Ender Saraç Zayıflatan Kış Çayı

Ender Saraç zayıflama yöntemleri konusunda en başarılı isimlerden bir tanesi. Sağlıklı yaşam üzerine sunduğu programlarda da sık sık zayıflama yöntemleri konusunda bilgi veren Ender Saraç yine bir programda Hızlı zayıflatan kış çayı formülü verdi. Bildiğiniz gibi, kış aylarında metabolizma yavaşlıyor ve kilo vermek bir tarafa kilo alma olayı daha da fazla oluyor. Günlerin kısa olması, hareketsizlik ve yanında pek çok farklı nedenle kış mevsiminde kilo almak daha kolay hale geliyor. Ama ne yazık ki, kolaylıkla alınan kilolar aynı kolaylıkla verilemiyor ve ilkbaharda hanımlar yaza fit girmek ve zayıflamak için, zayıflama yöntemleri aramaya başlıyor. İşte tam da bu sırada Ender Saraç’ın önerdiği zayıflama yöntemleri hanımların imdadına yetişiyor. Ender Saraç tarafında önerilen, Zayıflatan kış çayı tarifi, hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor. Eğer siz de baharı beklemeden rahat rahat zayıflamak ve yaza fit girmek istiyorsanız, Ender Saraç’ın zayıflatan kış çayı tarifini mutlaka denemenizi önereceğiz. Öncelikle yaza fit girmek için, Ender Saraç’ın önerisi olan zayıflatan kış çayı tarifi için gerekli malzemeleri sayalım. Ardında dan nasıl kullanılır kısmına geçelim.

dr_ender-sarac_zayiflatan_kis_cayi_tarifi

Ender Saraç Zayıflatan Kış Çayı Tarifi İçin Gerekli Malzemeler

  • 1 adet iri avakado yaprağı,
  • Büyük 1 tutam mate yaprağı
  • Büyük 1 tutam ıhlamur,
  • 1/2 tatlı kaşığı yeşil çay,
  • Çayın acımasını sağlayacak kadar taze zencefil,
  • 1 bardak kaynar su,

Ender Saraç Zayıflatan Kış Çayı Nasıl Kullanılır ?

Taze zencefili ince ince kıyın. Bütün malzemeleri kaynar suyun içine atıp, 4-5 dakika demlenmesi için ağzı kapalı olarak bekletin. Süzdüğünüz çayı ılınınca şekersiz olarak içebilirsiniz. Eğer isterseniz içine 1 dilim limon ilave edebilirsiniz. Aroması daha lezzetli olmasını sağlayacaktır.

Kilo Verdikten Sonra Yeniden Kilo Almanızı Önleyen 10 Etkili Yöntem

Zayıflamak mı İstiyorsunuz ? İşte Zayıflamanın Kolay Yolu

Zayıflatan Mucize İksir

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ender Saraç Zayıflatan Kış Çayı” hakkında 0 yorum var