Gmaile Yepyeni Özellik

Bilim ve Teknoloji 25 Haziran 2015

Gamil bildiğiniz gibi, Google’inin mail adresi. Milyonlarca kullanıcısı olan Gmail, her geçen gün farklı ve son derece işlevsel özelliklerle karşımıza çıkıyor. Son olarak Gmail 24 Haziran 2015 tarihinde, e-postayı geri al özelliğini kullanıcılarına sundu ve sanırım bir ilki gerçekleştirdi. Çünkü diğer hiç bir mail g-hesabında bu tür bir özellik görmedim. Peki e postayı geri al özelliği ne işe yarıyor ?

G mailde e-postayı geri al özelliği

gmail

hepimizin başına gelmiştir. Bazı zamanlarda aceleden mi yoksa sakarlıktan mı bilemiyorum, gönderdiğimiz e-posta gitmesi gereken kişiye değil, farklı bir kişiye gider. Belki de hiç gitmemesi gereken birisine :).. işte gmailin yeni kullanıma sunduğu e-postayı geri ala özelliği yanlışlıkla gönderdiğiniz e postayı geri çekmenize yarayacak. Bana göre son derece güzel düşünülmüş bir özellik. Ve pek çok kişinin de oldukça işine yarayacağından eminim.

gmail_e_posta_geri_alma

Ayrıca Gmailin yeni özelliği, sizin için son derece önemli olan dosyalarınızı ve mail içeriklerinizi yanlışlıkla başka bir hesaba attığınızda yaşayacağınız pişmanlık ve üzüntüden sizi kurtaracak türden.  Peki bu özelliği nasıl aktive edeceksiniz?

G Mailde E Postayı Geri Özelliği Nasıl Aktive Edilir ?

gmail_yanlis_e_postayi_geri_alma

Gmail hesabınızı açın. Ayarlar bölümüne gelin.Göndermeyi geri al yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. İşte hepsi bu kadar. Ayarlamayı yaptıktan sonra, yanlışlıkla gönderdiğiniz e postaları bir kaç saniye gibi kısa bir süre içerisinde geri alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gmaile Yepyeni Özellik” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects