En Yalancı Burçlar Hangileri ?

Aşk/Astroloji 13 Nisan 2016

Yalan söylemek elbette güzel bir şey değil. Bazı insanlar yalana alışmıştır ve yalan söylemeden duramaz. Bazıları durumu kurtarmak için mecburiyetten yalan söyler. Bazıları da yalandan her ne kadar nefret etseler de durumun daha da kötü olmaması için beyaz yalanlar söylerler. Bu gün burçların yalanla arası nasıl konusuna değineceğim. Hangi burç en çok yalan söyler. en çok hangi burç yalanını inandırıcı kılar. Bakalım.. Hep birlikte görelim.

Koç Burcu

koc_burcu

Koçlar yalan söylemeyi sevmedikleri gibi zaten yalan söylemeyi de beceremezler. Eğer bir koç burcunun yalan söylediğinden şüpheleniyorsanız birazcık üzerine gittiniz zaman kendiliğinden olay çözüme kavuşacaktır. Çünkü koçların durumu kurgulayıp savunacak kadar uzun vakitleri yoktur.

Boğa Burcu

boga_burcu

Boğa burcunun en büyük özelliği lükse ve paraya düşkün olmalıdır. Para onların en büyük zaafıdır. Boağalara parası olup olmadığını sorduğunuzda alacağınız cevap kesinlikle hayır olacaktır. Ama emin olun bir yerlerde mutlaka bir miktar sakladıkları bir para vardır.

İkizler Burcu

ikizler_burcu

İkizler burcu çok ustaca yalan söyler ve ikizlerin yalanını yakalamak oldukça zordur. Yalan söylemek konusunda en usta burç ikizlerdir. İkna kabiliyetleri oldukça yüksek olan ikizlerin söylediği bir şeye yalan da olsa inanmamak gibi bir şansınız yoktur.

Yengeç Burcu

yengec_burcu

Yengeçler sadece durumu daha iyiye çevirmek amaçlı yalan söylerler ama, durumu daha da kötüye götürmekten başka bir şey yapmazlar. Durumun kötüye gittiğini görünce herkesten çok kendileri üzülür. Eninde sonunda yalanı ortaya çıkar.

Aslan Burcu

aslan_burcu

Aslanlar için yalan söylemek eğlencenin bir parçasıdır. Hikaye kurgulamak ve oynamak aslanlar için oldukça önemlidir. Siz dinledikçe, o hikayesini geliştirecek ve değiştirecektir. Size de sadece alkışlamak ve soluksuz izlemek kalacaktır.

Başak Burcu

basak_burcu

Yalanı en az seven burçlardan bir tanesi başak burcudur. Bu nedenle de söylemiş olduğu yalanlar gerçeğe çok yakındır. Gerçeği hafifleterek ya da saklayarak ya da çok alakasız konularda yalan söyleyerek gereklerden uzaklaşırlar.

Terazi Burcu

terazi_burcu

Yalan söyleme konusunda kabiliyetli olan teraziler, size yalan söylerken onları yakalamakta zorlanacaksınız çünkü sempatik yapısı ve gülen gözleri nedeniyle ondan böyle şeyler beklemeyip, yanılacaksınız.

Akrep Burcu

akrep_burcu

Akrepler yalan söylemeyi asla istemezler ama zaman zaman yalana başvurmak zorunda kalırlar. Akreplerin en çok başvurduğu konu ise cinselliktir.  Genellikle kararsız olan akrepler başarmak için ellerinden geleni yapsalar da söyledikleri yalan eninde sonunda ortaya çıkar.

Yay Burcu

yay_burcu

Yay burcu insanları yalan söylemeyi sevmedikleri gibi, acıtacak kadar dürüsttürler. Yalan söylerlerse bilinki ortadan kaybolacaktır. Ama burada küçük bir ayrıntıyı da hatırlatmadan geçmeyeyim. Yaylar yalan söyleseler bile söyledikleri yalanın içinde mutlaka gerçekler de bulunacaktır.

Oğlak Burcu

oglak_burcu

Eğer bir oğlak yalan söylemişse, bu durumdan öncelikle kendisi rahatsız olup etrafta dolanmaya başlayacaktır. Sürekli olarak bir şey söylemek istiyormuş gibi davranacağından söylediği yalanı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Kova Burcu

kova_burcu

Kovaların söylemiş olduğu yalanlar genelde geleceğe dair yalanlardır. Geleceğe dair planlar yaparken neredeyse kusursuza yakın kurgu yaparlar ve yalan söylediklerini kesinlikle çaktırmazlar. Yalan konusunda tıpkı ikizler burcu gibi çok yaratıcıdırlar.

Balık Burcu

balik_burcu

Balıklar yalan söyleme işine genelde başkalarının iyiliği için girişirler. Yalanını yakaladığınız sırada her ne kadar kendisine sinirlensenizde kendisine kızmanız imkansızdır. Çünkü durumun sizin iyiliğinize olduğuna o kadar inanmıştır ki, ona kızmak düşüncesi bir anda aklınızdan uçup gider.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“En Yalancı Burçlar Hangileri ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar