Dar Ayakkabı Nasıl Genişler ?

Uzun süre ayakta kalmak, ya da aldığınız ayakkabıyı uzun süre giymemek durumunda, ayaklarda şişme meydana gelebilir. Ayak şişmesi nedeni ile her daim giydiğiniz ayakkabıyı artık giyemez hale gelebilirsiniz. Ya da çok severek ve büyük bir istekle aldığınız ayakkabı bir sebepten dolayı ayağınızı sıkmaya başlayabilir. Sebep ne olursa olsun, dar ayakkabı adeta kabir azabı gibidir. Öylesine rahatsız edici olan bu durumdan kurtulmanın yolu yok mudur sizce? Pek çok kişinin sıklıkla yaşadığı bu can sıkıcı durum karşısında ne yapmak gerekir sizce ? Üzülmeyin sorununuzun çaresi son derece basit..
Ayağa Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir,Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir,Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir,Dar Ayakkabı Nasıl Genişler,Dar Gelen Ayakkabı Nasıl,Dar Ayakkabı Nasıl Açılır

Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir ?

dar_ayakkabi

 

Bu gün sizlere, dar ayakkabı nasıl genişletir konusunda pratik bir öneride bulunmak istiyoruz.. Pratik Çözüm önerimizi okuyunca, dar gelen ayakkabılarınızı genişletmek için hemen harekete geçeceksiniz.. İşte, Ayağa Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir sorusunun cevabı..

Ayağa Dar Gelen Ayakkabıyı Genişletmek İçin Ne Yapmalı ?

Ayağınıza dar gelen ayakkabıyı genişletmek için,  ayakkabılarınızın içine 1 bardak saf alkol döküp iyice yedirin. Bu işlemden daha sonra ayakkabınızın derisi ayağınıza göre açılacaktır.
Aldığınız ayakkabı hafif dar geliyor ise; sıkıştırılmış gazete kağıtlarını ayakkabının içine tepin ve bir kaç gün bekleyin. Milimetrik açılma sağlar.

dar_ayakkabi_nasil_genisletilir
Buz dolabı poşetini su ile doldurup, ayakkabılarınızın içine su dolu poşetleri yerleştirin. Ayakkabılarınızı başka bir poşete koyarak buzluğa koyun. Donan Su ayakkabılara kalıp uygulama işlemi yapıp genişlemesini sağlar.
Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir,Dar Ayakkabı Nasıl Genişler,Dar Gelen Ayakkabı Nasıl,Dar Ayakkabı Nasıl Açılır,Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir,Ayağa Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dar Ayakkabı Nasıl Genişler ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar