Kategori: Cilt Bakımı ve Güzellik

Balık Yağı Omega 3 Maskesi İle Muhteşem Kaş ve Kirpiklere Sahip Olun

Omega 3 diğer adıyla balık yağı saç uzamasını hızlandırdığı gibi kaş ve kirpikleri de besliyor, güçlendiriyor ve yeni kaş, kirpik oluşumunun çok daha hızlı olmasını sağlıyor. Özellikle E vitamini ile birleştirildiğinde omega 3 kaş ve kirpiklerinizde muhteşem bir etki sağlıyor.

PAYLAŞ TWEET
25 Mayıs 2017
1

Siyah Noktalardan Kurtulmanızı Sağlayacak İlginç Yöntem

Siyah noktalardan kurtulmayı herkes ster ve bunun için de çeşitli yöntem denerler. Ama Makyaj bloggerı Sherry Maldonado’nun kullandığı yöntem kadar ilginç bir yöntem kullanan olduğunu sanmıyorum.

PAYLAŞ TWEET
16 Mayıs 2017
4

1 Ayda Saçlarınızın Uzamasını Sağlayacak Ev Yapımı Doğal Saç Toniği

Saçlarınızı uzatmak için binbir türlü zahmete giriyorsunuz. Saçlarınızı kestirmeden sürekli uzaması için emek sarf ediyorsunuz. Ama bir türlü emeğinizin karşılığını alamıyorsunuz. Bu durum erkeklerde de kadınlarda da aynı. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzaması için öncelikle sağlıklı ve güçlü olmaları gerekir.

PAYLAŞ TWEET
28 Nisan 2017
20

Parfüm Kullanmadan da Güzel Kokmanın Sırları

Güzel kokmak gerçek anlamda insanlar için önemlidir. Toplum içinde ter kokmak ne kadar bizi rencide eder ise, güzel kokmak da o kadar onore eder. Fakat güzel kokmak uğruna pek çok kimyasal parfüme maruz kalıyoruz. Peki ne yapalım.

PAYLAŞ TWEET
22 Nisan 2017
165

Makyaj Yaparken Aydınlatılması Gereken Bölgeler

Makyaj yapmak basit bir iş gibi görünse de oldukça dikkat ve özen isteyen bir iştir. Makyaj konusunda kendinizi geliştirmeniz şarttır. Çünkü makyaj yapayım ve güzel olayım derken işin sonunda komik bir duruma düşmekte var. Bu gün sizlere makyaj yaparken en önemli konulardan bir tanesi olan aydınlatma konusunda çok işinize yarayacak bilgiler sunacağım.

PAYLAŞ TWEET
20 Nisan 2017
18

Makyajsız da Harika Görünmenin 8 Kolay Yolu

Makyaj kadınların vazgeçilmezi ama, bazen cildi dinlendirmek gerekir. Makyajsız olmanın rahatlığını yaşamak gerekir. Pek çok kadının makyajsız olmak konuda tereddütleri var.

PAYLAŞ TWEET
15 Nisan 2017
34

Saçlarınızın Çok Hızlı Uzamasını Sağlayan Balık Yağı Maskesi

Balık yağı, yani omega 3 sağlık açısından olduğu kadar saç sağlığı ve güzelliği açısından da son derece önemli ve gereklidir. Omega 3/ balık yağı saçlarınızın daha daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Yıpranmış saçları onarır. Ayrıca saçlarınızın çok hızlı bir şekilde ve sağlıklı uzamasını sağlar.

PAYLAŞ TWEET
11 Nisan 2017
28

Uzak Doğudan Gelen Bu Güzellik Sırrı Cildinizi Lekelerden ve Kırışıklıklarda Koruyor!

Uzak Doğudan, taaaaa Çin’den muhteşem bir güzellik sırrı paylaşmak istiyorum sizlerle. Çinli kadınların porselen gibi pürüzsüz ve lekesiz cildini tüm kadınlar bilirler. Bu güzel ciltlerinin elbette gizli bir güzellik sırrı mevcut. Siz de basit ve doğal bir yöntem olan bu güzellik sırları ile muhteşem, kırışıksız ve lekesiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
31 Mart 2017
46

Gül Suyunun Cilde Faydaları

Cilt bakımında doğal ürünler kullanmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği ürün gül suyu. Gül suyunun cilde faydaları gerçekten de inanılmaz. Adeta doğal tonik vazifesi gören gül suyu ciltte oluşan yağın ve kirin en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Mart 2017
54

Bakımlı Görünmenizi Sağlayacak 8 Püf Noktası

Bakımlı olmak bildiğiniz gibi kadınlar için son derece önemlidir. Pek çok kadın da kendi imkanları ve bilgileri dahilinden bakım yaparlar ve hem ciltlerini genç tutmaya hem de daha güzel görünmeye gayret sarf ederler. Bakımlı görünmenin püf noktaları konusunda fazla bilgi sahibi olmayan ve ya daha yeni bir şeyler öğrenmek isteyen bayan

PAYLAŞ TWEET
16 Mart 2017
41

Batıklardan Kurtulma Yolları

Elektrikli epilasyon cihazı ya da ağda sonrası kadınların en çok yaşadığı sorun batık sorunu. Kaşınması yara yapması ve cildi karartması dışında estetik açıdan da kötü bir görünüm yaratan batıklardan kurtulmak aslında sanıldığı kadar da zor değil.

PAYLAŞ TWEET
7 Mart 2017
52

Gözaltı Torbaları İçin Sarı Karbonat Maskesi

Gözaltı torbaları kimi insanlarda kalıcı, kimi insanlarda da fazla çalışma, yorgunluk ya da uykusuzluk sonrasında ortaya çıkan can sıkıcı bir durumdur. Bu güne kadar göz altı torbalarını yok etmek için sizlere farklı yöntemler önerdim. Yine çok farklı bir öneri ile karşınızdayım.

PAYLAŞ TWEET
26 Şubat 2017
113

Tel Toka İle De Saçlarınızı Düzleştirebileceğinizi Biliyor muydunuz?

Saç bakımı için o kadar çaba sarf ettikten sonra, saçları yakan makinelerle saçları düzleştirmek, tüm emeğinizin boşa gitmesine enden olabilir. Saç düzleştirmek evet güzel ve sizin kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Ama ya saçlarınıza verdiği zararlar.

PAYLAŞ TWEET
20 Şubat 2017
110

Gıdınızın Sarkmaması İçin Yapmanız Gerekenler

lerleyen yaşla birlikte, cilt elastikiyetini kaybeder ve gıdı bölgesinde sarkmalar meydana gelir. Yıllar geçtik yer çekimine karşı koyamayan gıdı sarkmaya başlar ve estetik açıdan hoş olmayan bir görüntüye neden olur. Gıdı sarkmasını önlemek için bazı basit egzersizlerle birlikte, daha sağlıklı besinler tüketmeniz gerekir.

PAYLAŞ TWEET
17 Şubat 2017
71

Gül Suyunun Saça Faydaları

Saç bakımı için sağlıklı beslenme, yani saçların içten beslenmesi ne kadar önemli ise, dıştan beslenmesi de o kadar önemlidir. Saçların dıştan beslenmesi de dışarıdan doğal saç bakımı uygulamaları ile mümkün olur ancak. Bu gün sizlere, evde kendi hazırlayacağınız doğal gül suyu ile saç bakımı yapmanın püf noktaları

PAYLAŞ TWEET
7 Şubat 2017
74
Yeniler

Balık Yağı Omega 3 Maskesi İle Muhteşem Kaş ve Kirpiklere Sahip Olun

Omega 3 diğer adıyla balık yağı saç uzamasını hızlandırdığı gibi kaş ve kirpikleri de besliyor, güçlendiriyor ve yeni kaş, kirpik oluşumunun çok daha hızlı olmasını sağlıyor. Özellikle E vitamini ile birleştirildiğinde omega 3 kaş ve kirpiklerinizde muhteşem bir etki sağlıyor.

PAYLAŞ TWEET
25 Mayıs 2017
1

Yeni Şifa Kaynağı Yeşil Yumurta

Son günlerin belki de en sık konuşulan yiyeceklerinden bir tanesi yeşil yumurta. Aslına bakarsanız her ne kadar ismi yeşil yumurta olsa da mavi renkte bir görünüme sahip. Bu sebeple de pek çok kişi tarafından da mavi yumurta olarak bilinmekte. Soyu neredeyse tükenmekte olan araucana tavuklarının yumurtladığı mavi/yeşil yumurta adeta şigfa kaynağı.

PAYLAŞ TWEET
19 Mayıs 2017
2

Kahvenin Taze Kalmasını Sağlayacak Pratik Bilgiler

Türk kahvesi bizim geleneksel içeceklerimizi ve ikramlarımız arasında yer alır. Türk kahvesini keyifle içmek için de en önemli olan Türk Kahvesinin taze olmasıdır. Sürekli olarak az miktarlarda taze kahveyi her zaman alamayız. Ama almış olduğumuz kahvenin uzun süre taze kalmasını sağlayabiliriz.

PAYLAŞ TWEET
18 Mayıs 2017
12

Evde Zencefilli Limonata Yapımı

Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde, size en çok lazım olacak olan tarif emin olun limonata tarifi olacak. Tabi ev yapımı doğal bir limonatanın yerini hiç bir şey tutamaz. Limonatanın pek çok çeşidi yapılabilir. Bu gün sizlere bu pek çok çeşitten bir tanesi olan zencefilli limonata tarifi önereceğim.

PAYLAŞ TWEET
15 Mayıs 2017
4