Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ?

Göz altı morluklarının pek çok sebebi vardır. Yeterli uyku olmaması, bilgisayar, bazı sağlık problemleri, stres, yorgunluk, sinüzit veya alerjik hastalıklar, adet dönemi, kalıtsal özellikler ve yaşın ilerlemesi gibi pek çok problem göz altı morluklarının sebebi olabilir. Özellikle uykusuzluk ve yorgunluk, hiç göz altı morluğu olmayan insanlarda bile göz altı morluklarının oluşmasına neden olabilir. Pek çok kadın göz altı morluklarına çare olarak ne yaparsa yapsın bir türlü bu göz altı morluklarından kurtulmayı başaramaz. Göz altı morluklarına çare bulayınca da türlü malkyaj malzemeleri ve fırçaları ile göz altı morluklarını kapatmaya çalışırlar. Peki göz altı morluklarına çare nedir? Göz altı morlukları nasıl geçer ? bilgituru.com adlı bloğumuzun cilt bakımı ve güzellik köşesinde, göz altı morlukları nasıl geçer konulu bir kaç makale yayınlamıştık. Onlar bitkisel çözümler olmakla birlikte pek çok okurumuzun fayda sağladığını düşünmekteyiz. Şimdi size göz altı morluklarına çare olarak çok farklı bir yöntemden bahsetmek istiyoruz. Göz altı morlukları için kırmızı ruj kullanın. Evet yanlış okumadınız. Göz altı morlukları için kırmızı ruj kullanma fikri, Hintli Vlogger Deepica Mutyala’ya ait.

Göz altı Morluklarına Çözüm

goz_alti_morluklarina_cozum

Hintli Vlogger Deepica Mutyala kırmızı ruj kullanmak sureti ile göz altı morluklarını geçirmenin yolunu keşfetmiş bir isim. Turuncuya çalan kırmızı renkli bir ruj sayesinde, göz altı morluklarını yok etmek için ilginç bir yol bulan Mutyala’ya göre, renk sklasına bakıldığında göz altı morluklarına neden olan mavimsi morumsu renklerin karşısında kırmızı renk bulunmakta. Yni aslına bakarsanız Mutyala tarafından bulunan çözüm çok da mantıksız değil.  Çünkü, mavimsi morumsu renk ile kırmızı birbirini nötralize eden renkler. Ayrıca kırmızı ruj kullanma fikri, sadece göz altı morlukları için değil, ciltteki diğer kabarcık yara ve leke konusunda da size fayda sağlayan bir yöntem.

Göz Altı Morlukları için Kırmızı Ruj Nasıl Kullanılır ?

goz_alti_morluklari_nasil_gecer

Turuncuya çalan kırmızı renkli ruju göz altınıza ya da cildinizdeki diğer kapatmak istediğiniz bölgeye uyguladıktan sonra, üzerine fondöten uygulaması yapmanız gerekli. Ardından da normal makyajınızı yapabilirsiniz.Makyaj temizliğiniz için de ekstra bir işlem uygulamanıza gerek yok. Normal makyajınızı nasıl temizliyorsanız, aynı şekilde temizleyebilirsiniz. Göz altı morlukları için doğal öneriler konusunda aşağıdaki makalelerimizi okumanızı öneririz.

Göz altı Morlukları İçin Şems Aslandan Doğal Göz altı Maskesi

Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözümler

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar