Ender Saraç Zayıflatan Egzersizler

Doktor Ender Saraçtan formda kalmanızı sağlayacak vücut sıkılaştırıcı hareketler ve egzersizler konusunda öneriler geldi. Biz de zayıflamak isteyen okurlarımız için Ender Saraç’ın önerdiği zayıflatan egzersizler konusunda sizler için bir kaç öneri derledik. Ender Saraç’ın önerdiği zayıflatan egzersizlerle basen inceltici hareket, bel ve karın yağlarını eriten hareket,göğüs sarkmalarını toparlayan hareket, kalça sıkılaştıran hareket,kalça sıkılaştırıcı hareketler,basen sıkılaştırıcı hareketler,göğüs sarkmalarını önleyici hareketler için  size önerdiğimiz hareketleri yapmanız yeterli. Egzersizler için ayıracağınız kısa bir zaman dilimi bir taş ile pek ok kuş vurmanızı sağlayacak. Tüm dünyanın da uyguladığı bu hareketler,vücudu sıkılaştırıp,sarkmaları engelleyen,sağlıklı bir görünüm ve duruş alışkanlığı kazandıran yapması kolay ,ama çok etkili egzersizlerden oluşmakta. Ender Saraç Zayıflatan egzersizler konusunda 10 farklı hareket öneriyor. İsterseniz şimdi gelin Ender Saraç’ın zayıflatan egzersizleri nelermiş hep birlikte görelim

Ender Saraç Zayıflatan Egzersizler

Önce vücudu ısındırmak için olduğunuz yerde 5 dakika kadar yürüyüş hareketi yapın. Bu sırada kolları da ileri geri itip çekerek kollarınızın da ısınmasını sağlayın.

ender_sarac_gobek_eriten_egzersizler

Ender Saraç Kasları Çalıştıran Egzersizler

Ayakları omuz hizasında olacak şekilde açın.dizleri hafif kırıp kalçayı dışarıya doğru çıkartın ve nefes alarak dizlerden çömelip,nefes vererek tekrar ilk duruma gelin. Bu hareketi 10 sefer tekrarlayın.

Ender Saraç Zayıflatan Hareketler

Uzunca bir sopayı omzunuza alın.ayaklarınız omuz hizasında açık olsun.sopanın iki ucundan ellerinizle tutup yavaş yavaş sağa sola belden olacak şekilde kendinizi çevirin.bu hareketi yavaştan başlayarak hızlıya doğru temposunu artırarak yapın.

Ender Saraç Göğüs Kaslarını Sıkılaştıran Hareketler

İki adet 1,5 litrelik dolu su şişesini alın. Ayaklarınız omuz hizasında açık olup, popoyu hafifi  geriye çıkartın.dizler hafif kırık ,ellerde su şişeleri sadece kol dirsekleri oynayacak şekilde indirip kaldırın.bu hareket kol kaslarını ve göğüs kaslarını çalıştırıp sıkılaşmasını sağlayacak. Bu hareketi 15-20 sefer tekrarlayın.

ender_sarac_zayiflatan_egzersizler

Ender Saraç Göbek Eriten Hareketler

Bu hareket karın kaslarının çalışmasını ve sıkılaşmasını sağlayacak mekik hareketi..yere sırt üstü uzanın. Ayaklar birleşik,dizler kırık ve yukarıya kalkık,eller boyun altında,mekik hareketini yapın. Bu hareketi 20 kez tekrarlayın.

Ender Saraç Bel Kaslarını Çalıştıran Hareketler

Yere yüz üstü uzanın. Ayaklar birleşik,eller yüz hizasında yanlarda aynı anda belinizi geriye doğru büküp,ellerinizi ,ayaklarınızı havaya doğru kaldırın.bu hareket hem bel kaslarını hem de arka bacak kaslarını ve kalça kaslarını çalıştırıp sıkılaşmasını sağlar.15- 20 kez tekrar edin.

Ender Saraç Yan Kasları Çalıştıran Hareketler

Yere yan olarak uzanın.altta kalan eli,belinizin böğür kısmına koyup üstte kalan el ve ayağınızı aynı anda indirip kaldırın. Bu hareket yan kasların çalışmasını sağlayacak. 20-25 sefer tekrar edin.

ender_sarac_zayiflatan_hareketler

Ender Saraç Bacak Kaslarını Çalıştıran Hareketler

Bir sandalyeye elleriniz uzanarak dayayın. Yani sandalye ile aranızda biraz mesafe olsun.dizlerinizi hiç bükmeden önce sağ bacağınızı yukarıya doğru indirip kaldırın. Ardandan aynı çalışmayı sol bacağınızla yapın. Bu hareketi her bacak için 20-25 er defa yapın.

Ender Saraç Kalça ve Basen Eriten Egzersizler

Bu hareket de kalça ve basen kısımlarını çalıştırır. Yapmanız gereken ; Sırt üstü yere uzanın .bacaklarınızı gergin olarak yukarıya doğru uzatıp havada pedal çevirme hareketini yapın. 20-25 sefer yapın.

Ender Saraç Zayıflama Egzersileri

Bu da ip atlama hareketi.. tüm kasları çalıştırıp,form kazandıracak bir çalışma..basen inceltici hareket, bel ve karın yağlarını eriten hareket,göğüs sarkmalarını toparlayan hareket, kalça sıkılaştıran hareket,kalça sıkılaştırıcı hareketler,basen sıkılaştırıcı hareketler,göğüs sarkmalarını önleyici hareketler,

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ender Saraç Zayıflatan Egzersizler” hakkında 0 yorum var