Facebookta Arkadaş Listesinden Çıkaranları Gösteren Uygulama

Bilim ve Teknoloji 7 Temmuz 2015

Dünyada ve elbette ülkemizde en popüler sosyal paylaşım sitelerinin başında Facebook geliyor. Adeta kocaman bir dünya olan Facebook’ta insanlar arkadaşlarını buluyor ve onlarla haberleşme imkanı buluyor.

facebookta_beni_kim_silmiş

Facebook’ta en çok merak edilen konulardan birisi ise, kim beni silmiş sorusu. Sizi biri Facebbok’ta eklemek istediğinde size bildirim geliyor, ama sizi arkadaş listsinden çıkaranlar için herhangi bir bildirim söz konusu değil. Tam bu sırada bazı uygulamalar veya programlar devreye giriyor. Bu gün sizler Facebook’ta beni kim silmiş uygulamasını tanıtmak istiyorum.

Who Deleted Me/Facebookta Beni Kim Silmiş Uygulaması.

Who_Deleted_Me_on_facebook

Who Deleted Me olarak adlandırılan uygulama, arkadaş listenize yeni katılanlar ile, sizi listesinden çıkarıp arkadaş listenizde artık görünmeyen kişileri detaylı olarak listeliyor. Who Deleted Me uygulması, Google Chrome, Firefox ve Opera internet tarayıcıları ile birlikte iOS ve Android mobil işletim sistemlerinde de kullanılabiliyor.

Who Deleted Me Nasıl Çalışır ?

Who_Deleted_Me_kullanimi

Who Deleted Me uygulaması uygulamayı kullandığınız andan itibaren sizin arkada listenizi tarıyor ve kaydediyor. Arkadaş listenize yeni eklenenleri ve sizin listenizden çıkanları yani sizi silmiş olanları size bildiriyor. Uygulama yükleme yaptığınız tarihten önceki durumları kapsamıyor.

Facebook Kiwi Uygulaması

Siz Ölünce Facebook Hesabınız Ne Olacak?

Facebook Kullanmak Caiz mi?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Facebookta Arkadaş Listesinden Çıkaranları Gösteren Uygulama” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar