Dedemin Fişi Filminin Tartışma Yaratan Fragmanı

Tv-Magazin-Sinema 28 Ocak 2016

Bir kaç gün önce vizyona giren ve vizyona girmesi ile birlikte pek çok eleştirinin hedefi olan Dedemin Fişi filmi, incelemeye alındı. Sebep ise, Kayseri sucuğunu küçük düşürücü ifadeler.  Doğa Rutkay, Özge Borak,Onur Buldu, Erdem Yener, Alper Kul, İrem Sak gibi dev oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Dedemin Fişi filmi, Kayseri halkından büyük tepki aldı. Ekonomi Bakanı, gelen şikayetler üzerine film hakkında inceleme başlatıldığını ve kenti küçük düşürücü ifadeler var ise yapılması gereken şeyler olduğunu söyledi.

Dedemin Fişi Filminin Olay Yaratan Fragmanı

dedemin_fisi

Ekonomi Bakanı, filmin fragmanında, Kayseri halkını küçük düşürücü ifadeler olduğuna dair şikayetler aldıklarını, Ekibinin fragmanı izleyerek bölge halkının küçük düşürücü şekilde kötü propagandasının yapılıp yapılmadığının tespiti için çalıştıklarını belirtti. Eğer böyle bir durum söz konusu ise, bu ticaret kurallarına aykırı bir durum olarak değerlendirilecek. Hem ekonomi Bakanlığı, hem de Kültür Bakanlığı gerekli girişimleri yapacak.

Dedemin Fişi Filminin Konusu

dedemin_fisi_filmi_oyunculari

Filmde, babalarının kendilerine kalacak olan mirasından en büyü payı almaya çalışırken, birbirleri ile kıyasıya yarışan Çirçi Ailesinin eğlenceli hikayesi konu ediliyor.  Aile reisi Salih bey Hakkın rahmetine kavuşmasa bile, yaşam destek ünitesine bağlı tutulmaktadır. Fişinin çekilip çekilmeceği tartışılırken mirastan büyük payı kendisine almak isteyen bütün çocuklar ve torunlar, Salih Bey’in başında toplanır.

Dedemin Fişi Filmi Fragmanı

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dedemin Fişi Filminin Tartışma Yaratan Fragmanı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects