Erkeklerin En Sık Söylediği Yalanlar

Aktüel/Güncel 22 Nisan 2015

Bir önceki makalemizde, kadınların en sık söylediği yalanlar konusunu işlemiştik. Sadece kadınlar yalan söylemediğine göre, erkeklerin en sık söylediği yalanlar konusuna da bakmakta yarar var değil mi ? Sevgili hanımlar. Erkekler sizlere bunları söylüyorsa asla ve asla inanmayın. Sevgili erkekler.. Siz de artık klişe haline gelen yalanlarınız için daha dahiyane fikirler geliştirseniz çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Elbette gönlümüz kimsenin yalan söylememesinden yana. O da ayrı bir mevzu. Ama bazen dürüst olmak karşıdaki insanı çok yaralayabiliyor. Yalan söylenmesi m daha iyi, yoksa gerçeklerin yüzünüze toka gibi çarpılması mı ? Bu konudaki kararı da siz verin dilerseniz. Şimdi gelelim Erkeklerin en sık söyledikleri ve kadınların inandıkları yalanlar konusuna.

Erkeklerin En Sık Söylediği ve Kadınların İnandığı Yalanlar

Tek Başına Gittiği Bir Yemekte Eşlerin de Geleceğini Bilmiyordum

İnanmayın hanımlar. Belki siz kötü niyetli olmadığını düşünüp, karşınızdaki erkeğe insaf ediyorsunuz ama, o yemeğin eşlerle gidilecek bir yemek olduğunu bal gibi de biliyordu. Lütfen kendinizi kandırmayın.

erkek_yalanlari

Seni Mutlaka Arayacağım

Erkekler bir kadınla hoş vakit geçirdikten sonra seni mutlaka arayacağım deyip ayrılıyor ise, %99.99 aramayacak demektir. Ya da uzun bir süre sonra kaçamak yapmak hoş vakit geçirmek üzere kimseyi bulamaz ise sizi arayabilirim anlamına gelir. İnanmayın sakın. Aklı sıra sıra kırmaktan imtina ediyor. Arayacağını söyledikten sonra bir kaç gün içinde sizi aramazsa zaten onu unutun. Ya da en azından arayacağına dair bir beklenti içine girmeyin.

Seni İstemediğim İçin Değil Beraber Uzanalım İstiyorum

Bunu söyleyen erkek biraz da kendisine romantik bir hava vermeye çalışarak, seninle birlikte olmak gibi bir niyetim olmasa, neden buralara kadar zahmet edip geleyim mesajı veriyor dikkat !! Uzanmak istemesi de sadece amacına ulaşması için küçük bir taktik. Sadece sizin de istek duymanız için ortam yaratıyor hepsi bu.

erkekler_ne_yalan_soylerler

Bu Güne Kadar Yaşadığım En Güzel Beraberlikti

Hele bu klasik yalana hiç mi hiç kanmayın. Emin olun daha önce sizden çok daha iyi veya çok daha kötü beraberlikleri olmuştur. Sadece sizi incitmeden orta karar bir beraberlik olduğunu anlatmaya çalışıyor. Ona göre, bu bir çeşit iltifat. Hiç bir erkek yaşadığı tüm birlikteliklerin detayını hatırlamaz. Ya çok anormal bir durum olmalı ya da çok çok özel.

Seni Seviyorum

Erkekler tüm kadınları sever. Ondan şüpheniz olmasın. Hele bir de kendisine aşkını itiraf eden bir kadını asla karşılıksız bırakmazlar ve seni seviyorum cevabını hemen verirler. Aslında sizden hoşlandığını söylemeye çalışıyor. O da ben seviyor diye havalara uçmanıza gerek yok. Eğer siz ona aşkınızı itiraf etmeden önce seni seviyorum demiş ise, gerçek olma payı var.

Evli Değilim

Evli erkelerden en çok duyulan yalanların başında geliyor. Eşleri dışında hoşlandıkları bir kadın görüler ise hemen kafalarında ve oracıkta eşlerini boşayıp bekar oluveriyorlar. Bekar gibi görünmek veya bekar hayatı yaşamak onlar için ayrı bir keyif. Bu durumda iç güdülerinize güvenmeniz gerekecek. Ya da kimliğini görmeniz gerekecek. Karar sizin. Her ne kadar eşi ile kopma noktasına gelmiş olsa bile remi olarak bir bağı ve sorumlulukları var unutmayın.

Sorun Sende Değil Bende

Erkeklerin bir kadından kurtulmak istediklerinde ilk başvurdukları yalan. Sorun sende değil bende.. Aslında sizin sorunun ta kendisi olduğunuzu ifade etmeye çalışıyor ve bir an önce sizden kurtulmanın yollarını arıyor.

erkekler_neden_yalan_soyler

Bunları Daha Önce Hiç Kimseye Anlatmadım

 Erkekler bunu söylemek le sizin çok özel olduğunuzu ima etmeye çalışıyordur. Aslında size bahsettiği konuyu daha önce pek çok kişi ile paylaşmıştır. Ama sizinle ilk defa paylaşıyordur. Erkekler için itirafta bulunmak pek de olağan bir durum olmadığı izlenimi çok yaygın olduğundan dolayı, kadınların kalbini kazanmanın en hızlı yoludur. Sevgili kadınlar dikkat edin bu yalana sakın kanmayın.

Aileni Elbette Seviyorum

Bir erkek karşısındaki kadına aileni seviyorum demekle aslında, ailenle başa çıkabilirim konusunu dile getiriyor. Erkekler de biliyor ki aile bağları kuvvetli bir kadının kalbini kazanmanın en kestirme yolu ailesi hakkında güzel konuşmak ve ailesini sevdiğini dile getirmektir. Erkeğin karşısındaki kadına ne kadar mükemmel bir aileye sahip olduğunu söylemesi kadının kalbini kazanmasının yanı sıra, aileye kabul edilmesinin de en hızlı yoludur.

Asla O Kadınla Bir İlgim Yok

Bir erkek bunu üzerine basa basa ve bağıra bağıra söylüyorsa, o kadınla geçmişte yaşanmış bir şeyler mutlaka vardır. Bunu sizden saklamasının nedeni ise, sizin kıskançlık krizine girmenizi önlemektir. Erkekler bu gibi bir durumda kabul etmenin ardından yaşayacakları büyük sıkıntı ile yüz yüze gelmekten kaçınırlar. Çünkü kadınların sorularının bitmeyeceğini ve sürekli olarak bu konu üzerine konuşacaklarını çok iyi bilirler.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Erkeklerin En Sık Söylediği Yalanlar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni