Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşları gürleştirmek için size 4 farklı bitkisel ve doğal yöntemden bahsedeceğim

Tatlı Badem Yağı

kasa_badem_yagi_surmek

Kaşları gürleştirmek için en çok kullanılan yöntemlerin başında tatlı badem yağı gelir. Tatlı badem yağı, kaş ve kirpiklerinizin daha gür görünmesi için en doğal ve bitkisel yöntemdir. Boş bir rimel kutusuna bir iki damla tatlı badem yağı damlatın ve gece yatmadan önce kaşlarınızı ve kirpiklerinizi bu rimel fırçası ile tarayın. Kısa zamanda etkisini görmeye başlayacaksınız.

Yumurta Sarısı

kaslari_gurlestirmek_icin_dogal_yontem

Yumurta sarısının saçlarda çok işe yaradığını biliyordum ama kaşlar için de işe yarayacağını ilk defa duyuyorum. Saçların olduğu gibi, kaşların da keratin ihtiyacı vardır. Bunu da en doğal olarak yumurtadan temin edebilirsiniz. Yumurtanın içinde bulunan yüksek protein sayesinde kaşlar beslenir ve daha sağlıklı ve daha hızlı uzamaya başlar.  Yumurta sarısını kaşınıza bir kulak pamuğu ile sürüp en fazla 20 dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın.

Hint Yağı

kasa_yumurta_sarisi_surmek

Kaş ve kirpikleri gürleştirmek için en sık kullanılan bir yöntem de Hint Yağıdır. Hint yağı, zengin besin değerleri sayesinde kaşlarınızın köklerini besleyerek hızla uzamasını sağlar. Üstelik kaş çıkmayan bölgelerde de etki gösterir. Hint yağını kaşlarınıza ve kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.Hint yağı ile kaşlarınıza birkaç dakika masaj yapın ve gece boyunca bekletin.

Aloe Vera

kasa_hint_yagi_surmek

Aloe vera kaşlarınızın köklerini güçlendirir ve daha hızlı uzamasını sağlar. ayrıca Aloe vera cildi de yumuşatır. Gece yatmadan önce pamuklu çubuk yardımı ile kaşlarınıza aloe vera sürün. Kısa sürede faydasını göreceksiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar