Doğum Tarihine Göre Kişilik

Aşk/Astroloji 16 Kasım 2013

Doğum Tarihine Göre Kişilik testi diye bir durum var. Ne kadar inanırsınız bilmem ama, yine de ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir konu olarak sizlerle paylaşmak istedim. Her ne kadar palavra diye görsek de ben de dahil pek çoğumuz doğduğumuz ay ile ilgili yayınlanan makale ve yazıları bir göz atmadan duramıyoruz. Buyurun size keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak harika bir makale. Doğum tarihine göre karakter analizi. Makalemizin ilerleyen bölümlerinde  Doğum Tarihine Göre Kişilik Testi,Doğum Tarihine Göre Kişilik Özelliğiniz,Doğum Gününe Göre Karakter,Doğum Gününe Göre Kişilik,Doğum Gününe Göre Karakterin konularında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. İnsanlar çeşit çeşit.. Her birinini huyu, suyu ve karateri farklı farklı.. Eğer astroloji ile ilgileniyorsanız veya astrologlardan birsinin konuşmalarına rastlamışsanız bir yerlerde, hepsinin söylediği ortak şeylerden bir tanesinin doğum tarihinin kişilik özelliklerini fazlasıyla etkiliyor olduğunu söylediklerin de duymuşsunuzdur. Doğum tarihini bırakın doğum saati bile kişilik özellikleri üzerinde çok büyük bir etken olarak kabul ediliyor. Aynı gün, farklı saatte doğan insanların farklı kişilik özelliklerinde olması da bu sebepten sanırım.. Bu gün sizlere, doğum tarihine göre, kişilik özelliğiniz konusunda bilgiler vermek istedik..

 

Doğum Tarihine Göre Kişilik Testi,Doğum Tarihine Göre Kişilik Özelliğiniz,Doğum Gününe Göre Karakter,Doğum Gününe Göre Kişilik, Doğum Gününe Göre Karakterin

dogum_tarihine_gore_kisilik_analizi

Doğum tarihinizin kişiliğinizi ve karakterinizi etkilediğini biliyor muydunuz ? Makalemizin bu bölümde doğum tarihine göre kişilik analizi konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Biraz espiri, biraz astroloji..

1 Ocak – 10 Ocak Arasında Doğanlar

 Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. kişilerdir.  Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkandırlar. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan kişilerdir.  Başarılı olmayı isterler ve bunula birlikte rahat, güvende yaşamayı arzularlar. Gayet kibar ve naziktirler. Doğru ve dürüst davranan, başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren kişilerdir.
Takdir edilmekten hoşlanırlar, yeniliklere açıktırlar ve  bulunduğu alanda parlamak isterler. Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilerler. Fakat asla pes etmezler ve direnirler.

11 Ocak – 19 Ocak Arasında Doğanlar

Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran kişilerdir. Eğitim hayatına önem verirler.. Öğrendiklerini kolay kolay unutmazlar.. Aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilerler. Neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu çok iyi ayıtedebilirler. Gerektiğinde sert konuşabilerler. Aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında başarıya mutlaka ulaşabilen kişilerdir.

20 Ocak – 29 Ocak Arasında Doğanlar

Açık sözlü, yenilikçi, toplum bilinci yüksek, arkadaşlık ilişkileri güçlü kişilerdir. Orijinal düşünebilen, tavırlarıyla ilgi uyandırabilen buluşçu özellikleri vardır. Gerektiğinde duygularını geri planda tutarak, mantıklı hareket edebilerler. Zihinsel aktivite gücü yüksektir ve  herkesten daha çabuk öğrenebilerler.. Uygulamaya dönük, analizci, çağın ötesinde düşünebilen, zorluklar karşısında aklıyla kolayca çözüme ulaşan, sınırlamalardan hoşlanmayan yapıya sahiptirler..

30 Ocak – 8 Şubat Arasında Doğanlardogum_tarihine_gore_kisilik_ozellikleri

 Hızlı düşünebilen, gayet becerikli, dürüst ve arkadaşlıklara önem veren kişilerdir.Tarafsız bir gözlem gücüne sahiptirler ve  yapmacık insanlardan hoşlanmazlar. Yabancı dil konusunda oldukça başarılı, konuşmaları sıradışı, yenilikçi insanladır.
Bulunduğu ortamda kolayca ilgi uyandırırlar ve  sıra dışı espri kabiliyetine sahiptirler. Zeki, diğerlerinden çok çabuk öğrenen, kısa yoldan sonuca ulaşabilen pratik insanlardır. Bilime önem verirler, tartışmalardan hoşlanırlar ve yüksek ikna gücüne sahiptirler.

9 Şubat – 18 Şubat Arasında Doğanlar

Sıra dışı ilişkiler yaşamaya heveslidirler ve  özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Yenilikçi bir yapıya sahiptirler.  Yeni yerler keşfetmeye meraklıdırlar. Modayı takip etmeyi severler, tasarımcı yönleri gelişmiştir. Kaliteyi çok severler. Bulunduğu yrlere yenikler getirirler. Orjinal ve çekici tiplerdir. Rutinden hoşlanmazlar. Arkadaş çevreleri geniştir.Ve  başkalarında da oldukça farklıdırlar. Bu farklılıkları onların hemen fark eilmesini sağlar. İyi bir gözlemci ve seçici insanlardır. Her giydiğini yakıştıran, karşı cins tarafından da beğenilen kişilerdir.

19 Şubat – 29 Şubat Arasında Doğanlar

Son derece duyarlı olan bu kişilerin hayal güçleri de oldukça yüksektir. Çatışmaları pek sevmezler. Acıma ve şefkat duygusu oldukça fazladır. Şifa güçleri yüksektir ve insanlara yardımcı olmaktan çok hoşlanırlar. Pozitif düşünmeye çalışırlar.Yargılayıcı davranışlardan uzak dururlar. Yaratıcı kabiliyetleri fazkadır. Değişime açık insanlardır. Karagaşa içinde dahi olsalar, hedefini kaybetmeyen, fakat buna rağmen negatif insanlardan kolay etkilenen kişilik yapısına sahiptirler. Aşkta oldukça tutkulu ve romantik olan bu insanlar aynı zamanda oldukça da cömert davranırlar. Son derece hassastırlar.

1 Mart – 10 Mart Arasında Doğanlar

Oldukça mütevazı olan bu insanlar çok sevilirler.Duygularının farkında olan, bağımlılıklarına düşkün, kimi zaman değişken yapıdadırlar. Sosyal hayatta çekici kimliğiyle ilgi uyandırırlar. Ailesine düşkün, evini yuvasını önemseyen, aşkta tutkulu, güzel düşünen, kötülük bilmeyen, kendine yapıldığında oldukça etkilenen hasas yapıda kişilerdir. Muazzam yeteneklere sahip oaln bu gruptakiler, sezgileri güçlü, olacakları hissedebilen insanladır.Karşı cins üzerinde duruşu, tavırları, fiziksel özellikleriyle oldukça iyi etki bırakırlar.

11 Mart – 20 Mart Arasında Doğanlar

Vizyon sahibi, her yerde başarılı olabilen insanlardır. Hayallerini gerçeğe dönüştürebilen, gücünü iyilik ve güzellikler adına yönlendirebilen bir yapıları vardır.  Öngörüleri genellikle doğru çıkar. Doğaüstü yeteneklere sahip olan bu grup insanları, yalnız kaldığında güçlenen nadir kişilerdir.
Başkalarını kolaylıkla etkileyebilerler. Olumlu ve güçlü enerjilere sahiptirler. Kararlılık gösterdiklerinde, işin üstesinden kolayca gelebilerler. Güçlü bir çekim gücüne sahiptirler. Gizli kalanları kolaylıkla öğrenebilirler, ama çok iyi sır saklarlar.

dogum_ayina_gore_karakter_ozellikleri21 Mart – 31 Mart Arasında Doğanlar

 Fiziksel yönden oldukça güçlü. Hedefini bilen ve yılmadan üzerine gidebilen, İsteklerine fazlasıyla düşkün. Dediğim dedik asla geri dönmeyen., Emir almaktan hoşlanmayan, Kendi bildiği yolda ilerlemeyi seven. Cinselliği yoğun ve etkileyici Ateşli ve istekli.

1 Nisan – 10 Nisan Arasında Doğanlar

Çok canlı, bireylik duygusu yüksek, Yaratıcı enerjiye sahip, pırıltılı bir kişilik. Yönetme gücü olan, insanları kolayca etkileyebilen, İyi bir oyuncu (sanat), kendini ifade etmesini bilen. Hayatın güzel yanlarının tadını çıkarmasını bilen İsteklerini gerçekleştirme gücüne sahip renkli bir kişi.

10 Nisan – 20 Nisan Arasında Doğanlar

Keşfetmekten, yeniliklerde bulunmaktan hoşlanan, Para harcama meyli yüksek, hoşsohbet, açık fikirli. İyi niyetli, geleceğini şekillendirmeyi seven, yürekli, İnançlı, sağduyulu, cömert ve kendine güvenen. Adaletli, yardıma hazır, takdir edilmeyi seven , Yabancı dile meyilli, seyahat etmekten hoşlanan.

20 Nisan – 30 Nisan Arasında Doğanlar

Güzelliklere aşık, gösterişli ve kaliteli olan her şeyi seven, Maddi ve manevi değerlerini önemseyen, koruyan, sahiplenen.,Sosyal hayatın içinde yer almaktan zevk alan. Arkadaşlarının önemseyen, Güzel bir çevrede yaşamak isteyen. Duyarlı ve estetik bir kişi. İnce ve Nazik yapısıyla takdir edilen ve sevgi duyulan Uzlaşmazlık, kavga ve çekişmelerden hoşlanmayan.

1 Mayıs – 10 Mayıs Arasında Doğanlar

Zihinsel yetenekleri yüksek, aklını önemseyen, sezgileri kuvvetli , İlgi alanları yoğun, dünyayı gözlemlemekten hoşlanan.Konuşma ve yazma yeteneği son derece güçlü. İnsanları kolayca çözebilen,Değerlendirme gücü yoğun, organizasyon becerisi muazzam. Başkalarıyla çalışmaya müsait, uyumlu. Fazla detaydan hoşlanmayan,Özgürlüğüne önem veren. Konuşmasıyla karşısındakini etkileyebilen kişilerdir.

11 Mayıs – 20 Mayıs Arasında Doğanlardogum_gunune_gore_karakter_ozellikleri

 Gayet güvenilir, dürüst yaklaşımlara sahip. Güçlü ve derin duyguları olan, Aşk ilişkilerinde güvenilir, karşısındakine değer veren. Gerçekçi düşünebilen, kendine yeterli. Başarma tutkusu olan, çalışkan, Güzelliklere önem veren, kabalıktan hoşlanmayan. Keskin gözlem gücü olan. Başkalarının haksız sözlerinden etkilenebilen. Arkadaşlığa önem veren, Hedefine ulaştığında böbürlenmeyen. İyiliğin, vefanın kıymetini bilen.

21 Mayıs – 31 Mayıs Arasında Doğanlar

 Çok yönlü ve becerikli. Yargı ve mantık gücüne sahip, Yenilikten hoşlanan, yeni insanlar tanımaktan zevk alan.Bilgiyi önemseyen, meraklı ve öğrenmeye aç, Mantıklı, eğri ile doğruyu ayır etmesini bilen. Kıvrak zeka, konuşma kabiliyeti, kendini yönlendirebilen, Düşmanlarını yenmeye başarabilecek kadar akıllı.

1 Haziran – 10 Haziran Arasında Doğanlar

 Sosyal ilişkilerini önemseyen, akıllı davranabilen, Zeki, uzlaşmacı, hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilen. Nabza göre şerbet vermeyi bilen. Yeniliklerden hoşlanan, Değerli olanı bilen, duyarlı ve yapıcı davranabilen. Rahatına düşkün, sıradan şeylerden hoşlanmayan. Kaliteye önem veren,İnce, nazik, aşka önem veren. İyi niyetli, arkadaşlıklara önem veren.

11 Haziran – 21 Haziran Arasında Doğanlar

Modern düşünebilen, tarafsız ve objektif düşünebilen, Manyetizması güçlü, arkadaşlık olgusunu önemseyen. Özgürlüğüne düşkün, mantıklı davranabilen,Orijinal herşeyden hoşlanan. Pek çok insanla anlaşabilen. Fikirleri bir çok insan tarafından beğenilen. Kuvvetli iradesi olan, Yaratıcı, bireylik duygusu gelişmiş, haksızlığa boyun eğmeyen.

22 Haziran – 30 Haziran Arasında Doğanlar

Güvende yaşamak isteyen, empati yönü güçlü, duyarlı kişilik,Ailesine, sevdiklerine önem veren. Koruyucu ve kollayıcı. Gerçeklerin peşinden koşabilen. İlişkilerde uzlaşmaktan yana olan,Duygusal değerlerine önem veren, etkileme gücü yüksek.Karşısındaki kişiyi kolaylıkla etkileyebilen, ruhunun derinliklerine inebilen,Kendini güvende hissetmediğinde tepkisel davranabilen.

dogum_gunune_gore_karakter1 Temmuz – 11 Temmuz Arasında Doğanlar

Düşünce gücü yüksek, sezgileri mükemmel derecede yoğun,Bulunduğu alanı kötülüklerden arındırabilen, yenilikçi düşünebilen. Şüphelerini aydınlığa kavuşturabilen, kendini yenileyebilen,Yüzeyde olanlarla yetinmeyen, araştırmadan güvenmeyen. Zihnini ve iradesini kendi gelişimi için odaklamasını bilen,Güçlü iyileştirme gücü olan, güçlü olmayı, güvende olmayı önemseyen yapıya sahiptirler.

12 Temmuz – 22 Temmuz Arasında Doğanlar

Artistik kabiliyeti olan, aydınlanmaktan yana. Sanata meyilli,Acıma ve şefkat duyguları yüksek. idealist., Kendini inandığı bir şeye adayabilen, vizyonu yüksek,Kendini aşmak isteyen, duyarlı yüreğe sahip, özverili. Özlemleri olan, hayal gücü yüksek. Duyu dışı algıları olan. Birçok insanla anlaşabilen, aşkta derin duygulara sahip.

23 Temmuz – 1 Ağustos Arasında Doğanlar

Kendinden emin, bağımsız, liderlik gücü yüksek,Soylu, gururlu, gösterişli, toplumda hemen farkedilen.Sadakat duygusu yüksek, organizasyon yeteneğine sahip,Sevdiklerine düşkün, sanatkar, kolayca yükselebilen.İçi dışı bir, kalbinin sesine kulak verebilen. Sevilmeyi önemseyen,Yaratıcılık yeteneği olan, isteklerini direkt olarak açıklayabilen.

2 Ağustos – 12 Ağustos Arasında Doğanlar

Hoşsohbetli, neşeli, etrafını rahatlatan, vicdanlı,Para harcamayı seven, kaliteye önem veren, gururlu. Kimseyi kırmaktan hoşlanmayan, yüce gönüllü Gezmekten, araştırmaktan hoşlanan, inanç sahibi, maneviyatı güçlü. İyi bir sırdaş, güçlü bir dost,Başkalarının emri altına girmekten hoşlanmayan, özgürlüğü seven.,

13 Ağustos – 22 Ağustos Arasında Doğanlar  dogum_gunune_kisilik_analizi

Kendini ortaya koyabilen, savaşçı, enerjik, isteklerini elde edebilen,Bilinçli, cesur, haksızlıklara boyun eğmeyen. Yeni fikirleri önemseyen. Girişimci, zeki, nerde ne yapması gerektiğini bilen açık sözlü.Hayatta kalmayı başarabilen. Fiziksel gücü yüksek.Karşısındaki kişiyi çabucak çözebilen, açık sözlü,Beklemekten hoşlanmayan, yeni projelere, planlamalara istekli.

23 Ağustos – 1 Eylül Arasında Doğanlar

Mantıklı, becerikli, akıllı, başkalarıyla kolaylıkla bağlantı kurabilen,Aşkı önemseyen, sorunlardan pek hoşlanmayan. Kaliteli ortamlar, elit yerlerden hoşlanan. Cahil insanlardan uzak duran,Keskin gözlem gücüne sahip, bir bakışta eksiklerini görebilen.Olayların ardındaki gerçekleri önemseyen ve öğrenmek isteyen,Çabuk kavrayan, net görmek isteyen, iletişimci.

