Chameleon Makyajı Yapmanın Püf Noktaları

Cilt Bakımı ve Güzellik 10 Aralık 2016

Son dönemlerim gözde makyaj trendi chameleon makyajı tüm kadınların dikkatini çekti. Bu son derece canlı ve parlak bir görüntü sağlayan chameleon makyajını yapmak çok kolay. Kendiniz evde kendi makyaj malzemelerinizle chameleon makyajı yapabilirsiniz. Bu gün sizlere chameleon makyajı yapmanın püf noktalarını anlatacağım.

chameleon_makyaji_nasil_yapilir

Öncelikle bir fırça yardımıyla, göz kapağınızın üzerine açık tonlarda bir far sürün. Ardından yine fırça yardımıyla göz kapağınızın üzerine parlak renkte bir çizgi çekin. Fotoğraftaki gibi mavi tonlarda olabilir. Çektiğiniz bu çizgiyi açık ve parlak bir tonla gölgelendirin. Dore renk gayet güzel bir seçim olacaktır. Çektiğiniz bu çizginin alt kısmına siyah renkte bir kalem çekin. Ardından yine bir fırça yardımıyla göz kapağınızın üzerine parlak renkte bir çizgi çekin.( Örnek fotoğraftaki gibi mavi olabilir bu renk. alt göz kapağının da bir fırça yardımı ile dore renkte far sürün.  Göz kapağınızın altına dore rengi bir çizgi çektikten sonra bu çizgiyi mavi renkte çekeceğiniz bir farla dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Son olarak da kirpiklerinize bol miktarda rimel sürerek kirpiklerinizi dolgunlaştırın.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Chameleon Makyajı Yapmanın Püf Noktaları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar