Hoşlandığınız Erkeğin İlgisi Çekebilmenin 5 Püf Noktası

Aşk/Astroloji 12 Aralık 2016

Yalnızlık Allah’a mahsus. Kadın ya da erkek hiç fark etmiyor.. Mutlaka yanında bir nefes arıyor. Dünya da aşk üzerine kurulu olduğuna göre, birinden hoşlanıyor olmanız, o kişiyi özel bir yere koymanız gayet normal bir durum. Ama herkes hoşlandığı ya da sevdiği kişinin ilgisi çekmeyi başaramıyor maalesef.. Ondan çok hoşlanıyorsunuz ve bir türlü ilgini çekmeyi başaramıyorsanız, onun ilgisini nasıl çekebileceğiniz konusunda bir fikriniz yok demektir. Bu gün sizlerle hoşlandığınız erkeğin ilgini nasıl çekebileceğini konusunda İlişki Uzmanı Matthew Hussey’in önermiş olduğu 5 püf noktayı paylaşacağım.

Sadece Ona Değil, Arkadaş Grubuna Odaklanın

hoslanigini_belli_etmek

Hoşlandığınız erkek arkadaş grubuyla eğlenirken, sadece ona odaklanırsanız, onun ilgini çekmeniz zor olacaktır. Onun yerine arkadaş grubuna odaklanın ve onunla birlikte tüm arkadaş grubuyla sohbet edin. Bu sayede sizin de arkadaş grubunda bir yeriniz olacaktır.

Onunla %10 Daha Fazla Göz Teması Kurun

erkegin_dikkatini_cekmek

İnsan doğasında tehlikesiz olduğunda dolayı ilgimizi çekmeyen insanlarla daha fazla göz teması kurma eğilimi vardır. Siz hoşlandığınız erkeğin sizi fark etmesini istiyorsanız, insan doğası kurallarını biraz ihlal edebilirsiniz. Arkadaş grubuyla sohbet ederken hoşlandığınız erkek ile diğerlerinden%10 daha fazla göz teması kurun. Bu sayede hem gruptaki diğer arkadaşlarınız onları dışarıda bıraktığınız izlenimine kapılmaz, hem de hoşlandığınız erkele aranızda bir etkileşim olmasını sağlamış olursunuz.

Ondan Bahsedin

hoslandigim_erkek

Eğer arkadaş grubu içerisinde en iyi giyinmiş olan oysa,bir konu hakkında konuşulduğunda, hoşlandığınız kişiyi işaret ederek, onun dediklerine güvenirim, çünkü aramızda en iyi giyinen o  demenizde hiç bir sakınca yok. Bu sayede herkesin ona odaklanmasını sağlarsınız ve sizin de gözünüzün onun üzerinde olduğunu belli etmiş olursunuz.

Arkadaşları Aracılığıyla Ondan Hoşlandığınızı Belirtin

hoslandigim_erkegin_ilgisini_cekmek

Hoşlandığınız erkeğin yakın arkadaşı sizinle gereğinden fazla ilgileniyorsa, hoşlandığınız kişiyi göstererek arkadaşını çok hoş bulduğunuzu belirtin. Bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Hafif Dokunuşlardan Korkmayın

hoslandigim_erkegin_ilgisini_nasil_cekebilirim

Hoşlandığınız erkek etrafınızdayken, yanında geçerken koluna hafif bir şekilde dokunun. Bu şekilde ondan hoşlandığınızı da çaktırmadan belli etmiş olursunuz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hoşlandığınız Erkeğin İlgisi Çekebilmenin 5 Püf Noktası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar