ÇİLLER NASIL YOK OLUR ?

Cilt Bakımı ve Güzellik 17 Ağustos 2012

Çiller Nasıl  Yok Olur?
Çil Kremi,Çil Krem,Çil KremiNasıl Yapılır,Çiller Nasıl Gider
,çillerden kurtulma,Çillere Çözüm, Çiller İçin Doğal Krem,Çiller Nasıl Geçer
Çiller Nasıl Yok Olur,Evde Çil Tedavisi,Çil İçin Kremler,Çil İçin Krem, Çilden Nasıl Kurtulurum,Çilden Kurtulma Yolları

Siz de Yüzünüzdeki çillerden kurtulma peşindesiniz değil mi? Çiller için ne denediyseniz kar etmedi değil mi? Yapmış olduğunuz uygulamalar ve kullandığınız kozmetik ürünleri, belki yeni çillerin ve lekelerin oluşmasını önlemiş olabilir.

Çiller İçin Kesin ÇözümAma eskilerin bir ton bile açılmasını sağlamamış anlaşılan. Sizlere önereceğimiz çil kremi ve çiller için tonik sayesinde, cilt lekelerinizden kurtulabilirsiniz.
Çil Kremi,Çil Krem,Çil KremiNasıl Yapılır,Çiller Nasıl Gider,çillerden kurtulma,Çillere Çözüm, Çiller İçin Doğal Krem,Çiller Nasıl Geçer,Çiller Nasıl Yok Olur,Evde Çil Tedavisi,Çil İçin Kremler,Çil İçin Krem, Çilden Nasıl Kurtulurum,Çilden Kurtulma Yolları
Öncelikle gerekli malzemeleri sayalım. Ardından da tarifimize geçelim..
*1/4 fincan ekşimiş süt,
*1/2 tatlı kaşığı rendelenmiş bayır turpu,
*1 çorba kaşığı mısır ya da yulaf unu,
Çil Kremi Nasıl Yapılır  ? Bütün malzemeyi iyice karıştırarak, bir macun meydana getirin. Bunu iki gazlı bezin arasına koyarak çilli kısımlara uygulayın. Gözünüze fazla yaklaştırmamaya dikkat edin. Kremi çilli kısımların üzerinde 30 dakika bekletin. Bol ılık su ile durulayın. Yeni çillerin oluşmasını önlemek amacı ile, kaliteli ve uygun faktörlü güneş kremini hergün, yaz kış uygulayın.
Çiller İçin Tonik
Keten tohumu kaynatılır suyu ile cilde masaj yapılır çillere ve lekelere maske olarak uygulanır.Herhangi bir kreme birkaç damla limon suyu ekleyip cilde sürün. Lekelerin oluşmasını engeller.
Çiller İçin Barbunya suyu
100g beyaz barbunyayı 1 gece önceden ıslatıp ertesi gün haşlayın. Süzün. Elde ettiğiniz suyu en az 1 hafta cildinize uygulayın. Hazırlamış olduğunuz barbunya suyunu, dolapta saklayabilirsiniz.
Çil Kremi,Çil Krem,Çil KremiNasıl Yapılır,Çiller Nasıl Gider,çillerden kurtulma,Çillere Çözüm, Çiller İçin Doğal Krem,Çiller Nasıl Geçer,Çiller Nasıl Yok Olur,Evde Çil Tedavisi,Çil İçin Kremler,Çil İçin Krem, Çilden Nasıl Kurtulurum,Çilden Kurtulma Yolları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÇİLLER NASIL YOK OLUR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar