Gıdı Eritme Maskesi

Çenemizin altında adeta ikinci boyun gibi görünen ve kişiyi oldukça rahatsız eden gıdı/gıdık artık kader değil. Gıdı eritmek için yapmanız gereken tek ey size önereceğimiz doğal yöntem uygulamak ve gıdısız bir hayatın tadını çıkarmak. Hepsi bu. Gıdı eritme maskesi tarifine geçmeden önce, gıdı/gıdık neden olur sorusunun yanıtını vermek isterim. Gıdı/gıdık oluşmasının en büyük nedeni sağlıksız ve düzensiz beslenmektir. Aburcuburlara çok fazla yer vermek, hatta normal ana öğünü geçiştirmek için aburcubur tüketmektir. Dengesiz ve düzensiz bir hayat da gıdı/gıdık oluşumuna neden olmaktadır. Üstelik şaka niyetiyle pelikan diye adlandırılan gıdı sahibi kişiler de psikolojik açıdan sıkıntılı zamanlar yaşamaya ve hatta pek çoğu aburcubura daha fazla yönelmeye meyleder hale gelir. Üzülmeyin. Kimse size pelikan diyemeyecek artık. Şimdi hemen gıdı/gıdık eritme maskesi tarifi yazıyorum.

Gıdı/Gıdık Eritme Maskesi

gidi_eritme

1 adet limonu yuvarlak olarak 4 eşit parçaya bölün. Başınız tamamen geride olacak şekilde, bastırarak, fakat yavaş yavaş gıdı bölgesine dairesel hareketlerle limon dilimleri ile masaj yapın. Bu masajı ne kadar uzun süre yaparsanız, o kadar iyi sonuç alırsınız. Masaj işlemi bittikten sonra limon suyunun cildinizde kurumasını bekleyin. Kuruduktan 20 dakika sonra soğuk su ile yıkayın. Bu işlemi gıdınız yok olana kadar devam ettirebilirsiniz. Limon maskesi, bölgedeki kasların daha hızlı çalışmasını ve hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlayacaktır.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gıdı Eritme Maskesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni