En Genç Milletvekili Kimdir ?

Aktüel/Güncel 9 Haziran 2015

8 Haziran 2015 tarihinde yapılan genel seçimler ile, pek çok Milletvekili adayı Meclise girmeye hak kazandı. Milletvekili adaylarından bazıları daha önceki dönemlerden tanıyoruz. Bir de hiç tanımadığımız isimler var içlerinde. Henüz çok genç olmalarına rağmen, Meclise girmeye hak kazanmış isimlerden bahsediyoruz. Bu gün sizlere En Genç Millet Vekilinden bahsetmek istiyorum.

En Genç Millet Vekili

en_genc_milletvekili

AK Partiden Aday olan Fatma Gaye Güler Henüz 26 yaşında. Tokat’ta 3. Sıradan Milletvekili olan Fatma Gaye Güler TBMM’ne girmeye hak kazanan isimler arasında yer alıyor. Aynı zamanda da en genç kadın Millet Vekili Olma unvanına sahip oldu. Fatma Gaye Güler Kimdir kısaca ondan da bahsedelim.

Fatma Gaye Güler Kimdir ?

en_genc_milletvekili_fatma_gaye_guler

198 yılının Ekim ayında doğmuş olan Fatma Gaye Güler,Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu. İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde de halen eğitim hayatına devam ediyor. Fatma Gaye Güler’in siyasi hayatı 2009 yılında, Ankara İl Gençlik Kolları faaliyetleri ile başlamış. 201-2014 yılları arasında da, Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları Halkla İlişkiler ve Seçim İşleri Birimlerinde gӧгеv yapmış. Pek çok sivil toplum kuruluşlarında da üyeliği var.

Meclis Başkan Adayları

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“En Genç Milletvekili Kimdir ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects