Kategori: Cilt Bakımı ve Güzellik

Gözaltı Torbaları İçin Sarı Karbonat Maskesi

Gözaltı torbaları kimi insanlarda kalıcı, kimi insanlarda da fazla çalışma, yorgunluk ya da uykusuzluk sonrasında ortaya çıkan can sıkıcı bir durumdur. Bu güne kadar göz altı torbalarını yok etmek için sizlere farklı yöntemler önerdim. Yine çok farklı bir öneri ile karşınızdayım.

PAYLAŞ TWEET
26 Şubat 2017
3

Tel Toka İle De Saçlarınızı Düzleştirebileceğinizi Biliyor muydunuz?

Saç bakımı için o kadar çaba sarf ettikten sonra, saçları yakan makinelerle saçları düzleştirmek, tüm emeğinizin boşa gitmesine enden olabilir. Saç düzleştirmek evet güzel ve sizin kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Ama ya saçlarınıza verdiği zararlar.

PAYLAŞ TWEET
20 Şubat 2017
9

Gıdınızın Sarkmaması İçin Yapmanız Gerekenler

lerleyen yaşla birlikte, cilt elastikiyetini kaybeder ve gıdı bölgesinde sarkmalar meydana gelir. Yıllar geçtik yer çekimine karşı koyamayan gıdı sarkmaya başlar ve estetik açıdan hoş olmayan bir görüntüye neden olur. Gıdı sarkmasını önlemek için bazı basit egzersizlerle birlikte, daha sağlıklı besinler tüketmeniz gerekir.

PAYLAŞ TWEET
17 Şubat 2017
8

Gül Suyunun Saça Faydaları

Saç bakımı için sağlıklı beslenme, yani saçların içten beslenmesi ne kadar önemli ise, dıştan beslenmesi de o kadar önemlidir. Saçların dıştan beslenmesi de dışarıdan doğal saç bakımı uygulamaları ile mümkün olur ancak. Bu gün sizlere, evde kendi hazırlayacağınız doğal gül suyu ile saç bakımı yapmanın püf noktaları

PAYLAŞ TWEET
7 Şubat 2017
23

Gıdı Eritme Maskesi

Çenemizin altında adeta ikinci boyun gibi görünen ve kişiyi oldukça rahatsız eden

PAYLAŞ TWEET
24 Ocak 2017
31

Sahte Makyaj Malzemelerini Gerçeğinden Ayırmanın Yolları

Makyaj malzemeleri hanımların hayatında çok önemli yer tutuyor. Renk renk ve çeşit çeşit alınan makyaj malzemelerindeki en büyük sorun sahte makyaj malzemeleri. Sağlık açısından son derece ciddi zararlara neden olabilmektedir.

PAYLAŞ TWEET
23 Ocak 2017
35

Saç Dökülmesine Son Veren Doğal Mucizeler

Saç dökülmesi, bazı durumlarda mevsimsel geçişlere bağlı olurken, bazı zamanlarda da çeşitli vitamin eksikliklerinden ve bazı sağlık sorunlarından kaynaklanıyor olabilir. Eğer saç dökülme probleminiz çok fazla ise, ilgili uzman bir hekime başvurup gerekli muayene ve tetkikleri yaptırmanız gerekmektedir.

PAYLAŞ TWEET
17 Ocak 2017
35

Şampuandan Önce Saç Kremi Kullanırsanız Ne Olur?

Saç bakımı yapmak kadın güzelliğinin en önemli parçasıdır. Saç bakımının ilk adımı da, şampuan ve saç kremi kullanmaktır. Saçlarımız da dış etkenlerden etkilenir ve kirlenir. Saçları kirlerden arındırmak için de saça şampuan uygulamak ve ardından da saç kremi kullanmak gerekir.

PAYLAŞ TWEET
12 Ocak 2017
36

Güzelliğinize Güzellik Katacak 5 Faydalı Bilgi

Hanımlar için güzellik son derece önemlidir. Bu sebeple düzenli cilt bakımı yapmak yani kısaca cildinizle ilgilenmek gerekir. İyi bir cilt bakımı ve bilinçli bir makyaj ile gerçekten güzel olmayacak hiç bir kadın yoktur.

PAYLAŞ TWEET
31 Aralık 2016
57

Yılbaşı İçin En Güzel Saç Modelleri

Bir kaç gün önce sizlere yılbaşı için en güzel topuklu ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermiştim. Bu gün de yılbaşı gecesi için en güzel saç modelleri için bir derleme yaptım. Bu yılbaşı gecesinde muhteşem görüneceksiniz.

PAYLAŞ TWEET
25 Aralık 2016
41

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İçin Ne Yemeli ?

Sağlıklı saçlara sahip olmanın en doğal ve en kolay yolu sağlıklı beslenmekten geçmektedir. Sağlıklı beslenme her şeyin başıdır. Bu sebeple de saç güzelliği için de sağlıklı beslenmeyi ilk plana almanız gerekmektedir.

PAYLAŞ TWEET
13 Aralık 2016
81

Chameleon Makyajı Yapmanın Püf Noktaları

Son dönemlerim gözde makyaj trendi chameleon makyajı tüm kadınların dikkatini çekti. Bu son derece canlı ve parlak bir görüntü sağlayan chameleon makyajını yapmak çok kolay.

PAYLAŞ TWEET
10 Aralık 2016
47

Kendi Makyaj Temizleyicini Kendin Yapabilirsin

Makyaj yapmak hanımların en büyük tutkularından bir tanesidir. Hele de çalışıyorsanız ve sürekli göz önünde iseniz, hafif de olsa bir makyaj yaparak bakımlı görünmeniz gerektiğini bilirsiniz. Makyaj yapmak her ne kadar bir tutku olsa da akşama bir de o makyajın temizlenmesi gerekir.

PAYLAŞ TWEET
30 Kasım 2016
71

İdeal Kaş Şeklinizi Bulamıyorsanız Bu Makalemizi Mutlaka Okuyun !

Kaşlar he kadın için hem de erkek için en belirgin karakteristik özelliklerden bir tanesidir. Özellikle kadınların dönem dönem dönem kaşlarının ideal şeklini bulmakta sıkıntı yaşadığı bir gerçektir. İdeal kaşlara sahip olduğunuzda yüz güzelliğinizi de tam anlamıyla ortaya çıkarabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
27 Kasım 2016
55

Dudakları Dolgunlaştırmanın Sihirli ve Doğal Yolu

Dolgun dudaklar pek çok kadının hayalidir. Özellikle de ince dudaklara sahip olan kadınlar için dolgun dudaklara sahip olma dileği oldukça fazladır. Dudakları dolgunlaştırmak için çeşitli dolgu malzemeleri ile dudaklara estetik operasyon yapılabilir.

PAYLAŞ TWEET
3 Ekim 2016
83
Yeniler

Gözaltı Torbaları İçin Sarı Karbonat Maskesi

Gözaltı torbaları kimi insanlarda kalıcı, kimi insanlarda da fazla çalışma, yorgunluk ya da uykusuzluk sonrasında ortaya çıkan can sıkıcı bir durumdur. Bu güne kadar göz altı torbalarını yok etmek için sizlere farklı yöntemler önerdim. Yine çok farklı bir öneri ile karşınızdayım.

PAYLAŞ TWEET
26 Şubat 2017
3

Öksürüğü Geçiren ve Solunumu Rahatlatan Doğal İksir

Solunum yolları hastalıkları beraberinde öksürük de olunca kişinin yaşam kalitesini düşüren ve hatta bazı durumlarda kendi hayatını idame etmesine engel olan sağlık sorunlarından bir tanesidir. Bu gün sizlere soğuk algınlığı ve kış hastalıkları sırasında yaşadığınız öksürüğü kesecek ve solunumu rahatlatacak doğal bir öneride bulunmak istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
23 Şubat 2017
7

2 Dakikada Göbek Yağlarından Kurtulmanızı Sağlayan Egzersiz

Göbek yağlarından kurtulmak öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değil diye düşünenlerden iseniz, bir de bu önerimize gözatın derim. Denen diyetler ya da çeşitli egzersiz belki çok da kalıcı çözümler ve hızlı sonuçlar vermeyebilir. Bu gün size önereceğim 2 dakikada göbek eritme egzersizi taaa Çin’den geldi ve oldukça da etkili bir yöntem.

PAYLAŞ TWEET
21 Şubat 2017
9

Ev Yapımı Boza Tarifi

Boza.. Kış mevsiminin en güzel içeceklerinden bir tanesi olan boza, sağlık açısından son derece de faydalı bir içecek. Çoğunlukla dışarı da bağırılarak satılan bozayı isterseniz evinizde de yapabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
19 Şubat 2017
6