İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN HAMİLE KALMAK İÇİN KÜR TARİFİ

Gezelim Görelim 2 Ağustos 2008

bitki uzmanı ibrahim saraçoğlu, her türlü sağlık sorunu için bitkilerden faydalanabileceğimizi söylüyor ve çocuk sahibi olmak isteyip , hamile kalamayan bayanlara bazı önemli bilgiler veriyor. 11 Haziranda 2008 de sabahların sultanı seda sayanın programında ki açıklamalarında Hamile kalmak isteyen hanımlar için çok özel ve önemli bir kür tarifi verdi. işte o önemli açıklamalar. GEBE KALMAK İSTEYEN KADINLARIN UZAK DURMASI GEREKENLER :
Adaçayı, nane ve maydonoz. Bunları kesinlikle yemeyin.
DR İBRAHİM SARAÇOĞLU HAMİLE KALMAK İÇİN KÜR :
8-9 adet kuru inciri suyun içine koyu kaynatın. Kaynayan İncirin içine bir adet sert havuç ilave edin. 2-3 dakika daha kaynattıktan sonra suyunu için.
SARAÇOĞLUNDAN ÖNEMLİ UYARI :
Hamile kalmak isteyen hanımlar Adaçayı, nene ve maydonozu kesinlikle yemesinler diyen Saraçoğlunun verdiği kür ;
DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN ERKEKLERDE CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN FORMÜL : Erkeklerde cinsel gücü artırmanın en doğal yolu keçiboynuzudur. Keçiboynuzunu suyun içinde kaynatıp suyunu içmek cinsel gücü artıracaktır. Harnut pekmezi olarak bilinen keçibonuzu pekmezide cinsel gücü artırmakta faydalaıdır. Ama keçiboynuzunun doğalı kadar fayda sağlamaz.Dr Saraçoğlu programdaki konuşmasında sarı kavunun faydalarından da bahsetti. KAVUNUN FAYDALARI:
Yaz mevsinin gözdelerinden olan kavunun faydalarını biliyor musunuz ?Kavun,bol miktarda B vitamini, brom ve iyot içeriyor, sinirleri yatıştırma özelliğine sahip olana kavun , kanı temizliyor ve kolay bir uyku sağlıyor. Damar tıkanıklığı, kansızlık için de oldukça faydalı. Fakat kavun hazmı zor bir meyve ve fazla miktarda şeker içeren bir meyve. Ölçüyü kaçırmadan tüketmek gerekiyor. Açık renkli ve düz kabuklu “bal kavunu” iyi bir C, A vitamini, potasyum ve çinko kaynağı olarak en değerliler arasında yer alıyor. Cildi kuru olanlar için 1 ölçü süt, 1 ölçü kavun suyu ve 1 ölçü su ile hazırlanan karışım, iyi sonuç veriyor. Meyve salataları, pasta ve tartoletlerde bol bol kullanarak, hem lezzetinden hem de besin değerinden yararlanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN HAMİLE KALMAK İÇİN KÜR TARİFİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar