Kategori: Cilt Bakımı ve Güzellik

Gül Suyunun Cilde Faydaları

Cilt bakımında doğal ürünler kullanmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği ürün gül suyu. Gül suyunun cilde faydaları gerçekten de inanılmaz. Adeta doğal tonik vazifesi gören gül suyu ciltte oluşan yağın ve kirin en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Mart 2017
8

Bakımlı Görünmenizi Sağlayacak 8 Püf Noktası

Bakımlı olmak bildiğiniz gibi kadınlar için son derece önemlidir. Pek çok kadın da kendi imkanları ve bilgileri dahilinden bakım yaparlar ve hem ciltlerini genç tutmaya hem de daha güzel görünmeye gayret sarf ederler. Bakımlı görünmenin püf noktaları konusunda fazla bilgi sahibi olmayan ve ya daha yeni bir şeyler öğrenmek isteyen bayan

PAYLAŞ TWEET
16 Mart 2017
8

Batıklardan Kurtulma Yolları

Elektrikli epilasyon cihazı ya da ağda sonrası kadınların en çok yaşadığı sorun batık sorunu. Kaşınması yara yapması ve cildi karartması dışında estetik açıdan da kötü bir görünüm yaratan batıklardan kurtulmak aslında sanıldığı kadar da zor değil.

PAYLAŞ TWEET
7 Mart 2017
18

Gözaltı Torbaları İçin Sarı Karbonat Maskesi

Gözaltı torbaları kimi insanlarda kalıcı, kimi insanlarda da fazla çalışma, yorgunluk ya da uykusuzluk sonrasında ortaya çıkan can sıkıcı bir durumdur. Bu güne kadar göz altı torbalarını yok etmek için sizlere farklı yöntemler önerdim. Yine çok farklı bir öneri ile karşınızdayım.

PAYLAŞ TWEET
26 Şubat 2017
74

Tel Toka İle De Saçlarınızı Düzleştirebileceğinizi Biliyor muydunuz?

Saç bakımı için o kadar çaba sarf ettikten sonra, saçları yakan makinelerle saçları düzleştirmek, tüm emeğinizin boşa gitmesine enden olabilir. Saç düzleştirmek evet güzel ve sizin kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Ama ya saçlarınıza verdiği zararlar.

PAYLAŞ TWEET
20 Şubat 2017
72

Gıdınızın Sarkmaması İçin Yapmanız Gerekenler

lerleyen yaşla birlikte, cilt elastikiyetini kaybeder ve gıdı bölgesinde sarkmalar meydana gelir. Yıllar geçtik yer çekimine karşı koyamayan gıdı sarkmaya başlar ve estetik açıdan hoş olmayan bir görüntüye neden olur. Gıdı sarkmasını önlemek için bazı basit egzersizlerle birlikte, daha sağlıklı besinler tüketmeniz gerekir.

PAYLAŞ TWEET
17 Şubat 2017
37

Gül Suyunun Saça Faydaları

Saç bakımı için sağlıklı beslenme, yani saçların içten beslenmesi ne kadar önemli ise, dıştan beslenmesi de o kadar önemlidir. Saçların dıştan beslenmesi de dışarıdan doğal saç bakımı uygulamaları ile mümkün olur ancak. Bu gün sizlere, evde kendi hazırlayacağınız doğal gül suyu ile saç bakımı yapmanın püf noktaları

PAYLAŞ TWEET
7 Şubat 2017
46

Gıdı Eritme Maskesi

Çenemizin altında adeta ikinci boyun gibi görünen ve kişiyi oldukça rahatsız eden

PAYLAŞ TWEET
24 Ocak 2017
48

Sahte Makyaj Malzemelerini Gerçeğinden Ayırmanın Yolları

Makyaj malzemeleri hanımların hayatında çok önemli yer tutuyor. Renk renk ve çeşit çeşit alınan makyaj malzemelerindeki en büyük sorun sahte makyaj malzemeleri. Sağlık açısından son derece ciddi zararlara neden olabilmektedir.

PAYLAŞ TWEET
23 Ocak 2017
55

Saç Dökülmesine Son Veren Doğal Mucizeler

Saç dökülmesi, bazı durumlarda mevsimsel geçişlere bağlı olurken, bazı zamanlarda da çeşitli vitamin eksikliklerinden ve bazı sağlık sorunlarından kaynaklanıyor olabilir. Eğer saç dökülme probleminiz çok fazla ise, ilgili uzman bir hekime başvurup gerekli muayene ve tetkikleri yaptırmanız gerekmektedir.

PAYLAŞ TWEET
17 Ocak 2017
57

Şampuandan Önce Saç Kremi Kullanırsanız Ne Olur?

Saç bakımı yapmak kadın güzelliğinin en önemli parçasıdır. Saç bakımının ilk adımı da, şampuan ve saç kremi kullanmaktır. Saçlarımız da dış etkenlerden etkilenir ve kirlenir. Saçları kirlerden arındırmak için de saça şampuan uygulamak ve ardından da saç kremi kullanmak gerekir.

PAYLAŞ TWEET
12 Ocak 2017
57

Güzelliğinize Güzellik Katacak 5 Faydalı Bilgi

Hanımlar için güzellik son derece önemlidir. Bu sebeple düzenli cilt bakımı yapmak yani kısaca cildinizle ilgilenmek gerekir. İyi bir cilt bakımı ve bilinçli bir makyaj ile gerçekten güzel olmayacak hiç bir kadın yoktur.

PAYLAŞ TWEET
31 Aralık 2016
74

Yılbaşı İçin En Güzel Saç Modelleri

Bir kaç gün önce sizlere yılbaşı için en güzel topuklu ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermiştim. Bu gün de yılbaşı gecesi için en güzel saç modelleri için bir derleme yaptım. Bu yılbaşı gecesinde muhteşem görüneceksiniz.

PAYLAŞ TWEET
25 Aralık 2016
57

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İçin Ne Yemeli ?

Sağlıklı saçlara sahip olmanın en doğal ve en kolay yolu sağlıklı beslenmekten geçmektedir. Sağlıklı beslenme her şeyin başıdır. Bu sebeple de saç güzelliği için de sağlıklı beslenmeyi ilk plana almanız gerekmektedir.

PAYLAŞ TWEET
13 Aralık 2016
99

Chameleon Makyajı Yapmanın Püf Noktaları

Son dönemlerim gözde makyaj trendi chameleon makyajı tüm kadınların dikkatini çekti. Bu son derece canlı ve parlak bir görüntü sağlayan chameleon makyajını yapmak çok kolay.

PAYLAŞ TWEET
10 Aralık 2016
63
Yeniler

Burçlar Eğer Yiyecek Olsaydı Ne Olurdu?

Burçlarla ilgili pek çok şey yazılır çizilir. Karakterlerinden tutun da, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığına kadar.. Bazı zamanlarda da espriyle karışık yorumlar yapılır. Bu gün sizlere biraz espri, biraz eğlence olsun diye burçlarla ilgili bir makale hazırladım.

PAYLAŞ TWEET
25 Mart 2017
1

Topuğu Değiştirilebilen Topuklu Ayakkabı Üretildi

Topuklu ayakkabı ile tüm gün gezdikten sonra ayaklarınızın yorulması son derece doğaldır. Bir diğer sorun ise, aynı ayakkabı ile tüm etkinliklere katılmak sorunu var elbette. Pek sizlere bir soru sorsam yanıtınız ne olurdu?

PAYLAŞ TWEET
24 Mart 2017
4

Ayda 7 Kilo Verdiren Doğal Karışım

Günümüzde artık yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz ve kullandığımız hemen hemen her şeyin içerisinde kimyasallar bulunuyor. Bu kimyasallar sürekli kullanım sonucu, vücutta birikiyor ve vücudun toksin dolmasına neden oluyor. Bu toksinler de vücudun normal şekilde çalışmasını önleyerek, başta obezite olmak üzere pek çok sağlık sorununa yol açıyor. Toksinlerden dolayı metabolizma hızı yavaşlıyor ve yağ yakma işlemi gerçekleşemiyor.

PAYLAŞ TWEET
23 Mart 2017
4

Gül Suyunun Cilde Faydaları

Cilt bakımında doğal ürünler kullanmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği ürün gül suyu. Gül suyunun cilde faydaları gerçekten de inanılmaz. Adeta doğal tonik vazifesi gören gül suyu ciltte oluşan yağın ve kirin en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Mart 2017
8

Keçi Boynuzu İle Akciğer Temizliği İçin Muhteşem Bitkisel Kür

Akciğer temizliği sağlıklı ve rahat nefes almak için gerekli işlemlerin başında yer almaktadır. Özellikle de sigara kullananlar için akciğer temizliğini mutlaka yapılması gerekmektedir. Ama akciğer temizliği yapılırken mutlaka doğal yöntemlerin kullanılması da şarttır.

PAYLAŞ TWEET
21 Mart 2017
10