Kategori: Dr.Ender Saraç

Ender Saraçtan Kilo Koruma Önerileri

Zayıflamak, kilo vermek, formda kalmak. Herkesin istisnasız istediği bir durum. Kadın veya erkek ayrımı olmadan. Çünkü ideal kiloda kalmak, dış görüntü için değil sağlıklı bir hayat için şart. Bildiğiniz gibi şişmanlık, fazla kilo gibi sorunlar ciddi sağlık sorunlarına zemin hazırlıyor.

PAYLAŞ TWEET
6 Aralık 2016
296

Ender Saraç Zayıflatan Zencefilli Avakado Yaprağı Çayı

Bu günkü makalemde zayıflamak isteyenler için Ender Saraçtan muhteşem bir zayıflama çayı tarifi önereceğim. Bildiğiniz üzere, Doktor Ender Saraç Sağlık önerileri ve zayıflama yöntemleri ile en çok tanınan ve konuşulan uzmanlardan bir tanesi.

PAYLAŞ TWEET
25 Kasım 2016
158

Ender Saraç Zayıflatan Kış Çayı

Ender Saraç zayıflama yöntemleri konusunda en başarılı isimlerden bir tanesi. Sağlıklı yaşam üzerine sunduğu programlarda da sık sık zayıflama yöntemleri konusunda bilgi veren Ender Saraç yine bir programda Hızlı zayıflatan kış çayı formülü verdi. Bildiğiniz gibi, kış aylarında metabolizma yavaşlıyor ve kilo vermek bir tarafa kilo alma olayı daha da fazla oluyor.

PAYLAŞ TWEET
5 Şubat 2015
242

Ender Saraç Salatalık Diyeti Listesi

Ender Saraç Salatalık Diyeti Listesi sayesinde kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Ender Saraç’ın diyet önerilerini her zaman çok beğenmişimdir. Son derece kolay bulunabilen besinler ve uygulaması kolay zayıflama yöntemleri ile karşımıza çıkmakta. Son dönemlerde Ender Saraç Salatalık Diyeti çok sık uygulanan ve araştırılan diyetlerin başında gelmekte. Biz de okurlarımızdan gelen talep doğrultusunda,

PAYLAŞ TWEET
1 Mart 2014
217

Ender Saraç Kabızlık Tedavisi

Kabızlık bağırsakların ve sindirim sisteminin çalışmaması sonucu meydana gelen ciddi bir sağlık problemidir. Düzenli olarak tuvalet alışkanlığı olmayan kişiler için kullanılan kabızlık tabiri, aslında bakarsanız pek çok kişi tarafından ciddiye alınmasa bile,bağırsak kanserinin en önemli sebeplerinden bir tanesidir.

PAYLAŞ TWEET
13 Ekim 2011
221

Ender Saraç 3 Günlük Diyet Listesi

Ender Saraç Diyetleri, hem uygulama kolaylığı ve hem de kilo verdirmesi ile en sık tercih edilen diyetler arasında yer alıyor. Pek çok insan hem zayıflamak, hem toksin attırıcı olarak hem de ödem giderici olarak Ender Saraç diyetlerini uyguluyor. Eğer sizin de toksin ve ödem atmaya ya da zayıflamaya ihtiyacınız var ise, Ender Saraç diyetlerinden en çok uygulanan 3 günlük şok diyeti düşünebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
13 Ekim 2011
410

Ender Saraç Zayıflatan Egzersizler

Doktor Ender Saraçtan formda kalmanızı sağlayacak vücut sıkılaştırıcı hareketler ve egzersizler konusunda öneriler geldi. Biz de zayıflamak isteyen okurlarımız için Ender Saraç’ın önerdiği zayıflatan egzersizler konusunda sizler için bir kaç öneri derledik. Ender Saraç’ın önerdiği zayıflatan egzersizlerle basen inceltici hareket, bel ve karın yağlarını eriten hareket,göğüs sarkmalarını toparlayan hareket, kalça sıkılaştıran hareket,kalça sıkılaştırıcı hareketler,basen sıkılaştırıcı hareketler,göğüs sarkmalarını önleyici hareketler için size önerdiğimiz hareketleri yapmanız yeterli.

PAYLAŞ TWEET
26 Eylül 2011
223
Yeniler

Kuru Saçları Canlandıran Doğal Saç Bakım Maskesi

Saçlar kişilerin güzellik unsurlarından belkide en önemlisidir. Düzenli olarak saç bakımı yapmak saçlarınızın daha sağlıklı ve ışıl ışıl olmasın sağlar. Her saç tipi için farklı ve uygun bir saç bakımı uygulamak gerekir. Eğer yanlış saç bakımı uygularsanız saçlarınız güzelleşmek yerine daha kötü bir hal alabilir.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
26

Er Rafi Ya Rafi Esmasının Anlamı ve Zikretmenin Faydaları

Kurna-ı Kerim mucizelerle dolu bir kitaptır. Bu mucizelerden bir tanesi de Allah (c.c.)’in yüce isimleridir. bu gün sizlere Allah (c.c.)’in yüce isimlerinden birisi olan ER-RAFİ/ER RAFi esmasının anlamındab-n ve zikretmenin faziletlerinden bahsetmek istiyorum. yıldızınız düşükse, mutsuz ve defresifseniz, sürekli uyku ve esneme hali mevcutsa, aile ilişkilerinde dışlanıyor ve sevilmediğinizi düşünüyorsanız, evrenizdekilerin size karşı sevgi ve saygı beslemediğini düşünüyorsanız ER RAFİ/YA RAFİ esması ile yardım isteyin.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2018
36

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
122

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
59

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
107