Göbek Deliğine Alkollü Pamuk Koymanın Faydaları

Sağlık 21 Haziran 2017

Göbek deliği herkeste olan ama nedense herkesin hiç bir işe yaramadığını düşündüğü bir şeydir. anne karnında kordon bağı ile beslenmemizi sağlayan göbek deliği aslında işe yarıyor. Ama ne işe yaradığını bilmek lazım. Mesela göbek deliğine alkollü pamuk koyan pek çok insan bu yöntemin faydalarına şahit oluyor . Göbek deliğine alkollü pamuk koymanın faydalarını merak eden okurlarımız için cevap makalemizin geri kalanında.

gobek_deligine_alkollu_pamuk

Çok eski zamanlardan bu yana  uygulanan bir yöntem olan göbek deliğine alkollü pamuk koymak, alternatif tıbbın en etkili yöntemlerinden bir tanesi olarak kabul ediliyor. Uygulaması son derece kolay ve zahmetsiz olan bu yöntem insanlar tarafından da çok sık tercih ediliyor.Yöntemi uygulamak için %50 oranında pamuğu alkol ile ıslatıp göbek çukuruna koymak. Ayrıca pamuğu göbek çukuruna yerleştirdikten sonra bir bant/flaster ile sabitlemek gerekli. Bu sayede alkolün dışarı çıkmasını önlemiş olursunuz. Peki göbek deliğine alkollü pamuk koymanın size ne gibi faydası olacak.

gobek_deligine_alkollu_pamuk_koymanin_faydalari

  • Soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların ilaç kullanmadan hızlı bir şekilde iyileşmesini sağladığı belirtiliyor.
  • Boğaz ağrısı tedavisinde kullanılıyor.
  • Karın ağrısı ve adet sancısını azalttığı belirtiliyor.
  • Kabızlık giderici etkisi olduğu söyleniyor.
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Göbek Deliğine Alkollü Pamuk Koymanın Faydaları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar