Dileklerinizin Kabul Olmasını Sağlayan Ayet’el Kürsi Duası Formülü

Dini Bilgiler 15 Ocak 2017

Bu gün sizlere Ayet’el Kürsinin sırlarından ve dualarınızın kabulü için uygulamanız gereken formülden bahsedeceğim. Her derde deva, her isteğe kafi, her hastalığa şifa ve pek çok özelliği bulunan Ayet’el Kürsi için Kenzül Havas’da özel bir Ayet’el Kürsi  formülü yer almaktadır.  Ayetel Kürsyi bu formülle okuyan kişi okumanın ardından dileklerini Allah’tan dilemeli. Allah’ın izniyle bu okuma ile dilekleriniz yerine gelecektir.  Yalnız burada size çok önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum. Dileklerinizi kötü emeller için dilemeyiniz. Sadece iyilik güzellik ve hayır için dua edip dilekte bulunun.

Dileklerinizin Kabul Olmasını Sağlayan Ayet’el Kürsi Duası Formülü

ayetel_kursi_okunusu

Bu formülü açıklamadan önce uygulama şeklinden bahsedeyim. Formülü uygulamaya gece yarısına yakın saat 23:00 sıralarında başlayıp, sabah namazına kadar bitirmeniz gerekmektedir. 7 Günlük bir okuma süresi vardır. Gelelim Dileklerinizin Kabul Olmasını Sağlayan Ayet’el Kürsi Duası Formülüne..

  • 1.gün-50 Ayet’el Kürsi
  • 2.gün-170 Ayet’el Kürsi
  • 3.gün -220 Ayet’el Kürsi
  • 4.gün-313 Ayet’el Kürsi
  • 5.gün -50 Ayet’el Kürsi
  • 6.gün-170 Ayet’el Kürsi
  • 7.gün-313 Ayet’el Kürsi

Bu formülü uygularken Ayet’el Kürsi okuma sırasında mutlaka abdestli olunmalıdır. Tenha bir yerde, tamamen okuduğunuz duaya konsantre olarak okumanız duanın etkinliğini artıracaktır. Bu tür okumalarda ve Esma okumalarına başlamadan öncede kendimizi koruma altına almanız gerekir. Koruma niyetiyle Yasin suresinin 9.ayeti olan ”ve cealnâ mim beyni eydihim sedden min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm l^yubsirûn”ayetini 21 defa okumak veya besmele ile kendimizi koruma altına almak için 51 Besmele çekmek lazım gelir. Bu işlemi yapıp bitirdikten sonra yedinci günün sonunda ne maksatla olursa olsun Allahtan ne istiyorsan iste,istediğin verilir,ve en kısa zamanda dileğin yerine getirilir denilmektedir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dileklerinizin Kabul Olmasını Sağlayan Ayet’el Kürsi Duası Formülü” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar