Kategori: Cilt Bakımı ve Güzellik

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
41

Gül Suyunun Bilmediğiniz Kullanım Alanları

Gül suyu son dönemlerin mucizelerinden bir tanesi. Özellikle de saç bakımı ve cilt bakımı konusunda gerçek anlamda muhteşem sonuçlar veriyor. Bu gün sizlere gül suyunun saç bakımı ve cilt bakımı dışında da çok fazla kullanım alanı olduğundan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
12 Haziran 2017
43

Çilli Yüze Uygulanması Gereken Makyaj Teknikleri

Çil genelde insanların cildinde istemediği lekelerdir. Fakat cilde doğal görünüm sağladığı da bir gerçektir. Cildinizdeki çilleri kapatmak için ağır makyaj yapmaktan kaçınmanız gerekir. Doğal makyaj cildinde çil olanlar için en ideali olacaktır.

PAYLAŞ TWEET
31 Mayıs 2017
34

Balık Yağı Omega 3 Maskesi İle Muhteşem Kaş ve Kirpiklere Sahip Olun

Omega 3 diğer adıyla balık yağı saç uzamasını hızlandırdığı gibi kaş ve kirpikleri de besliyor, güçlendiriyor ve yeni kaş, kirpik oluşumunun çok daha hızlı olmasını sağlıyor. Özellikle E vitamini ile birleştirildiğinde omega 3 kaş ve kirpiklerinizde muhteşem bir etki sağlıyor.

PAYLAŞ TWEET
25 Mayıs 2017
44

Siyah Noktalardan Kurtulmanızı Sağlayacak İlginç Yöntem

Siyah noktalardan kurtulmayı herkes ster ve bunun için de çeşitli yöntem denerler. Ama Makyaj bloggerı Sherry Maldonado’nun kullandığı yöntem kadar ilginç bir yöntem kullanan olduğunu sanmıyorum.

PAYLAŞ TWEET
16 Mayıs 2017
41

1 Ayda Saçlarınızın Uzamasını Sağlayacak Ev Yapımı Doğal Saç Toniği

Saçlarınızı uzatmak için binbir türlü zahmete giriyorsunuz. Saçlarınızı kestirmeden sürekli uzaması için emek sarf ediyorsunuz. Ama bir türlü emeğinizin karşılığını alamıyorsunuz. Bu durum erkeklerde de kadınlarda da aynı. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzaması için öncelikle sağlıklı ve güçlü olmaları gerekir.

PAYLAŞ TWEET
28 Nisan 2017
62

Parfüm Kullanmadan da Güzel Kokmanın Sırları

Güzel kokmak gerçek anlamda insanlar için önemlidir. Toplum içinde ter kokmak ne kadar bizi rencide eder ise, güzel kokmak da o kadar onore eder. Fakat güzel kokmak uğruna pek çok kimyasal parfüme maruz kalıyoruz. Peki ne yapalım.

PAYLAŞ TWEET
22 Nisan 2017
209

Makyaj Yaparken Aydınlatılması Gereken Bölgeler

Makyaj yapmak basit bir iş gibi görünse de oldukça dikkat ve özen isteyen bir iştir. Makyaj konusunda kendinizi geliştirmeniz şarttır. Çünkü makyaj yapayım ve güzel olayım derken işin sonunda komik bir duruma düşmekte var. Bu gün sizlere makyaj yaparken en önemli konulardan bir tanesi olan aydınlatma konusunda çok işinize yarayacak bilgiler sunacağım.

PAYLAŞ TWEET
20 Nisan 2017
51

Makyajsız da Harika Görünmenin 8 Kolay Yolu

Makyaj kadınların vazgeçilmezi ama, bazen cildi dinlendirmek gerekir. Makyajsız olmanın rahatlığını yaşamak gerekir. Pek çok kadının makyajsız olmak konuda tereddütleri var.

PAYLAŞ TWEET
15 Nisan 2017
71

Saçlarınızın Çok Hızlı Uzamasını Sağlayan Balık Yağı Maskesi

Balık yağı, yani omega 3 sağlık açısından olduğu kadar saç sağlığı ve güzelliği açısından da son derece önemli ve gereklidir. Omega 3/ balık yağı saçlarınızın daha daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Yıpranmış saçları onarır. Ayrıca saçlarınızın çok hızlı bir şekilde ve sağlıklı uzamasını sağlar.

PAYLAŞ TWEET
11 Nisan 2017
63

Uzak Doğudan Gelen Bu Güzellik Sırrı Cildinizi Lekelerden ve Kırışıklıklarda Koruyor!

Uzak Doğudan, taaaaa Çin’den muhteşem bir güzellik sırrı paylaşmak istiyorum sizlerle. Çinli kadınların porselen gibi pürüzsüz ve lekesiz cildini tüm kadınlar bilirler. Bu güzel ciltlerinin elbette gizli bir güzellik sırrı mevcut. Siz de basit ve doğal bir yöntem olan bu güzellik sırları ile muhteşem, kırışıksız ve lekesiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
31 Mart 2017
71

Gül Suyunun Cilde Faydaları

Cilt bakımında doğal ürünler kullanmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği ürün gül suyu. Gül suyunun cilde faydaları gerçekten de inanılmaz. Adeta doğal tonik vazifesi gören gül suyu ciltte oluşan yağın ve kirin en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Mart 2017
85

Bakımlı Görünmenizi Sağlayacak 8 Püf Noktası

Bakımlı olmak bildiğiniz gibi kadınlar için son derece önemlidir. Pek çok kadın da kendi imkanları ve bilgileri dahilinden bakım yaparlar ve hem ciltlerini genç tutmaya hem de daha güzel görünmeye gayret sarf ederler. Bakımlı görünmenin püf noktaları konusunda fazla bilgi sahibi olmayan ve ya daha yeni bir şeyler öğrenmek isteyen bayan

PAYLAŞ TWEET
16 Mart 2017
79

Batıklardan Kurtulma Yolları

Elektrikli epilasyon cihazı ya da ağda sonrası kadınların en çok yaşadığı sorun batık sorunu. Kaşınması yara yapması ve cildi karartması dışında estetik açıdan da kötü bir görünüm yaratan batıklardan kurtulmak aslında sanıldığı kadar da zor değil.

PAYLAŞ TWEET
7 Mart 2017
77

Gözaltı Torbaları İçin Sarı Karbonat Maskesi

Gözaltı torbaları kimi insanlarda kalıcı, kimi insanlarda da fazla çalışma, yorgunluk ya da uykusuzluk sonrasında ortaya çıkan can sıkıcı bir durumdur. Bu güne kadar göz altı torbalarını yok etmek için sizlere farklı yöntemler önerdim. Yine çok farklı bir öneri ile karşınızdayım.

PAYLAŞ TWEET
26 Şubat 2017
151
Yeniler

Er Rafi Ya Rafi Esmasının Anlamı ve Zikretmenin Faydaları

Kurna-ı Kerim mucizelerle dolu bir kitaptır. Bu mucizelerden bir tanesi de Allah (c.c.)’in yüce isimleridir. bu gün sizlere Allah (c.c.)’in yüce isimlerinden birisi olan ER-RAFİ/ER RAFi esmasının anlamındab-n ve zikretmenin faziletlerinden bahsetmek istiyorum. yıldızınız düşükse, mutsuz ve defresifseniz, sürekli uyku ve esneme hali mevcutsa, aile ilişkilerinde dışlanıyor ve sevilmediğinizi düşünüyorsanız, evrenizdekilerin size karşı sevgi ve saygı beslemediğini düşünüyorsanız ER RAFİ/YA RAFİ esması ile yardım isteyin.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2018
4

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
38

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
33

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
41

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldız düşüklüğü kelimesini duymuşsunuzdur. Peki nedir bu yıldız düşüklüğü. Vücudumuzda 7 adet ana salgı bezi bulunur ve bunlara çakra ismi verilir. Çakraların düzgün çalışmaması ve çakraların etrafındaki enerjinin azalması sonucu yıldız düşüklüğü meydana gelir.

PAYLAŞ TWEET
28 Haziran 2017
46