2 Eylül – 12 Eylül Arasında Doğanlar

Ciddi bakış açısına sahip, sağlam kararlar vermeye çalışan,beklentileri akla ve mantığa uygun, çalışkan ve planlı insanlardır. Güven olgusunu çok fazla önemserler ve yanlış karar vermekten hiç hoşlanmazlar. Disiplin onlar için oldukça önemlidir. Çaba, görev ve sorumluluk bilinci yüksek olan kişilerdir. Dayanıklıdırlar. Mesleki konularda yeteneklidirler. Dikkatli konuşurlar. Yaşından olgun,sözleri tutarlı, kabul edilmekten hoşlanan yapıya sahiptirler.

13 Eylül – 22 Eylül Arasında Doğanlar

Yerinde konuşan, güçlü bir kişilik, sevme duygusu gayet yüksek,Uyumlu, dengeli, akıllı ve gayet çekici. Aşkta sıcak yürekli, nezaket dolu, güçlü imaj sahibi,Huzursuzluktan hoşlanmayan, böyle ortamlarda bulunmak istemeyen. Sosyallikten hoşlanan ama aşırı uçlara kaçmayı sevmeyen, Öncü, akıllı, iletişimci bir kişilik. Tarafsız düşünebilen.

23 Eylül – 2 Ekim Arasında Doğanlar

Lüks, güzellik ve  kaliteden hoşlanan kişilerdir. Sevgi dolu kişilikleri vardır.  Erkekleri yakışıklı, kadınları çok güzeldir.Sosyal yönü güçlü, yeni fikirleri seven, hassas yaradılışta insanlardır.Zevkleri için para harcamaktan çekinmezler ve bu yüzden zorlanırlar. Seyahat etmekten hoşlanırlar.Yeni insanlarla tanışmaktan zevk alırlar. Amaçlarını bir şekilde gerçekleştirebilecek şansa sahiptirler.

dogum_ayina_gore_karakter_analizi3 Ekim – 13 Ekim Arasında Doğanlar

 Başkaları tarafından her zaman ilginç, sıra dışı bulunan, çok çekici,Özgürlüğüne düşkün, kurallarla çevrelenmekten hoşlanmayan. Sosyal ilişkilerini önemseyen, popüler ve girdiği ortamlarda farkedilen,Toplum içindeki yerini önemseyen, farklı bulunmaktan hoşlanan.,Kararlarını kendi vermekten zevk alan ve bunda ısrar edebilen,Günün yenilik anlamındaki tüm akımlarını takip eden, uygulayabilen.

14 Ekim – 23 Ekim Arasında Doğanlar

Fiziksel ve zihinsel anlamda hızlı ve aktif hareket edebilen,Sözleriyle ilgi uyandırabilen, zekasıyla her türlü sorunun üstesinden gelebilen.,Aşkta aşırı duygusallık yerine gerektiğinde mantığının sesine kulak verebilen,Hislerini kağıda dökebilen. İşbirliğini önemseyen, etrafıyla uyumlu özel bir kişiliktir.Yenilikleri uygulamaktan hoşlanan, cinselliğine önem veren,Cazibeli, aydınlık fikirleri olan, başarmaktan, gelişmekten, büyümekte hoşlanan kişilerdir..

24 Ekim – 1 Kasım Arasında Doğanlar

Kadınları oldukça çekici, Erkekleri karizmatik. Karşı cins üzerinde gayet etkililer,Mistizm, bilinmeyenler konusunda meraklı ve bu yönde yetenekleri olabilen. Dönüşüm, değişim ve her türlü yenilikten hoşlanan. Bunun için gerekirse savaşabilen,Sözleri keskin kendine güvenli. Doğruluktan hoşlanan. Disiplinli ve güçlü bir karakter. Gizliliklerine önem veren, başkalarının sırlarını kolayca öğrenebilen,Güç ve kontrol kurmaktan hoşlanan, sözlerinin dinlenmesini isteyen.

2 Kasım – 11 Kasım Arasında Doğanlar

Oldukça duyarlı, Romantik ve tutkulu. İdeallerinden ödün vermeyen,Hayal gücü yüksek fakat hayal ettiklerini hayatında uygulayabilen sezgileri yüksek.,Aşkla büyümekten, gelişmekten hoşlanan. Aşkı için her türlü mücadeleye giren,Başkalarının sorunlarına çare bulabilen, empatisi yüksek, yönlendirme gücü yoğun.,Başkalarıyla yarışabilen, yüksek noktalara er veya geç gelebilecek güçlü bir karekter,Derinlikten hoşlanan, iş olsun diye dost olmayan, dostuna gerçekten yardım edebilen.

12 Kasım – 22 Kasım Arasında Doğanlar

Oldukça etkileyici bir kişilik. Haksızlıklar karşısında her türlü mücadeleye girişebilen,Dürüst ve doğrucu bir insan. Hakikatlerin ışığı altında ilerlemekten yana olan.,Toplumsal vizyonu yüksek, girdiği ortamlarda çekiciliği, duruşuyla kolayca ilgi uyandıran,Gayet şanslı. Sezgileri inanılmaz güçlü olacakları hissedebilen.,Herhangi bir durum ve olayın ardından kolayca toparlanması bilen. Empati yeteneği güçlü, Altıncı ve önsezileri inanılmaz kuvvetli. Vatanına, ailesine çok düşkün biri.

23 Kasım – 1 Aralık Arasında Doğanlardogum_ayina_gore_kisilik_analizi

Ahlaki özellikleri son derece güçlü. İnanışı, özgüven duygusu gelişmiş, dürüst kişilerdir. Geniş görüşlü, vicdanlı, değerlerine önem veren, yüksek eğitimden hoşlanan. İyimser, öngörüşleri doğru çıkan. Gezgin bir ruh, yaşamı derinlemesine yaşamaktan hoşlanan, aşkta bağlanma duygusu fazla yüksek olmasa da, sevdiklerine düşkün ve onları koruyan. Başka insanları bilgisiyle, zarafetiyle büyüleyen. Yol gösteren abilik ablalık yapabilen, İnsancıl, açık fikirli. Etik değerlere ve kanunlara saygılı. Fazla para harcamayı seven.

2 Aralık – 11 Aralık Arasında Doğanlar

Çok cesur. İnanmadığı hiçbir şeyi kabul etmeyen. Savaşma dürtüsü yüksek, Haksızlıklara boyun eğmeyen amaca yönelik hareket edebilen. Gayet bağımsız, zincirlere tahammül etmeyen. Kimsenin lafıyla hareket etmeyen, Sadık ve oldukça fedakar. Söz verdiği zaman mutlaka yerine getiren. Aktif, hızlı ve gözü pek. Cinselliği güçlü, tutkulu, girişimci, istediği kişiye elde edebilen Kimi zaman oldukça sabırsız, aceleci davranabilen. Rekabetçi, oldukça tutkulu.

12 Aralık – 21 Aralık Arasında Doğanlar

Kişilik sahibi, bilgisiyle, tecrübeleriyle insanları kolayca etkisi altına alabilen,Vizyonu güçlü, sezgi gücü yüksek, anlamaktan, keşfetmekten zevk alabilen. Duygularını kontrol edebilen, sevilmek ve ilgi görmekten fazlasıyla hoşlanan Aşkta kendi isteklerine düşkün. Çekiciliğiyle karşı cins üzerinde fazlasıyla etkili olan.Yanılmaktan hiç hoşlanmayan. Sanata ve yeni gelişmelere açık. Kendini gayet iyi koruyan,Yenilgilerden yılmayan, gururlu ve kendini geliştirmesini bilen, hakimiyet kurabilen.

22 Aralık – 31 Aralık Arasında Doğanlar

Sorumluluk sahibi, ne istediğini bilen, doğru ve yerinde kararlar alabilen bir kişilik,Disiplinli bir çaba ile her türlü güçlüğün üstesinden gelebilen. Sadık ve güvenilir. İç gözlem gücüne sahip, yavaş ve emin adımlarla ilerlemekten yana olanKoşullar ve şartlara göre kendini ayarlayabilen uçarılıktan asla hoşlanmayan.Aşkta güven, saygı ve sevgiye değer veren. Oldukça tutkulu, sevdiğine sahip çıkan,Liderlik gücü yüksek, organize, iş hayatında parlayabilen. Bazen karamsar olabilen.Doğum Tarihine Göre Kişilik Testi,Doğum Tarihine Göre Kişilik Özelliğiniz,Doğum Gününe Göre Karakter,Doğum Gününe Göre Kişilik,Doğum Gününe Göre Karakterin

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Doğum Tarihine Göre Kişilik” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar