Hızlı ve Öfkeli Meraklıları İçin 8.Filmden Haber Var

Tv-Magazin-Sinema 19 Ocak 2016

Hızlı ve Öfkeli filminin 7.si geçtiğimiz yıl vizyona girmiş ve büyük ilgi görmüştü.Yapımcılar ve oyuncular filmin 8.si için hız kesmeden çalışmalara devam ediyor. Serinin bu filminin hangi şehirde geçeceği en çok merak edilen konuların başında yer alıyordu. Hızlı ve öfkeli tutkunları için hazırlanan afişte,Newyork manzarası görülünce, merak edilen konu hakkında da az çok bir şeyler netleşmeye başladı.

Hızlı ve Öfkeli 8

hizli_ve_ofkeli_8

Daha önce Hızlı ve Öfkeli filmlerin hiç bir tanesi Newyorkta çekilmemişti. Bu sebeple film için Newyorkta çekim yapılması bir ilk olma özelliği taşıyor. 7. filmin ardından gelecek olan 8. filmin Küba’da çekileceği ihtimali üzerinde durulmuştu. Küba ihtimalinin halen var olduğu  filmin yönetmeni F. Gary tarafından açıklandı.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Oyuncuları

hizli_ve_ofkeli_8_oyunculari

14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 8 filmi için, Ludacris, Tyrese Gibson, Dwayne Johnson ve yeni gelenlerden Jason Statham gibi isimleri yeni filmde izleyeceğimiz netlik kazandı.

hizli_ve_ofkeli_8_eva_mendes

Söylentilere göre, Monica Fuentes rolü için  Eva Mendes’i filme getirmeyi düşünüyorlarmış. Ama şimdilik bu sadece dedikodudan ibaret.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hızlı ve Öfkeli Meraklıları İçin 8.Filmden Haber Var” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar