Elektriklenen Saçlar İçin Doğal Çözümler

Elektriklenen Saçlar İçin Doğal Çözümler konulu makalemizde pek çok kadının ortak sorunu olan bu küçük problem için etkili öneriler sunacağız sizlere. Elektriklenen Saçlar İçin,Elektriklenen Saçlar İçin Çözüm Önerileri, Elektriklenen Saçlara Ne Yapılır,Saçların Elektriklenmesini Önlemek İçin, Elektriklenen Saçlar İçin Doğal Çözüm Yolu konularında merak ettiğiniz tüm cevapları makalemizin ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.  Pek çok kadının ortak saç sorunları arasında yer alan elektriklenen saçlar, aynı zamanda mat ve bakımsız bir görüntüye de sebep olur. Elektriklenen saçlar için ve mat görünen saçlar için, evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve çok iyi sonuçlar alabileceğiniz, doğal formüller önermek istiyoruz sizlere. Üstelik hemen hemen hepsi de bildiğiniz ve evlerinizde sıklıkla kullandığınız doğal malzemeler. Daha ilk uygulamadan itibaren güzel sonuçlar alacağınız çözümler hakkında bilgi vermeye başlayalım..

Elektriklenen Saçlar İçin
Elektriklenen Saçlar İçin

Elektriklenen Saçlar İçin Çözüm Önerileri

Elektriklenen Saçlara Ne Yapılır,Saçların Elektriklenmesini Önlemek İçin,Elektriklenen Saçlar İçin Doğal Çözüm Yolu nedir. Ne yapmak gerekir?

Elma Sirkesi İle Saç Bakımı/Elma Sirkesi Saça Nasıl Kullanılır ?

Elma sirkesi saçlar için en doğal en ideal saç bakım ürünüdür. Peki elma sirkesi saça nasıl uygulanır ? Saçlarınız için kullanabileceğiniz en doğal ve en pratik bakım ürünü, elma sirkesidir. Elma sirkesi saçlara doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırırken, saçların elektriklenmesini de önlemeye yardımcı olur. Bunun için yapmanız gereken, 1 kaşık elma sirkesini 2 bardak su ile karıştırıp saçlarınıza masaj yaparak yedirmektir.. Saçlarınızı tarayarak her yerine dağılmasını sağlayın. Ardından 5-10 dakika bekleyip iyice durulayın. Sirkedeki asit, saçın üst tabakasındaki parçalanmış kısımları yok ederek düz ve parlak görünmesini sağlar.

Karbonat İle Saç Bakımı/Karbonat Saça Nasıl Uygulanır ?

Karbonat ta tıpkı sirke gibi, saçları derinlemesine temizler.Saçların canlı ve parlak olmasını sağlar. Peki karbonat saça nasıl uygulanır. Bir avuç şampuana 2 tatlı kaşığı karbonatı karıştırıp saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Ancak karbonatı yeni boyanmış saçlara uygulamayın. Aksi takdirde boya akabilir.

Aspirin İle Saç Bakımı/Aspirin Saça Nasıl Kullanılır ?

Saç bakımında oldukça iyi etki sağlayan aspirin, saçlarınızı onarıp, parlamasını ve canlanmasını sağlar.  Bir aspirini kırıp şampuanınızın içine atın. Saçlarınızı bu şekilde yıkayın. Bol ılık su ile durulayın.

Şekerli Su Saça Nasıl Uygulanır ?

Bir bardak suya bir tatlı kaşığı şeker koyup karıştırın. Bu karışımı avucuna döküp ellerinizle masaj yaparak saçlara uygulayın. Saçlarınız yapışkan bir hal alacaktır. Çünkü sürdüğünüz şey aslında bir nevi ev yapımı saç spreyi.Elektriklenen Saçlar İçin,Elektriklenen Saçlar İçin Çözüm Önerileri,Elektriklenen Saçlara Ne Yapılır,Saçların Elektriklenmesini Önlemek İçin,Elektriklenen Saçlar İçin Doğal Çözüm Yolu

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Elektriklenen Saçlar İçin Doğal Çözümler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni