Ender Saraçtan Kilo Koruma Önerileri

Zayıflamak, kilo vermek, formda kalmak. Herkesin istisnasız istediği bir durum. Kadın veya erkek ayrımı olmadan. Çünkü ideal kiloda kalmak, dış görüntü için değil sağlıklı bir hayat için şart. Bildiğiniz gibi şişmanlık, fazla kilo gibi sorunlar ciddi sağlık sorunlarına zemin hazırlıyor. Bunun için mutlaka ve mutlaka sağlıklı ve düzenli bir beslenme sistemine geçmek gerekiyor. Bu konuda Doktor Ender Saraç’ın önerileri son derece önemli ve uygulanabilir öneriler. Benim de yakında takip ettiğim Doktor Ender Saraç’ın önerdiği kilo koruma yöntemleri gerçekten de çok işe yarar türden öneriler.Bu gün sizlere Ender Saraç’ın önerdiği kilo koruma yöntemleri ile ilgili bilgiler anlatacağım.

Doktor Ender Saraç Kilo Koruma Önerileri

ender_sarac_zayiflama_onerileri

 

  • Haftanın 3-4 günü müsli ve sütle kahvaltı etmek zayıflamak konusunda epey yardımcı olur. Yine haftada 2-3 gün yağsız peynirle yapılmış tost yiyebilirsiniz.
  • Ara öğünlerde az şekerli meyve yanına 1 gün fındık, 1 gün badem, genelde ise ceviz tüketebilirsiniz.
  • Öğlen yemeklerinde beyaz protein, balık, tavuk, yumurta beyazından omlet, yağsız yoğurt, yanına ızgara sebze gayet iyi bir tercih olacaktır.
  • Öğlen ve akşam arası ara öğün olarak  elma kurusu, yağsız süt ve 1 ceviz tüketilmelidir.
  • Akşam yemeklerinde bulgur pilavı veya çavdar ekmeği veyahut da tam buğday ekmeğini tercih edebilirsiniz. 5 gün az yağlı sebze yemeği, 2 gün kuru bakliyat tüketilmesi kilo vermek için çok çok fayda sağlayacaktır.
  • Haftanın 1 gün aşırıya kaçmamak şartıyla kebap, mantı, pizza yiyebilirsiniz.. Eğer üst üste 2 gün yediyseniz 1 gün lahana çorbasıyla detoks yaparak dengeyi sağlayabilirsiniz.
  • Bu arada bol bol su içmeli ve günde 2-3 fincan zayıflamak için size yardımcı olacak bitki .çayı tüketmeniz gerekir.

Ender Saraç Zayıflatan Zencefilli Avakado Yaprağı Çayı

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ender Saraçtan Kilo Koruma Önerileri” hakkında 0 yorum var