Greyfurt İle Zayıflama

Greyfurt kış mevsiminde en çok tüketilen ve aslına bakarsanız en çok ihtiyaç duyulan meyvelerden bir tanesi,. İçerdiği mineral ve vitaminler sayesinde, vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren greyfurt özellikle grip ve soğuk algınlığı dönemlerinde çok daha fazla tüketiliyor. Bu gün sizlere greyfurt ile zayıflama iksiri vereceğiz. ama öncesinde greyfurtun faydaları konusunda size bir kaç önemli bilgi vermek istiyoruz. Daha sonrasında ise, greyfurt ile zayıflama kürü ve yağ yakıcı iksir konusunu sizlerle paylaşacağız.

Greyfurtun Faydaları

 • Greyfurtun faydaları sadece soğuk algınlığı ve grip için değildir. Greyfurt herkesin bildiği gibi bol miktarda C Vitamini içerir. ayrıca A,B,D,E vitaminleri ile de vücudun bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
 • Greyfurtun faydalarından bir tanesi de kalsiyum, magnezyum, bakır, çinko, demir ve fosfor içeriği ile kemikleri koruması, kansızlığa iyi gelmesidir.
 • Greyfurtun antibakteriyel özelliği vardır.
 • Greyfurt çok iyi bir antioksidandır.
 • Yağ yakıcı özelliği vardır. Zayıflamaya yardımcı olur.

 

Greyfurt İle Yağ Yakıcı İksir/Zayıflama Formülü

Greyfurtun yağ yakıcı özelliği pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Makalemizin bu bölümünde biz de sizler için greyfurt ile Yağ yakıcı iksir nasıl yapılır konusunu anlatacağız. Greyfurt ile zayıflama kürü arayan okurlarımız için kolay hazırlanır ve lezzetli bir formül olacak.greyfurt_ile_yag_yakici_iksir

Greyfurt İle Yağ Yakıcı İksir/Zayıflama Küründen Kullanılacak Malzemeler

 • 1 greyfurt
 • 1 yemek kaşığı bal

Greyfurt İle Yağ Yakıcı İksir/Zayıflama Kürü Nasıl Kullanılır ?

Greyfurtu soyduktan sonra, küçük parçalar halinde doğrayın. İçine bal ilave ederek, blanderden geçirin. Elde ettiğiniz homojen karışımı günde 1 defa tüketin.

Greyfurt İle Yağ Yakıcı İksir/Zayıflama Kürü Faydaları

 • Hazırlamış olduğunuz greyfurt kürü, kötü kolesterolü ve trigliseridi düşürür.
 • Kan şekerini düşürerek metabolizmanın normal çalışmasına fayda sağlar.
 • Greyfurt kürü likopen bakımından çok zengindir. Bu sayede vücuttaki toksinlerin atılmasını ve vücudun zararlı maddelerle savaşmasını kolaylaştırır.
 • Bu karışımı, yemekten sonra içerseniz bir miktar, yemekle birlikte içerseniz aldığınız kalorinin yarısını yakmanızı sağlar.

greyfurt_bal_karisimi_ile_zayiflama

Greyfurt Hangi İlaçlarla İçilmez

Greyfurt bazı ilaçlarla içilmez. Greyfurt hangi ilaçlar içilmez konusuna birazdan değineceğiz. Fakat öncelikle size önemli bir konuyu hatırlatmak isteriz. Eğer herhangi bir hastalık nedeni ile tedavi görüyorsanız, greyfurt ile zayıflama kürünü uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerektiğini unutmayın. Şimdi gelelim greyfurt hangi ilaçlarla içilme konusuna.Kalp stanti takılanlar, Kanser ilacı kullananlar, antidepresan ve antibiyotik kullananlar,tansiyon ilacı kullananlar greyfurt suyu ve greyfurt içerikli içeceklerden uzak durmalıdırlar.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Greyfurt İle Zayıflama” hakkında 0 yorum var