne istediğini ve ne beklediğini çok iyi bildiklerinden ona göre davranıp karşısındaki kadının kalbini fethetmeyi başarırlar.
  • Çapkın erkekler nerede nasıl davranmaları gerektiği konusunda profesyonel oldukları için birlikte oldukları kadını çok mutlu ederler. Ama ilişkileri çok uzun soluklu olmadığından dolayı da iç açıcı bir durumdan söz etmek mümkün değildir.
  • Çapkın erkek nasıl davranır çapkın erkeğin belirtileri nelerdir,çapkın erkek nasıl olur sorularına cevap vermeye çalıştık. Umarım işinize yarar ve siz de dilediğiniz mutluluğu bulursunuz.
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Çapkın Erkek Nasıl Davranır ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar