En İlginç Kot Tasarımları

Moda/Aksesuar/Dekorasyon 15 Haziran 2017

Tasarımcılar ne kadar uçuk kaçık işler yaparsa o kadar çok isimlerinden söz ettiriyor anladığım kadarıyla. Çünkü normal olanı herkes üretiyor. Ama anormal olanı herkes üretemiyor. O da farklı bir yaratıcılık isteyen bir konu. Peki bildiğimiz herkesin severek giydiği kot ile bir tasarımcı ne kadar uçuk kaçık bir tasarım yapabilir? Ya da bir parça kot kumaştan normal giyilecek bir şeyin dışında neler çıkabilir? İşte cevabı burada..

ilginc_tasarimlar

İşte size ilgin tasarımlardan iki tanesi. Ağı son derece düşük bir pantolon ve kot pantolon tarzında tasarlanmış kısa bir bot modeli.

ilginc_kot_tasarimlari

Özellikle sağdakini giymek büyük cesaret işi. Ülkemizde bunu giyebilecek kadar cesur birileri var mıdır bilemiyorum. Diğerinde ise adeta bir garabinaın pantolonuymuş gibi bir hava mevcut.

kumas_ve_kot_birlesimi

Kumaş ve kot birleşiminden olan bir pantolon tasarımı. Görüntüsü her ne kadar alışılmışın dışında olsa da diğerlerine oranla daha giyilebilir bir model olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

kot_pantolon_tasarimlari

Alın Size bir aciplik daha. Bu modeli görünce gülmekten kendimi alamadım. Son derece ilginç olmasının yanı sıra bir o kadar da gülünç. ama insanların işi belli olmaz. Sırf moda diye giymekten geri kalmazlar.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“En İlginç Kot Tasarımları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
121

Sponsor Bağlantılar